trawa

Autor Wątek: 3city HERESY - MASTER 27-28 sierpnia  (Przeczytany 31378 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: 3city HERESY - MASTER 27-28 sierpnia
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 29, 2011, 02:11:50 pm »
Grałem:
 
1 z boogiem SW 19-1
 
Wilki nie mogly nic rzucic na kostkach, albo byly poza zasiegiem huraganu, albo nie trafialy na bsie. Zepchnałem przeciwnika ze znaczników, sporo zabiłem straciłem tylko miekkie KP.
 
2 ze Złym 8-12 (20 termitow)
 
Zły szedl i strzelal, a ja w 3 turze zaszarzowalem na niego wszystkim. Wogole to chyba bym wygral wysoko, ale rzucilem 1 na waagh w jedynym miejsciu gdzie musialem rzuci wiecej i doszedlem tylko warbossem. Zly probowal sie dostawic termitami tylko do drugiego szarzujacego skladu ale jeden gosciu musial sie do 30 z warbossem dostawic. Pech chcial ze mial do nich 6,00000001 cala i nie doszedl i ataki z 30 boyzow poszly w piach. 20 boyzow i warboss to za malo na 10 termitow, zwlaszcza ze storm boyzi sprytnie dostawieni do techmarina rzucili 6 na psychotropach i zabili sie sami. W drugich 10 poszedlem druga 5 stormzow i dwiema nieco ponad dwudziestkami i w trzy tury wytłukłem wszystkich. Oczywiscie na trzecia ture hth zostal tylko jeden termit, gdyby zginal z reszta w mojej turze mialbym wolne 2 dwudziestki by dobic druga 10 (wtedy juz 7-8 bez granatow) termitow. Niestety nieposkladalo sie to i wyszlo male dla Złego. Zły oczywyscie zapomnnial o znaczniku w ostatniej turze i zlazl z niego scorem, hehe. Nie wzialem rano magnezu wiec mielismy maly problem, bo mu nie chcialem tego darowac, ale kompromisowo ustalilismy rozwiazanie wiec wyszlo ok:)
 
3 Rudzik Eldary 13-7
 
Wzialem horde bo wciaz mialem jej niedosyt mimo ze wagony bylby lepsze. Generalnie zabilem, co sie dalo, zepchnalem przeciwnika do rogu stolu, w ostaniej turze zblokowal mi cwiartke i przy heresyjnych progach wygralem tylko 13-7.
 
4. Trej 15-5
 
Tak samo jak wyzej tylko wagonami, Trej ustawil bunkier pojazdow a za nimi kontra i ani w to wjechac ani to zastrzelic (wagony nie strzelaja:P). Pourywalem co moglem i tyle. Gralismy annihilacje, wiecej sie zrobic nie dalo przy taktyce przeciwnika run, run, run:)
 
5. Seta DE 11-9
 
Dwie pierwsze tury byly slabe - niezdalem 5 pierwszych FnP na motonobach, z 21 atakow z fistow trafilem 3 w biki de, jaka zenada. Ale tez nie gralem jakos rewelacyjnie, moglem podjac troche inne, chyba lepsze decyzje. Seta gral dobrze, defensywnie, wykorzystywal zalety swojej armi do maxa. Od 3 tury mialem troche szcescia ja z kolei - moje buggiesy wygrywal shootouta z revagerami. Zabil mi wiecej, ja mialem bonus z KP i z celow misji.
 
Generalnie w obu rozpach sporo bym zmienil, ale niestety musialem robic w ostatniej chwili zmiany (zapomnialem kanow od emeryta) i mu sie troche wykopsnela koncepcja armii. Wagonami wogole nie chcialem grac, ale przez brak kanow np nie moglem wziasc hordy na DE bo skutek bylby smutny. Ale horda dobrze zlozona wciaz moze walczyc ze wszystkim na luzaku, tylko nie zawsze uda sie ugrac wysoki wynik, bo armia mobilnoscia nie grzeszy. Tylko w wagonach trzeba pelnej konsekwncji - full mech, bikonobi sie skonczyli, teraz ich wzialem tylko z sentymentu.
 
Turniej byl fajowy, afterek tez jak zawsze, tereny byly idealnie ustawione, za rok tez przyjade napewno:)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: 3city HERESY - MASTER 27-28 sierpnia
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 29, 2011, 03:00:45 pm »
Wlasnie te motonoby to byl imho spory fakap w drugiej rozpie - wagony dobrze dzialaja na np tyrki, a majac motonoby musisz sie kitrac przed HG... (podobnie przed dredami u GK, gdyby bylo sporo palaczy, czy megasami i buggiesami w wagonoorkach).
W zeszlym roku na herezji wzialem wagony jako wlasnie obrone przed antyhorda - przydaly sie raz, z wagonami docenta. I imho pod takim kątam powinienes byl robic druga rozpe.
No i szkoda tych kan...
Horda jednak nie taka nudna, co? :wink:

Offline Ketchup

Odp: 3city HERESY - MASTER 27-28 sierpnia
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 29, 2011, 05:49:07 pm »
Nie powinienem się za bardzo wypowiadać bo mnie na turnieju nie było, ale zauważ emerycie, że tyrki na turniejach prawie wyginęły więc akurat one nie są już dla motonobów zbyt dużym zmartwieniem ;).
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline trej

Odp: 3city HERESY - MASTER 27-28 sierpnia
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 30, 2011, 07:21:22 am »
Dzięki za turniej było naprawdę zacnie.
Postaram się na blogu bardziej wyprodukować ;)

Offline pajak

Odp: 3city HERESY - MASTER 27-28 sierpnia
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 30, 2011, 09:12:23 am »
Dzięki wszystkim za bardzo mile spędzony weekend!!

Brawa dla Thuriona i całej reszty topu!!

Ze swej strony dodatkowe podziękowania dla uczestników Players Party - w tym roku byłem kompletnie bez sił dlatego trochę niemrawo prowadziłem konkurencje, do tego nie dotarło trochę sprzętu z części hobbystycznej (farbki itp) stąd bardziej logiczny wymiar imprezy. Jeżeli tylko podejmę się jeszcze obiecuję poprawę i mam nadzieję, że mimo wszystko się podobało.

Na samym końcu rzucam multi chelendź chłopakom z Poznania za bardzo miłe nie do końca sprzyjające bitewki - BÓJCIE SIĘ :)
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline maestro_dev

Odp: 3city HERESY - MASTER 27-28 sierpnia
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 30, 2011, 04:15:34 pm »
turniej zajebisty...dzięki dla organizatorów za ogarnięcie całego turnieju, dla moich przeciwników(Akumy, Kopuła, Sety, Wambosa oraz Bladego Krisa) za mega gierki...dzięki dla ekipy afterkowej głownie Lidera i Kozła...i wielkie dzięki dla Racy za miarkę :wink:


i ogólnie dzięki dla wszystkich, za rok na bank będę...




następny turniej Pająk chelendż bo miałem nadzieję, że trafimy na siebie ale nie udało się...możliwe na Wojnie jak uda mi się z Rudzikiem pójść w parze...wtedy zaliczysz dwa chelendże za jednym razem... :biggrin:






Offline Raca


Offline Ketchup

Odp: 3city HERESY - MASTER 27-28 sierpnia
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 31, 2011, 05:58:23 pm »
Wyniki Herezji:


   
MiejsceIDImięNazwiskoArmiaMiastoPunkty
1
GD112ŁukaszŁuczyński-Trójmiasto
90
2
GD033KrzysztofRadzki-Trójmiasto
88
3
GD003el_piszczu--Trójmiasto
88
4
GD006JaromirWaluszewski-Trójmiasto
87
5
GD011SławomirSeta-Trójmiasto
86
6
GD002SebastianMakowski-Trójmiasto
83
7
GD001JakubPodruczny-Ustka
82
8
WA001KrzysztofBiałek-Warszawa
79
9
TO003DominikFajga-Toruń
78
10
KI014ŁukaszLeszkiewicz-Kielce
77
11
PO007PawełMorawski-Poznań
77
12
OL001PawełKorpal-Olsztyn
73
13
SZ030HansPeterWamsler-Szczecin
73
14
KR079SławomirMagoska-Kraków
72
15
GD050WaldemarKozłowski-Trójmiasto
72
16
OL019AdrianGaweł-Olsztyn
71
17
PO003SzymonPatora-Poznań
69
18
GD048KrzysztofKowalczyk-Trójmiasto
68
19
GD004MaciejPająk-Trójmiasto
68
20
TO024MichałRumiński-Toruń
68
21
GD009Yedli--Trójmiasto
67
22
PO061PiotrGotowiec-Poznań
65
23
PO015MarcinWitczak-Poznań
65
24
PO006KrzysztofKujawa-Poznań
64
25
WA133PiotrZawiła-Niedźwiecki-Warszawa
62
26
GD041JędrzejCzołczyński-Trójmiasto
62
27
TO014MariuszPrzygoda-Toruń
60
28
-WojciechMichalskicsmWejherowo
60
29
GD014WojciechMalak-Trójmiasto
59
30
GD085MichałAugusewicz-Trójmiasto
59
31
KI013KonradStaszkiewicz-Kielce
58
32
WA204MichałJóźwik-Warszawa
57
33
PO101DarekChrapek-Poznań
57
34
GD101BartłomiejPtak-Kościerzyna
56
35
GD110RafałMika-Trójmiasto
56
36
GD015PawełSiedlewicz-Trójmiasto
53
37
PO097MaciejKlorek-Poznań
52
38
WA027ArturJeż-Warszawa
52
39
OL027MateuszZieliński-Olsztyn
51
40
OL002OlekŚleszyński-Olsztyn
51
41
GD037MaciejPilecki-Trójmiasto
49
42
BI028MichałMisiejuk-Białystok
44
43
GD086GrzegorzHoffmann-Elbląg
39
44
KO002WojciechŁoś-Koszalin
38
45
LU033RafałWróblewski-Lublin
30
46
-TomaszSiezieniewskiGKTrojmiasto
16
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline Yedli

Odp: 3city HERESY - MASTER 27-28 sierpnia
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 01, 2011, 08:17:21 am »
Chłopaki, sprawdźcie w miarę możliwości czy ktoś w walizce nie ma o jednego sentinela za dużo.  :cool:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Lesio

Odp: 3city HERESY - MASTER 27-28 sierpnia
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 03, 2011, 01:40:22 am »
Chciałbym podziękować wszystkim, a zwłaszcza organizatorom za zajebisty turniej - dawno się tak dobrze nie bawiłem. Wielkie dzięki wszystkim przeciwnikom za przyjemne i luźne bitwy, zwłaszcza szacun dla Dominika, który zachował zimną krew mimo naprawdę fatalnych rzutów.
Szkoda, że tylko 10te miejsce, bo przy 67 pkt z bitew (chyba 3ci wynik) pozostawia to pewien niedosyt. Wniosek na dziś - czas domalować armię i dokleić smoki (-3pkt ?!)  :wink:


A na koniec dodam jeszcze, że Draigo, Libra i 10 paladynów to RPG w prawdziwej postaci. No i ten klimat kiedy 12 modeli odpiera ataki wielokrotnie liczniejszych przeciwników - jakbym widział Space Marinów z fluffu na stole  :badgrin: 
It's all fun and games until someone loses an eye...
Then it's fun and games without depth perception^^

 

anything