trawa

Autor Wątek: „Krakers” - "Senna zmora głodomora" Winsora McCaya  (Przeczytany 300911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pokia

Odp: "Krakers" i "Mały Nemo w Krainie Snów"
« Odpowiedź #1140 dnia: Grudzień 15, 2016, 09:20:34 pm »
Od razu to zauważyłem:)
Oczywiście jest w porządku i dodaje całości powagi.
Teraz nie wypada, żeby zabrakło jej w kolejnych tomach. Fajnie jak też będzie pod kolor grzbietu.

Offline roble

« Odpowiedź #1141 dnia: Grudzień 15, 2016, 11:15:42 pm »
hmm. trzeba zacząć sprawdzać ofertę wskazanych wcześniej księgarni.
nie zamowiles u wydawcy? :smile:

mgnesium

• Gość
« Odpowiedź #1142 dnia: Grudzień 16, 2016, 01:10:43 am »
niby zarezerwowałem ostatni dziabnięty egzemplarz, ale mój mail coś nie może dotrzeć do adresata.

pierwotnie w ogóle nie miałem w planach zakupu tej pozycji, ale niedawno na koncie dość nieoczekiwanie pojawiły się dodatkowe środki...

Offline Michaś P.

« Odpowiedź #1143 dnia: Grudzień 16, 2016, 06:34:07 am »
@ mgnesium

Ale udało Ci się załapać na ostatni tom.  :biggrin: Maile dotarły ok. 23.00. Poprzednie nie dotarły do mnie.

Kurcze, nagle zasyp maili z pytaniami, czy komiks jest dostępny. W szoku jestem, że nagle tyle osób się obudziło. Nie ma już u mnie tomu 1 i jedyne co mogę zrobić, to wysyłać informacje, gdzie można komiks jeszcze dostać.

Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #1144 dnia: Grudzień 16, 2016, 07:00:24 am »
ma pytanie, czy już wszystkie paczki zostały wysłane, bo zamawiałem wysyłkę przez paczkę w ruchu i nie dostałem jeszcze maila informacyjnego o jej nadaniu?

Offline Michaś P.

« Odpowiedź #1145 dnia: Grudzień 16, 2016, 07:07:20 am »
Będę wysyłać maile jutro i pojutrze (możliwe, że uda mi się nawet dzisiaj). Dotąd nie miałem na to czasu bo koncentrowałem się na pakowaniu. Twoja przesyłka poszła. Na PW wyślę ci numer paczki.

Jako, że nakład już wyprzedany, więc pora przedstawić projekt wstępny okładki tomu 2. Rysunek się nie zmieni, ale kolory tak. Ilustracja trafiła już do pokolorowania na nowo do kolorysty.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2016, 07:20:46 am wysłana przez Michaś P. »

Offline vision2001

« Odpowiedź #1146 dnia: Grudzień 16, 2016, 08:06:56 am »
ma pytanie, czy już wszystkie paczki zostały wysłane, bo zamawiałem wysyłkę przez paczkę w ruchu i nie dostałem jeszcze maila informacyjnego o jej nadaniu?
Coś się chyba w RUCHu (nie)dzieje, bo ja dostałem nr listu przewozowego i jedyne info jakie widzę w trackingu, to że paczka jest przekazana do odpowiedniego magazynu (Paczka jest w drodze do magazynu centralnego). Kiedy stamtąd wyjdzie? Nie wiadomo...
Jako, że nakład już wyprzedany, więc pora przedstawić projekt wstępny okładki tomu 2. Rysunek się nie zmieni, ale kolory tak. Ilustracja trafiła już do pokolorowania na nowo do kolorysty.

Mega!
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #1147 dnia: Grudzień 16, 2016, 08:25:09 am »
Coś się chyba w RUCHu (nie)dzieje, bo ja dostałem nr listu przewozowego i jedyne info jakie widzę w trackingu, to że paczka jest przekazana do odpowiedniego magazynu (Paczka jest w drodze do magazynu centralnego).
wiadomo święta idą, ja ostatnio dostałem sms ponaglającego do odbioru paczki z paczkomatu inpostu, po godzinie jak ta paczka się w nim znalazła, a drugą odbierałem od kuriera, który jak widzę codziennie czeka przy paczkomacie

a co do okładki to ten rybo-koń zlewa się trochę przez kolory w jedność z rybo-jeźdźcem, ale sam pomysł jest super aby zmienić te czarno białe motywy z poprzednich projektów na pełen kolor

Offline Michaś P.

« Odpowiedź #1148 dnia: Grudzień 16, 2016, 08:30:09 am »
Jedna przesyłka w Ruchu zaginęła na dziwnym etapie. Nie wiadomo, gdzie jest paczka, ale mam nadzieję, że ją znajdą.

@vision2001.

Do wszystkich osób zamawiających Paczką w Ruchu wysłałem przed chwilą maile z numerami przesyłek - także do Ciebie. Sprawdź pocztę.

@ mkolek81

Słuszna uwaga z tym jeźdzcem. Przekazałem stosowną uwagę koloryście, by jakoś go lepiej wyodrębnił, np. trochę ciemniejszym kolorem, albo inaczej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2016, 08:34:08 am wysłana przez Michaś P. »

Offline parsom

« Odpowiedź #1149 dnia: Grudzień 16, 2016, 09:17:07 am »
Coś się chyba w RUCHu (nie)dzieje, bo ja dostałem nr listu przewozowego i jedyne info jakie widzę w trackingu, to że paczka jest przekazana do odpowiedniego magazynu (Paczka jest w drodze do magazynu centralnego). Kiedy stamtąd wyjdzie? Nie wiadomo...Mega!

Ja właśnie idę do Ruchu po odbiór dwóch innych przesyłek z różnych źródeł. Wysłane 14 grudnia, status przez cały czas był podobny ("w drodze"), aż tu dzisiaj o 6.36 obudziły mnie smsy.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline jsm

« Odpowiedź #1150 dnia: Grudzień 16, 2016, 09:47:32 am »
Ja właśnie otrzymałem SMSa iż paczka czeka na mnie w kiosku Ruchu! Hurrra!
11.Nie będziesz komentować postów mitycznych stworzeń ani żadnych flejmów przez niego wywoływanych.

Offline vision2001

« Odpowiedź #1151 dnia: Grudzień 16, 2016, 09:54:49 am »

Ja właśnie idę do Ruchu po odbiór dwóch innych przesyłek z różnych źródeł. Wysłane 14 grudnia, status przez cały czas był podobny ("w drodze"), aż tu dzisiaj o 6.36 obudziły mnie smsy.

Ja właśnie otrzymałem SMSa iż paczka czeka na mnie w kiosku Ruchu! Hurrra!
Szczęściarze! :)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline kosmoski

« Odpowiedź #1152 dnia: Grudzień 16, 2016, 10:32:12 am »
Mam - i wygląda pięknie  :biggrin:

Offline Death

« Odpowiedź #1153 dnia: Grudzień 16, 2016, 10:50:37 am »
Dzięki za wysyłkę pocztą, choć prosiłem o Ruch.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2016, 06:13:30 pm wysłana przez Death »

Offline nori

« Odpowiedź #1154 dnia: Grudzień 16, 2016, 11:01:14 am »
Do mnie paczka dotarła - na dwa egzemplarze jeden ma niestety pozaginane rogi. Warto by było jednak komiksy zabezpieczyć choć kawałkiem folii bąbelkowej - nie są to duże koszty, a metoda skuteczna. W drugim egzemplarzu mam zagięte parę stron - najprawdopodobniej ślad palca po przekartkowywaniu. Póki co sam tylko też przekartkowałem, wrażenie jak najbardziej pozytywne. A jak patrzy się na datę oryginalnej publikacji to wzbudza to tym bardziej podziw! Ogólnie, wrażenia jak najbardziej pozytywne, jednak przy kolejnych egzemplarzach bardzo proszę o folie, to koszt dosłownie parunastu groszy za m2, przy zakupie całej rolki, a warto jednak uniknąć uszkodzenia narożników. Sam jak czasem wietrzę półki, to zawsze jednak owijam komiksy do wysyłki w strecz i dodatkowo w papier lub właśnie ostatnio folie (szybsze i lepiej zabezpiecza).

Jutro wrzucę notkę ze zdjęciami na bloga.
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach