Gildia Technologii (www.techno.gildia.pl) > Forum Technologii

Czytniki e-booków

<< < (2/3) > >>

Virtualo:
Od ostatniego komentarza minęło tutaj sporo czasu, dlatego chcemy odświeżyć ten wątek :) Jak to teraz jest u Was z e-bookami i e-czytnikami? :) Rynek e-czytelnictwa coraz bardziej się rozwija, księgarnie internetowe oferują ciekawe promocje, dzięki którym e-booki i e-czytniki można kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach :) Nie pozostaje nic innego jak czytać :)

Pandora:
Ja używam kindle. :smile:

LuckyB:
Mam i używam ale nazwa wyleciała mi z głowy :P Kupiłam go w RTV euro AGD :)

Krwawygosc:
Mocno zastanawiam się nad kupnem czytnika. Jak na razie wykorzystuje do tego smartfona, ale nie ukrywam, że na dłuższą metę nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie. Prawdopodobnie skuszę się na któregoś Kindla.

Konik89:

--- Cytat: Krwawygosc w Marzec 25, 2014, 11:25:52 am ---Mocno zastanawiam się nad kupnem czytnika. Jak na razie wykorzystuje do tego smartfona, ale nie ukrywam, że na dłuższą metę nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie. Prawdopodobnie skuszę się na któregoś Kindla.

--- Koniec cytatu ---
Wiesz co miałem kindla starej generacji, zamieniłem na szczęście na IPada nowego, nie do porównania, masz maszynkę do zabijania z GPS i innymi gadżetami za troszkę więcej kasiory ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej