trawa

Autor Wątek: Game Troll TV-Konkurs malowania figurek-rozstrzygnięcie cz.1  (Przeczytany 25275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Najlepsza 50 gier - wybór graczy,20-11
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 21, 2012, 03:32:24 pm »
Wreszcie to na co czekaliście, czyli ostatni odcinek Waszej Top 50 z najlepszymi grami, nic tylko oglądać...i komentować :) Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i dobre rady przy tworzeniu tej serii :)



http://www.youtube.com/user/GameTrollTV?feature=mhee

 :D  :D  :D

Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Najlepsza 50 gier - wybór graczy,10 - 1!!!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 28, 2012, 07:13:19 pm »
Gry Stefana Felda (autora Die Burgen von Burgund) od pewnego czasu budzą wielkie zainteresowanie. Schwytane pułapkę opinii innych sięgnąłem po grę Roma, fajnie wydana, szybka nauka zasad i temat, czyli to co Rzym daje już od pierwszych minut, a co dalej? Oglądajcie, polecajcie i subskrybujcie :) Film wreszcie w jakości HD ;)

Game Troll TV - Roma (wersja HD)


Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Najlepsza 50 gier - ROMA
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 02, 2012, 01:39:31 pm »
Dziś nieco luźniejsza gra, a będzie nią Packa na Muchy,czyli lekka imprezówka w która mogą zagrać wszyscy :) A bezcenne jest to jak widzicie np. waszego kumpla od bitewniaków jak z przygryzionym językiem poluje na muchę :)

http://www.youtube.com/user/GameTrollTV?feature=mhee


Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Packa na Muchy
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 07, 2012, 08:25:47 pm »
Wampiry i wilkołaki, czyli część naszej słowiańskiej kultury często wykorzystywana jest w popkulturze, w grach planszowych również. Przed Wami recenzja gry z mechanizmem budowania talii i nowatorskim pomysłem łańcucha. Zapraszam do oglądania i subskrybowania kanału Game Troll TV :) Kanał na YT został tak dopracowany, abyście lepiej mogli znaleźć konkretne recenzje :)

Game Troll TV - Nightfall





Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Nightfall PL
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 14, 2012, 08:13:16 am »
Wiele słyszałem o tym tytule, ostrzyłem na niego zęby, nasłuchałem się o nim jeszcze więcej...i wreszcie dostałem i pograłem:) Przed Wami recenzja Eclipse gry gdzie mamy możliwość przejęcia kontroli na międzygalaktycznym imperium. Naszym zadaniem będzie rozwój technologiczny, militarny i gospodarczy, a jeśli dobrze tym pokierujecie to starcia miedzy flotami w jakie gra obfituje będą szybkie i zabójczo skuteczne. Zapraszam do oglądania i subskrybowania kanału :)

Game Troll TV - Eclipse (wersja HD)




Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - ECLIPSE
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 20, 2012, 05:38:52 am »
Dziś bardzo niecodziennie, ale od dłuższego czasu po głowie chodził mi ten pomysł, tzn. stworzenie miejsca dla graczy, gdzie bez skrępowania maniacy planszówek, karcianek, zręcznościówek i wielu innych gier, będą mogli zapomnieć o codziennych troskach i oddadzą się ich ulubionemu zajęciu. Powyższy projekt wymaga jednak wsparcia finansowego, o którym dowiecie się w filmie, dla każdego fundatora czeka nagroda zależna od kwoty wsparcia. Zapraszam do oglądania i wsparcia projektu na stronie:

www.polakpotrafi.pl/projekt/Game-Troll

Z góry dziękuję :)


Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - GRALNIO - KAWIARNIA Game Troll
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 25, 2012, 06:13:20 am »
Pierwszy z serii (mam nadzieję) tzw. Army Packów, czyli małych dodatków do Neuroshimy Hex, wprowadzających, tylko i aż, nowe armie do i tak już bogatego świata znanej post-apokaliptycznej gry :)

Game Troll TV - Neuroshima Hex - Steel Police


Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Neuroshima Hex! Steel Police
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 30, 2012, 01:02:49 pm »
Wreszcie zrobiło się cieplej, pora więc wyjść z czterech ścian i zacząć cieszyć się pogodą. Warto by w tym czasie zabrać ze sobą coś do grania, aby dużo miejsca nie zabrało. Taka grą jest Mamma Mia, gdzie musimy przygotować PIZZE!:)

Game Troll TV - Mamma Mia


Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Mamma Mia
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 07, 2012, 05:44:47 am »
Gra która otrzymała prestiżową nagrodę Spiel des Jahres 2011 r. o bardzo prostej mechanice, zerowej otoczce fabularnej, zawierającej 100% gry, czyli takie domino na sterydach, przed Wami Qwirkle :) Zapraszam do oglądania i subskrybowania kanału :)

Game Troll TV - Qwirkle


Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Qwirkle
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 14, 2012, 05:37:04 am »
Gra fińskiego autora Eclipse, tym razem osadzona w renesansowych Włoszech. Naszym zadaniem będzie utrzymanie w dobrej kondycji tytułowego księstwa. Czy gra jest hitem na miarę wspomnianej gry? Zobaczcie sami :)

Game Troll TV - Księstwo


Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Księstwo
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 21, 2012, 05:46:09 am »
Długo oczekiwana recenzja gry Battletech, którą obiecałem Wam w sierpniu, wreszcie jest:) W roli głównej tym razem wystąpią futurystyczne mechy, działa, wyrzutnie, lasery i wszystko co potrzebne fanom tych maszyn:) Warto obejrzeć odcinek, bo system mniej znany, ale moim zdaniem wybitny.

Game Troll TV - Battletech




Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Battletech
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 28, 2012, 05:44:46 am »
Kolejna gra o PRL-u, tym razem przedstawia nam rzeczywistość "strajkową". Nowe wydawnictwo "Fabryka Gier Historycznych" zadbało o świetną oprawę wizualną, ale czy gra wciągnie nas na długie godziny? Moim zdaniem tak, ale zobaczcie sami :)

Game Troll TV - W zakładzie - lubelski lipec 80'


Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - W Zakładzie - lubelski lipiec 80'
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 02, 2012, 12:04:36 pm »
Do samej recenzji zapowiedzianej w filmiku gry przygotowywałem się prawie rok. Malowania cała masa, ale kiedy odpakowałem grę stwierdziłem, że nie pokaże jej światu bez odpowiedniej oprawy!:)

Game Troll TV - wkrótce na kanale - ZOBACZ!


Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Zapowiedź - ZOBACZ!
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 07, 2012, 07:25:12 am »
Do tej pory mój największy projekt recenzji połączonej z przygotowaniem "malarskim" gry. Dreadfleet to nowa figurkowa gra znanego wydawnictwa Games Workshop, w której mamy możliwość pokierowania w boju wielkimi okrętami. Wszystko osadzone w świecie Warhammera, więc nic tylko usiąść i oglądać. Zapraszam :)

Game Troll TV - Dreadfleet


Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - DREADFLEET !!!
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 13, 2012, 06:55:42 am »
Kolejna gra od wydawnictwa Portal, przenosząca graczy w post-apokaliptyczny świat Neuroshimy Hex! Poniżej link potrzebny do tego, by wziąć udział w losowaniu jednego z dwóch egzemplarzy gry "Konwój":) O zasadach dowiecie się pod koniec recenzji:) Zapraszam do oglądania!

VIDEORECENZJA - "KONWÓJ"
Game Troll TV - Konwój

KONKURS
http://www.facebook.com/pages/Game-Troll-TV/222028747820480


 

anything