Autor Wątek: Martwiaki w Confrontacji  (Przeczytany 13021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline war2bone

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 16, 2003, 04:59:29 pm »
tak a propo czy mam tylko takie wrazenie czy umarlaki nie sa popularne ?
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Jaskier

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 16, 2003, 05:07:23 pm »
tego nie wiem ,ale wiem że offtopujesz :D

Offline war2bone

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 16, 2003, 05:08:26 pm »
nie ..... to jest temat dla nieumarlakow a ja zadaje pytanie na ich temat
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline veyDer

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 16, 2003, 05:36:15 pm »
Dlaczego niepopularne? Dzisiaj się właśnie Ewelina zadeklarowała, że będzie nimi grać...
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Jaskier

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 16, 2003, 05:37:33 pm »
tego jak juz mówiłem nie wiem ale dodam jeszcze kilka zdań do mojego poprzedniego posta(ostatni - poprzednia strona):
1. tak chodzi mi o inkube of despot
2. w tej armii nie ma ani grama scouta :lol:  nie wiem skąd je wytrzasneliście...
3. zalanie to mi naprawdę nie grozi: ustawiam się w rogu (qrna, to się powoli robi moja zwyczajowa taktyka :twisted: ), wzywam chordy maartwiaków które wiążą walką jednostki wroga, następnie po kolei je eliminuje podsylając do kolejnych  potyczek wolfena, malmotha, bearersów, inkuby alu (co poprostu wymiata) ghoule - wiecie co robią z gościa 2 puppety i ghoul vs. jeden paker? - salami :D
4. w międzuy czasie wykańczam co pakerniejszych (1/tura) gorgusią :D

Who want some?  :twisted: d
All rights reserved. :wink:

Offline BeRsErK

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 16, 2003, 07:03:45 pm »
Cytat: "Jaskier"
gorgona to tu główna siła uderzeniowa - nie dość że razem z azael wzywa chordy martwiaków to jeszcze zabija z przeraźliwą skutecznośćią - w ostatniej bitwie w 2 tury załatwiła dysjatisa i tygryska:)


Tu Ci gratuluję bo Gorgonka i Azael mają razem słabsze staty niż 1 dasyatis - chyba twój przeciwnik nie wiedział co zrobić z kością mutacji na dodatek ;)
Przecierz on nosem wciąga wiekszość jednostek ( dajesz mu na inicjatywę i zaczyna trafianie na 6 ws i 12 siły ;))
Sam tygrys nie powinien mieć większych trudności z pokonaniem tych dwóch- no cóż kolejny przykład na to, że w konfrze naprawdę cuda się zdarzają :D

Offline Jaskier

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 16, 2003, 07:09:57 pm »
hehe, wiedziałem że się będziecie się dziwili :D
zobaczcie sobie czar Etheral Torpor i wszystko stanie się jasne :twisted:

żebyście nie trudzili się przy szukaniu to ten specjalnie dla gorgony

ps. dysyatis ladnie wygląda w ogródku  8)

Offline BeRsErK

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 16, 2003, 07:24:02 pm »
No to już wymiękam - jak by przypakował inicjatywę to byś mu nic nie zrobił - jego, głupi dość, błąd ...
Bo jeśli dobrze zrozumiałem rzucasz na czar d6 plus power i odejmujesz jego inicjatywę - potem na tabeli patrzysz co zdziałałeś.

Offline Filip

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 17, 2003, 12:09:35 pm »
Ludzie Dasyatis moze przyjac na siebie 8 jednostek to juz dla niego oznacza smierc ( wiem to z doswiadczenia ), po drugie moze miec tylko 6 Defensa, po trzecie  ( to do BeRsErKa ) skad on  mógł wiedziec ze Jaskier ma ten czar ????
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline BeRsErK

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 17, 2003, 01:14:00 pm »
?? No jak go rzuca to znaczy, że ma ;) - kostke na mutacje możesz wykorzystać w dowolnum momencie a ponieważ im wieksza inicjatywa tym słabszy efekt tego czaru to pomyśl na co by tą mutację przeznaczyć ;)

Offline war2bone

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 17, 2003, 01:23:21 pm »
jak to na co .... w aim'a
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Jaskier

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 18, 2003, 11:38:11 am »
nie mógł wtedy dać kostki bo urzył jej na dopakowanie ruchu :D

Offline war2bone

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 18, 2003, 01:36:48 pm »

 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 18, 2003, 01:49:56 pm »
No cóż nawet jak by oblał strach i został zaszarżowany przez Gorgonkę to ma 4 inicjatywy - powiedzmy twoje najszczęśliwsze rzuty to 6 + 6 powera = w podsumowaniu 8 na tabeli czyli rana z siłą równą trudności czaru - a wiec od razu powiedz, że miałeś farta i rzuciłeś 2 szóstki ;)
Oki ja już kończę na ten temat bo a bardzo się rozwodzę :P sorki;)

Offline Malekith

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 19, 2003, 12:03:36 pm »
Ja może dołączę do miłośników zgniłków :) To miała być moja pierwsza armia ale zadurzyłem się w orkach (o gustach się nie dyskutuje :P).

A teraz kwestia nazewnictwa truposzczaków, która mnie nieco bawi :)
Otóż ściągam sobie ich teksty z Rackhama do tłumaczenia (niedługo będzie na stronie) a tu niespodzianka... taki koleś nazywający się The Great Crane! Leżę i śmieję... najpotężniejszy ich wojownik nazywany wielkim ...ŻURAWIEM :) Nie wiem jak wy ale ja bym nie chciał żeby np. mój Umran Kal nazywany był jakimś wróbelkiem elemelkiem. Albo The Boogeyman, czyli nic innego jak nasz ukochany pan Bobo z dzieciństwa (dla nieuświadomionych to taki gostek porywający dzieci, którym niektórzy rodzice; w tym moi jak byłem mały  :oops:,  straszą niegrzeczne dzieci).
Nie wiem jak was ale mnie to trochę śmieszy  :D Może figurki strasznie wyglądają ale z takimi nazwami to troszkę im "nie do twarzy". I teraz mam dylemat czy pisać te nazwy po polsku czy zostawić je w angielskim i udawać błogą nieświadomość :) Przychodzą mi na myśl niektóre rozbrajające nazwy jednostek ze starego dobrego Warzone :)