trawa

Autor Wątek: rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )  (Przeczytany 13163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alchemik

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 30, 2003, 01:16:52 pm »
W tej armii alchemików to wszystko jest pomutowane:) niespecjalnie się na jej temat moge wypowiadać bo alchemicy nie są moją specjalnością - mimo tego, że kumpel nimi gra.

Ma on inną taktykę - Bioptist i Skorize jak scouci robią dywersję u mnie, 2 rundy wytrzymują a potem już tiger dobiega.

Kusznicy, są ale nigdy nic fanatycznego im sie nie udalo zalatwic w koncu strzelania maja tylko 2

Z Keratisów zrezygnował ale to chyba dlatego, że mu się modele nie podobają

A co do Wulfenow to musze sie zastanowic i obejrzec statystyki
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 30, 2003, 01:50:00 pm »
Kusznicy dirz mają 3 strzelanka;)
Co do tygrysów to jak będą dostępne Dasyatis i Nemesisto chyba sobie zrobię szybką armijkę potworów:D
Z prób i błędów wywnioskowałem, że dróżynka 1 bioptysta z eye of hunter + 2 skorize daje nam drużynkę skałtów z czego bioptysta może dokonać szarży(nie zwarcia a szarży - ach ta technomancja :) ) bez widzenia przeciwnika - świetny kombosik na co bardziej upierdliwych bohaterów czy mocne jednostki.
Tygryski - fajne są przynajmniej w parach, to świetna siła uderzeniowa, nie wspomne o szybkości 17,5 i 4 kostkach ataku.
No i tak mamy 200 pkt

Offline Vallarr

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 30, 2003, 02:47:30 pm »
Cytat: "BeRsErK"
Kusznicy dirz mają 3 strzelanka;)
Co do tygrysów to jak będą dostępne Dasyatis i Nemesisto chyba sobie zrobię szybką armijkę potworów:D
Z prób i błędów wywnioskowałem, że dróżynka 1 bioptysta z eye of hunter + 2 skorize daje nam drużynkę skałtów z czego bioptysta może dokonać szarży(nie zwarcia a szarży - ach ta technomancja :) ) bez widzenia przeciwnika - świetny kombosik na co bardziej upierdliwych bohaterów czy mocne jednostki.
Tygryski - fajne są przynajmniej w parach, to świetna siła uderzeniowa, nie wspomne o szybkości 17,5 i 4 kostkach ataku.
No i tak mamy 200 pkt

faktycznie fajna , ale nie lepiej jeszcze dac tygryskom scouta (wersja c ) ?? wtedy masz wszystko w scoucie , ale nie masz pełnych 100pkt na mutacje :(
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 30, 2003, 03:07:23 pm »
Wesz jak brakuje 2 pkt to można dociągnąć - tak jak to jest w przypadku przewagi pkt u jednej ze stron .

Offline Vallarr

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 30, 2003, 03:26:05 pm »
faktycznie , ale jest to tak poplątane (skąd mam wczesniej wiedziec ile puktów dokładnie wystawi przeciwnik ?? a moze ja mam wiecej ?? ) ze z Shangiem tego nie uzywamy ....
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Alchemik

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 30, 2003, 03:48:11 pm »
Jak to nie wiecie ile punktow ma przeciwniki? Standardowa rozpiska armii i juz wiadomo kto ile punktow wystawil
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Vallarr

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 30, 2003, 04:28:56 pm »
ale jest cosik takiego w instrukcji:Może oczywiście występować drobna różnica punktowa, przyjęliśmy, że różnica ta może wynosić połowę kosztu (w P.A.) najtańszego modelu w armii osoby która ma przewagę punktową.
" wiec to o to chodzi :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Alchemik

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 30, 2003, 05:01:52 pm »
A rozumiem - no w takim razie jak ktos ma wiecej to trza cos sciachac:) najwyzej mozna ustalic jakis przedzial np. 190-200 nie ma problemu i klotni:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Vallarr

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 30, 2003, 05:05:15 pm »
tak tez zrobilismy z Shangiem i po kłopocie :) ale na turnieju beda raczej obowiazywac normalne zasady z tego pliku wiec co? aha , i prosze o jakas ocene tych rozpisek (zwłaszcza wofenów ) bo jestem z deka ciekawy co jest do niczego itp tylko jakies takie dokładne :) a nie "wrzuc tygrysy !!! wrzuc tygrysy !!!" :D:D:D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 30, 2003, 05:58:20 pm »
No co, no co :P
Co do rozpiski do Wolfenów to mało ichjak trafisz na armię mocno strzelającą to możesz mieć problem:
nie wiem czy na tak małą liczbę pkt warto wwalać predka?? i Tak twój najtańszy model to hunterza 24 pkt ze statystykami elitara do innej ;)
Moja propozycja to:
2 kuszników ( z 6 siły ale za to mają harrasment - mogą się ruszyć po strzale)- 62pkt , 2 warriorsów(4) - 50pkt i wolfen solitary(może i nie stać nas będzie na czary dla niego ale wysokie statystyki + zdolności tough i Born killer zrobią z niego groźnego dowódcę bandy 40 pkt.

Dzięki temu mamy 5 modeli (jak na wilki to i tak nieźle na 150pkt;)) w tym 2 kuszników, którzy mogą zredukować liczebną przewagę przeciwnika(choć niekoniecznie wyrównają tą różnicę), mamy dwóch świetnych w walce wręcz i szybkich wilczych wojowników i dowódcę, który dzięki zdolności tough otrzymuje ranę o 1 stopień mniejszą niż będzie na tabeli(dotyczy także kill outright).

Offline BeRsErK

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 14, 2003, 11:57:48 am »
oki wczoraj pobawiłem się troszkę AB i taką śmieszną armijkę do alchemów zrobiłem:
Arkeon Sanath - bohater do Dawn warriorsów, brutish laud, mutant, rany krytyczne zamieniają się w kill'e, rage of desert(dowolna liczba pościgów na turę jeśli:  użył mutacji i zostały spełnione warunki pościgu)- 92 pkt

Oriflamme i muzyk - jako command stuff, przy czym oriflamme też sprawdza się jako wsparcie - 41 pkt

4x Dawn warriors - Niezłe statystyki za 17 pkt plus krytyki zamieniają na kill'e - 68 pkt

Razem 201
Strategia jest prosta command stuff z liderką Arkeona dają mi 9 ;)
Mutację daje oriflammowi dopakowując to co aktualnie sie przyda, a reszta jak to kupa blachy idzie przed siebie i tnie wesolutko :D
Zawsze to inna koncepcja jak brać do alchemów to co ma mutację i dopakowywać kolesi co tura :P

Offline Alchemik

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 14, 2003, 01:03:41 pm »
No ten arkeon to niemile zaskoczenie:) trzeba modele szeroko rozstawiac:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Malekith

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 14, 2003, 03:44:37 pm »
Cytat: "Vallarr"
ale jest cosik takiego w instrukcji:Może oczywiście występować drobna różnica punktowa, przyjęliśmy, że różnica ta może wynosić połowę kosztu (w P.A.) najtańszego modelu w armii osoby która ma przewagę punktową.
" wiec to o to chodzi :)


no i w ten sposób można chociażby jednym punktem za dużo podpakować jeszcze bardziej mutację :( moim zdaniem spaprana zasada
tzn ta o mutacji a nie o punktach :D

Offline BeRsErK

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 14, 2003, 03:55:49 pm »
No cóż alchemicy to cóś jak chaos - w końcu to oni odprawiając jakiś mroczny rytuał mają zapoczątkować Rag'narok :P

Offline Veevoirus

rozpisek ciag dalszy :D ( z kad my to znamy )
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 08, 2003, 07:41:19 am »
Ujawnię swą rozpiskę na 200pkt. Proszę o konstruktywną krytykę, ale bez przesady(nie jestem masochistą):

Lions of Alahan 200 pts

3x Palladin of Alahan
2x Royal Guard
I wymienne 60 pts:
Albo Malek the Bloodthirsty (Keltoisi)
albo 3xFusilier(no kto by się spodziewał :) )
albo 2x Inquisitor Templar ( gryfy)
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm

 

anything