Autor Wątek: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...  (Przeczytany 144214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nori

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 31, 2016, 01:12:45 pm »
Jako że kompletuję swoje spisy, zweryfikowałem je z tutaj zamieszczoną lista, szczególnie pozycji Tm-Semic i wydaje mi się, że jest parę nieścisłości. Nie jestem pewien takich pozycji jak Niespodzianka, próbuję odszukać te tytuły w mojej kolekcji, ale rzuciła mi się w oczy kiedyś moja ulubiona Różowa Pantera. Tm-Semic w sumie wydał 13 numerów, tak jak jest w liście: 1 w 1990 roku (pod tytułem Pink Panter) i po 6 w 1991 i 1992 roku. I tyle. Te 4 zeszyty w liście w kolumnie "Rok nieznany" istnieją na rynku, ALE wydał je nie Tm-Semic, a wydawnictwo Delta (dokładnie: Firma Wydawnicza DELTA) w 1997 roku. Nie wiem, skąd dwa dodatkowe numery Pony - siostra to miała i z pewnością nie było tego więcej jak dwa numery, podobnie jak Starlet.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Damballa

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 12, 2016, 11:50:59 am »
Dopisałem 20 pozycji z Egmontu i 3 z Taurusa. Zostało 16 z Egmontu i 6 Taurusa do uzupełnienia.

Edit: Dopisałem jeszcze brakujące:
996 Sisters 4 - potwierdzone
1008 Kurczak ze śliwkami - do potwierdzenia
1010 Jonah Hex 2 - do potwierdzenia
1022 - Usagi Yojimbo 30 - potwierdzone
1033 - Jonah Hex 3 - do potwierdzenia
ale powyższe są do potwierdzenia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2016, 04:09:43 pm wysłana przez Damballa »

fragsel

  • Gość
Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 12, 2016, 12:50:12 pm »
tak z ciekawości: po co wpisywać, skoro niepotwierdzone?

Offline Damballa

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 12, 2016, 04:06:26 pm »
Jestem prawie pewien, że prawidłowo wpisałem, ale wolałbym, żeby ktoś potwierdził.
Chociaż muszę przyznać, że trochę mnie poniosło przy wpisywaniu. Poprawiłem i w tej chwili wpisane są tylko potwierdzone.

Offline horror

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 13, 2016, 09:57:58 am »
numery jonah hex sie zgadzaja

Offline mibartek

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 31, 2017, 07:40:20 pm »
Dodałem parę komentarzy i porównań z listą KZ do TM-Semic
http://www.kzet.pl/2003_07/tmsemic_tabela.htm

Offline LucasCorso

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 16, 2017, 02:21:56 pm »
Jako wyznawca Taurusa pouzupełniałem braki do kwietnia włącznie. Dopisałem też coś tam coś tam Egmontowi
A piszę o tym bo nie wiem czy trzeba kogoś informować, że się wpisywało, więc na wszelki wypadek informuję...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Koalar

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 26, 2017, 07:56:24 pm »
W zakładce z Taurusem komiksy są ponumerowane według daty wyjścia, ale przecież one miały numerację (chyba że coś mi się porąbało). Nie jestem pewien swojego prywatnego spisu z numeracją, może podłubałby tam ktoś, kto jest pewniejszy numeracji?
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline LucasCorso

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 26, 2017, 08:05:58 pm »
Ale oni numerują zgodnie z datą wydawania
Według mojej wiedzy wszystko w zakladce Taurusa się zgadza (sam tam sporo w czerwcu dodawałem)


Mogę sprawdzić początkowe wpisy we wrześniu, ale końcówka jest na pewno OK
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Koalar

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 26, 2017, 09:28:03 pm »
Znalazłem dwa tomy Whiteout i to ja miałem złe numery u siebie (właśnie w początkowych miałem różnice), więc to ja coś pokićkałem. Sorki za fałszywy alarm.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Koalar

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #145 dnia: Wrzesień 06, 2017, 10:44:58 pm »
Ustawiłem wydawnictwa (tj. arkusze) alfabetycznie, gdyż albowiem miałem problem z namierzeniem konkretnego wydawcy.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline UciK

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 09, 2017, 12:46:56 pm »
Trzymam w rękach Kajko i Kokosza: Mirmił w opałach, wydanie promocyjne (POLSPEED) i ma numer 262. Na liście 261. Może ktoś posiada Wyprawe t.2 i zerknąłby na numerek, żeby wyjaśnić sprawę.

Offline graves

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 09, 2017, 10:53:01 pm »
Trzymam w rękach Kajko i Kokosza: Mirmił w opałach, wydanie promocyjne (POLSPEED) i ma numer 262. Na liście 261. Może ktoś posiada Wyprawe t.2 i zerknąłby na numerek, żeby wyjaśnić sprawę.
Na "Wyprawie #2" jest 262.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Koalar

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 10, 2017, 01:04:24 am »
Też mam 262 w zwykłym wydaniu Mirmiła w opałach z bodaj 2013 r. (taki jest ostatni rok przy copyrighcie). Może niech zostanie 261, Egmont mógłby to poprawić (Wyprawy już raczej nie zmieni). Można dodać komentarz przy numerach.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

mkolek81

  • Gość
Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 10, 2017, 07:13:07 am »
Uzupełniłem to co mogłem z KŚK (tu jeszcze kilka dopisze z ostatniej edycji konkursu Christy, ale nie wszystkie), Kurca i Muchy. W Relaxie zmieniłem kolor komórek na niebieski dla drugiego zbiorczego tak, aby odpowiadał kolorowi okładki (mogę wrócić do poprzedniego jeśli to komuś nie odpowiada).

Mam pytanie jak uzupełniać teraz Wydawnictwo Komiksowe, kiedy część komiksów przejął Prószyński ? Co prawda są tam też jak widzę spore braki do uzupełnienia, a nie znam nr albumów. Cały czas WK nadaje numery? Bo jak nie to może warto zastanowić się na zmianą w tym arkuszu.

Można by dodać też zbiorczy Sláine: Rogaty bóg do listy. Tylko nie wiem czy lepiej jako oddzielny tom w nowym wierszu, czy też może dodać kolumnę obok już istniejących pozycji. Jak uważacie co będzie lepsze?
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2017, 07:19:10 am wysłana przez mkolek81 »

 

anything