Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Aniolki Charliego 2

(1/5) > >>

wiśnia:
druga czesc podobala mi sie bardziej niz pierwsza. duzo efektow specjalnych, akcji i nawiazan do innych filmow. szczegolnie w oczy rzucza sie Matrix, ale mozna sie tez dopatrzec Bonda, Spidermana. moze ktos cos jeszcze wypatrzyl?

Kormak:
Dwójki jeszcze nie widziałem, ale wiem jedno - nie będę się patrzył na efekty, tylko na Drew Barrymore :)

Jedynkę widziałem w kinie, podobało się nawet - taki teledysk. Jeśli w "2" jest wszystkiego więcej... to może już być za dużo.

seRfoN:
Jak dla mnie ten fim to kompletne dno..
Przecierz to jest bes sensu podam taki przyklad z pierwszej czesci..
Byl taki motyw ze ktoras z nich musiala dostac sie do jakiegos sejfu..
ale na podlodze byly jakies czujniki, ktore wlaczaly alarm gy ktos bedzie na podlodze wiecej niz chyba 0,16 sec..powiem jeszcze ze odcinek
(do przejscia) byl spory..Ale przeszla bo jak by inaczej...
Nie lubie takich filmow

Kormak:
Ten film nie musi mieć sensu. Nikt nie wymaga od tego filmu sensu. Przecież i tak wszyscy idą na niego, żeby pogapić się na Cameron Diaz, Lucy Liu, Drew Barrymore i Demi Moore.

Twoje narzekanie SeRfoN przypomina mi mojego kolegę, który ostatnio podczas oglądania "Drużyny Pierścienia" powiedział, że "ten film jest mało realistyczny".... DUH! (jakby to ujął jakiś Amerykanin)

wiśnia:
w takim filmie nie warto patrzec na rzeczywistosc, bo autorzy nie dbaja o takie rzeczy, a widzowie nie spodziewaja sie za duzo jej po takim filmie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej