Autor Wątek: Martwiaki w Confrontacji  (Przeczytany 13023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alchemik

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 19, 2003, 12:25:44 pm »
Z tym Crane to chyba nie do końca jest tak - on sie troche inaczej pisze e jest ze znakiem fonetycznym i oznacza wskrzeszenie, ożywienie, uczynienie czegos ponownie - tak wiec chyba chodzi o wielki Wskrzeszeniec, Ożywieniec czy cos takiego.

A w odniesieniu do powyzszego zombiaka - alez jest on paskudny - jak go po raz pierwszy zobaczylem myslalem ze sie pożygam - te flaki owiniete dookola bioder - paskudztwo i okropienstwo - TEZ CHCE TAKIEGO:)

Co raz bardziej staje sie zauwazalne ze Francuzi robia figurki z dala od idealu sympatyczna zabawka dla dzieci:) Ich martwiaki sa paskudne i rozkladajace sie:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Malekith

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 19, 2003, 03:32:14 pm »
szczerze mówiąc nie rozumiem, w angielskim tekście crane to crane, bez żadnych znaków fonetycznych, ja tłumaczę z angielskiego z racji kierunku studiów, a z francuskiego niestety nic nie kumam, domyślam się więc, że mówisz o francuskim tekście? w każdym bądź razie dzięki za wskazówkę...jednak najlepiej jest tłumaczyć z "oryginalnego" języka

Offline Jaskier

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 19, 2003, 03:40:24 pm »
Cytuj
No cóż nawet jak by oblał strach i został zaszarżowany przez Gorgonkę to ma 4 inicjatywy - powiedzmy twoje najszczęśliwsze rzuty to 6 + 6 powera = w

szczerze mowiac to kompletnie (co mi zreszta w krew zaczyna wchodzic :roll: ) zapomnialem o strachu... :)

Offline Malekith

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #63 dnia: Wrzesień 20, 2003, 12:11:51 pm »
Faktycznie jest znak fonetyczny, teraz czytam te teksty i zauważyłem, dobrze Alchemik, że o tym powiedziałeś, bo to słowo w angielskim ma się naprawdę nijak do martwiaków :)

Offline Jaskier

Martwiaki w Confrontacji
« Odpowiedź #64 dnia: Wrzesień 29, 2003, 07:44:20 pm »
war zrobił już aktualizacje i każdy kto ma na to ochotę może przeczytać moje wypociny na temat jednostek martwiaków na stronce :D