Autor Wątek: Co to za okładka? #3  (Przeczytany 65918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline graves

Co to za okładka? #3
« dnia: Sierpień 30, 2011, 06:45:34 pm »
Regulamin poniżej.

1.Konkurs prowadzą moderatorzy Forum Gildii Komiksu, do nich proszę kierować wszelkie pytania odnośnie konkursu.
1a. Konkurs polega na odgadnięciu komiksu z którego pochodzi fragment okładki.
2. Listę z wynikami uaktualnia osoba, której kadr został odgadnięty.
3. Zmiany w liście z punktacją przeprowadzane przez użytkowników mogą dotyczyć dodania jednego punktu osobie, która odgadła zagadkę. Wszelkie inne zmiany (odejmowanie/dodawanie punktów sobie/innym uczestnikom zabawy) będą karane.
4. Zamieszczamy fragment okładki z komiksu wydanego w Polsce (w formie albumu lub zeszytu).
5. Rozmiar dodawanego kadru nie może być mniejszy niż 150x250 pikseli.
6.   W jednym poście można podać tylko jedną odpowiedź. Niedopuszczalne jest podanie przez tego samego użytkownika kilku odpowiedzi w bezpośrednio następujących po sobie postach.
7. Odpowiadający musi podać jednoznaczną nazwę polskiej edycji komiksu, z którego pochodzi fragment okładki. Jeżeli w polskiej edycji komiks jest częścią serii należy podać też tytuł serii. Jeżeli w polskiej edycji komiks składa się z dwóch lub więcej tomów/albumów/zeszytów bez wyodrębnionej nazwy danego tomu, należy podać numer tomu z którego pochodzi kadr.
8. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
9. Jeśli po trzech podpowiedziach, lub po 48 godzinach zagadka nie zostanie rozwiązana, zadający lub moderator ma prawo zadać nową zagadkę.
10. Zagadkę może zadać tylko ten użytkownik, który odgadnie tytuł komiksu, z zastrzeżeniem punktów 11, 13 i 16.
11. Punkt otrzymuje osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi, zada nową zagadkę i potwierdzi odpowiedź kolejnego użytkownika. Zagadka musi się pojawić w ciągu 24h. Jeżeli zagadka nie pojawi się w ciągu 24 godzin, nową zagadkę zadaje poprzedni użytkownik bądź moderator.
12. Poprawna odpowiedź musi być potwierdzona przez zadającego w ciągu 12h. Jeżeli odpowiedź nie zostanie potwierdzona przez zadającego w ciągu 12 godzin to nikt nie dostaje punktu (łącznie z zadającym zagadkę). Odpowiedź może być też potwierdzona przez redaktorów lub moderatorów, jednak w takim przypadku zadający nie otrzymuje punktu.
12a. Jeśli zadający nie ma możliwości potwierdzenia zagadki, może przesłać moderatorowi konkursu prawidłową odpowiedź za pośrednictwem prywatnej wiadomości. Jeśli prywatna wiadomość  zostanie przesłana przed upływem terminu, o którym mowa w punkcie 12., uznaje się, że zadający potwierdził w terminie odpowiedź odgadującego zagadkę.
13. Gramy do 20 punktów.
14. Uczestnik, który odgadł tytuł ma turę przerwy - po odgadnięciu zadanej przez niego zagadki nie może odpowiadać na kolejną. W przypadku zadania zagadki bez odczekania tury przerwy, odgadujący traci punkt, a prawo do zadania nowej zagadki przechodzi na poprzedniego zadającego lub   moderatora. Poprzedni zadający może zrzec się zadawania nowej zagadki na rzecz pierwszego chętnego użytkownika.
15. Zastrzegamy sobie prawo do zmieniania regulaminu w czasie trwania quizu.

W   tym wątku można tylko zadawać zagadki, podpowiedzi zadającego i   zamieszczać odpowiedzi. Wszelkie dyskusje mogą toczyć się w odrębnym wątku przeznaczonym na komentarze.

27.09.2011 r. - dodano nowy punkt 12a.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2011, 05:39:39 pm wysłana przez wilk »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline graves

Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2011, 06:49:54 pm »
Z jakiego komiksu jest ten fragment okładki:
 
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline krakers

Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2011, 07:54:06 pm »
Bez Honoru

Offline graves

Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2011, 08:15:38 pm »
1. Krakers
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline krakers

Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2011, 10:17:41 pm »

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:05:27 pm »
Gang Hemingwaya
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline krakers

Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:24:47 pm »
1. Ystad
1. Krakers

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 31, 2011, 08:27:46 am »
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 01, 2011, 09:18:57 am »
Podpowiedź numer 1.fragment okładki pochodzi z serii w którą bawiły się dwa wydawnictwa, a jedno z nich ciągle się w nią bawi.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 01, 2011, 11:37:17 am »
Usagi Yojimbo - Most łez

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 01, 2011, 12:07:45 pm »
Usagi Yojimbo - Most łez

(1) krakers
(1) Ystad
(1) J.K. Gordon III
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 01, 2011, 09:08:49 pm »



Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 01, 2011, 09:20:28 pm »
Fantastyczna czwórka 1234

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 02, 2011, 08:11:46 am »
(1) krakers
(1) Ystad
(1) J.K. Gordon III
(1) Spider_Jerusalem

Offline Spider_Jerusalem

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 142
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Misanthropic syndrome
Odp: Co to za okładka? #3
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 02, 2011, 10:37:31 pm »



 

anything