Autor Wątek: tandian i Gościnne Strony  (Przeczytany 6352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pszren

tandian i Gościnne Strony
« dnia: Sierpień 28, 2011, 09:33:34 pm »
aby docenić znaczenie kropki, należy widzieć ją w odpowiednim kontekście. kropka po zdaniu może być symbolem końca, czasem na odpoczynek, ale także może być centrum wydarzeń. do tego jednak zwykle trzeba kadru, aby kropkę uczynić bohaterką, ukazać jej umiejscowienie we wszechświecie.
 
budujmy szansę dla docenienia kropki.
 
jeszcze cykl czterech komiksów (planowanych na 1800 stron) nie zakończony, ale już zachęcam do udziału w projekcie "Gościnne Strony"!
 
http://tandian.strefa.pl

Offline pszren

Odp: tandian i Gościnne Strony
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2011, 05:42:36 pm »
jeszcze tylko chwilka do końca projektu! zapraszam do nadsyłania stron z kropkami (lub innymi rzeczami) i krótkich tekstów. każda praca się przyda!
 
na razie jest 5 (słownie: pięć) prac.
 
http://tandian.strefa.pl

Offline pszren

Odp: tandian i Gościnne Strony
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2012, 09:32:12 am »
i wydało się, znaczy zostały wydane - Gościnne Strony!


ilość prac się podwoiła od ostatniego wpisu, czyli jest 10 prac.


http://iiii.comicgenesis.com/goscinnestrony.pdf

pszren, zlituj sie, to nie twitter, tylko forum dyskusyjne, wrzucaj takie informacje do tematu z blogami, czy cos - x.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2012, 08:01:40 pm wysłana przez xionc »

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: tandian i Gościnne Strony
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2012, 02:54:16 pm »

Offline pszren

Odp: tandian i Gościnne Strony
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2012, 09:55:38 pm »
super! wielkie dzięki za udział i za napędzanie koniunktury!


już się bałem cokolwiek tu napisać, tylko dodam, że gdzieś tam, w wolnym świecie, podobno drugie wydanie jest osiągalne. ale to tylko pogłoski.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: tandian i Gościnne Strony
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2012, 10:23:22 pm »
obejrzalem caly projekt i przyznaje, ze bardzo udany - do mnie taka forma komiksowa trafia (ale nie wiem co by bylo przy 450 planszach). :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline pszren

Odp: tandian i Gościnne Strony
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 23, 2012, 08:37:20 am »
super wielkie dzięki! bardzo się cieszę, że się podobało. fajnie też, że jako osobny post a nie na zielono - już mniej się czuję jak przestępca :). kolejne ogłoszenie dam jako post z linkami do blogów.

Offline ljc

Odp: tandian i Gościnne Strony
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 23, 2012, 09:20:54 am »
przychylam xioncowi
wyszło bardzo dobrze - niektóe prace bardzo dobre, pokazują ogromny potencjał tego pomysłu
tamtam!

Offline pszren

Odp: tandian i Gościnne Strony
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 23, 2012, 09:40:11 am »
super!


moim zdaniem jakby ktoś poważniejszy ode mnie firmował projekt, to by więcej osób coś przysłało. wyobraźcie sobie np. jakby turucorp organizował taką antologię - mogłoby serio sporo osób wziąć udział!


ja nawet jak mam rację, to tak to sprzedam, że i tak niewielu uwierzy. tym cenniejszy patronat Alei!

Offline turucorp

Odp: tandian i Gościnne Strony
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 23, 2012, 11:31:59 am »
wyobraźcie sobie np. jakby turucorp organizował taką antologię - mogłoby serio sporo osób wziąć udział!
Bez przesady, ja nawet czasu nie mam, zeby cos do Twoich projektow zrobic, a co dopiero organizowac antologie :(

 

anything