Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Rozpiski - W40k

3city heresy 2011

<< < (2/4) > >>

metalfan:
Jako, że kolega wyżej wystawia Demony, to ja wystawię coś takiego :lol: Przy założeniu, że zdążę przez 2 tygodnie albo coś 'dopożyczę'  :wink:

1)

HQ

Grey Knight Grand Master @ 200
Servo Skull, Blind Grenades, Psychotroke Grenades

Librarian @ 165
Might of Titan, Sanctuary, The Shrouding

Troops         

Grey Knight Terminator Squad (10) @ 515
Justicar: Nemesis Daemon Hammer & Storm Bolter, Brotherhood Banner & Psycannon, Nemesis Daemon Hammer & Psycannon, Nemesis Warding Stave & Storm Bolter, 5x Nemesis Force Halberd & Storm Bolter, Nemesis Force Sword & Storm Bolter; Psybolt Ammunition

Grey Knight Terminator Squad (10) @ 515
Justicar: Nemesis Daemon Hammer & Storm Bolter, Brotherhood Banner & Psycannon, Nemesis Daemon Hammer & Psycannon, Nemesis Warding Stave & Storm Bolter, 5x Nemesis Force Halberd & Storm Bolter, Nemesis Force Sword & Storm Bolter; Psybolt Ammunition

Heavy Support         

Dreadnought @ 135
2x Twin-Linked Autocannon, Psybolt Ammunition

Dreadnought @ 135
2x Twin-Linked Autocannon, Psybolt Ammunition

Razem: 1665 VP / 6 KP / 24 modele

2)

HQ         

Grey Knight Grand Master @ 240
Psycannon, Servo-Skull, Psychotroke Grenades

Elites     

Purifier Squad (8 ) @ 215
Knight of the Flame: Nemesis Daemon Hammer, 2x Daemon Hammer & Storm Bolter, 4x Nemesis Force Halberd & Storm Bolter, 1x Nemesis Force Sword & Storm Bolter   

Troops         

Grey Knight Terminator Squad (5) @ 225
Justicar: Nemesis Daemon Hammer & Storm Bolter, Nemesis Force Halberd & Psycannon, 2x Nemesis Force Halberd & Storm Bolter, Nemesis Force Sword & Storm Bolter   

Grey Knight Terminator Squad (5) @ 225
Justicar: Nemesis Daemon Hammer & Storm Bolter, Nemesis Force Halberd & Psycannon, 2x Nemesis Force Halberd & Storm Bolter, Nemesis Force Sword & Storm Bolter

Grey Knight Terminator Squad (5) @ 225
Justicar: Nemesis Daemon Hammer & Storm Bolter, Nemesis Force Halberd & Psycannon, 2x Nemesis Force Halberd & Storm Bolter, Nemesis Force Sword & Storm Bolter   

Heavy Support     

Land Raider @ 265
Multi-Melta

Dreadnought @ 135
2x Twin-Linked Autocannon, Psybolt Ammunition

Dreadnought @ 135
2x Twin-Linked Autocannon, Psybolt Ammunition

Razem: 1665 VP / 8 KP / 27 modeli

Josef Knecht:
1 rozpiska to ZŁO ABSOLUTNE


Chociaż ja bym na Twoim miejscu zamienił GM na inkiego i za zaoszczedzone punkty wstawił 3 dreda/vindicara/jakis oddzial

metalfan:
Inki nie ma Grand Strategy (wstydź się!  :wink: ), a to się jednak przydaje. Pomyślę jednak jeszcze, bo model pewnie będzie ten sam i tak, a może zdąże trzeciego Dreadnoughta zrobić. Głównie bolą mnie jakieś wstrętne obniżenia liderki i lashe, ale tu już nadzieja w psychic hood i reinforced aegis.

Do drugiej jeszcze pomyślę czy zostawiać GM czy wrzucić Librę, bo jedno z drugim się nie mieści, a chciałem Purifierów w LR wsadzić.

Iron Jaro:
Ja kombinuje cos takiego na razie

Master of the forge +pw
Libra z zonem i machine cursem
3 dredki na autosach
1 dredek plazma cannon + lapka
Predator + laski + dozer
thunderfire
2x2 attak bike z meltami
Skauci khorna w speederze
sakuci zwykli z h bolterem ( i snajperkami)

5 taktycznych + Razor
5 taktycznych + Razor z laska /plazma

Druga opcja nie jest jeszce wyklaryfikowana ale zaklada Reddemera zamiast predatora, 10 skautow z ccw i kapelana...

Josef Knecht:
A po cóż Ci Grand Strategy? Zadna z opcji nie zmienia dramatycznie potencjału tych dwóch oddziałów, ktore, co tu mowic, sa dalece bezkonkurencyjne.
A przy takich punktach, 200 moze byc wydane znacznie sensowniej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej