trawa

Autor Wątek: Game Troll TV-Konkurs malowania figurek-rozstrzygnięcie cz.1  (Przeczytany 25290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Horror w Arkham - Innmouth Expansion
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 13, 2013, 06:46:47 pm »

Na targach w Essen w 2012 roku szukałem tej gry niezwykle zaciekle. Masa osób się nią zachwycała i postanowiłem, nie wiedząc nawet o co w niej chodzi, udać się z misją nabycia... niestety nie udało mi się, dlatego z wielką radością przywitałem wiadomość o wydaniu jej w kraju nad Wisła. Zobaczcie czemu mi się tak spodobała! :)


Game Troll TV - Belfort



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - BELFORT.
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 22, 2013, 05:36:44 am »

Dla wszystkich, którzy poza otoczką cenią sobie dobrze skonstruowane gry z dużym historycznym bagażem odcinek ten dedykuję :) Wydawca poszalał ze sposobem wydania, ale to już zobaczcie w filmiku. Zapraszam do zapoznania się z klasyka :)


Game Troll TV - Zestaw Gier Tradycyjnych



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Zestaw gier tradycyjnych.
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 24, 2013, 08:56:18 pm »

Kolejny dodatek do Horroru w Arkham zrecenzowany z okazji miesiąca poświęconego tej grze na kanale Game Troll TV. Czy jest tak ciekawy jak poprzednie? Zobaczcie sami :)


Game Troll TV - Horror w Arkham - Dunwich Horror Expansion





Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Horror w Arkham - Dunwich Expansion.
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 28, 2013, 07:30:51 am »

Pora na podsumowanie miesiąca Arkhamowego, losowania gier i pokazanie czego jeszcze możemy się spodziewać w tym strasznym, ale ciekawym świecie :)


Game Troll TV - Gry z Lovecraftem





Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Gry z Lovecraftem.
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 31, 2013, 07:43:22 am »

Na ten miesiąc przygotowałem sporo mam nadzieje ciekawych odcinków, nad częścią już pracuje :)Konkursów też sporo i to aktywnych bo o takie prosiliście :)


Game Troll TV - Zapowiedzi na kwiecień 2013



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Zapowiedzi na kwiecień.
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 03, 2013, 02:57:52 pm »

Kiedy widzę w telewizji piłkę nożną w wykonaniu naszych, przełączam czym prędzej na inny kanał. Kiedy widzę żużel w wykonaniu polskiej ligi, wyciągam chipsy i piwo i z przyjemnością oglądam :) Wreszcie mamy grę, dzięki której mogę choć spróbować swoich sił w tym trudnym sporcie :)


Game Troll TV - Magia Czarnego Sportu (Żużel!!!)





Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Magia Czarnego Sportu (Żużel!!!)
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 05, 2013, 06:08:44 pm »

Pierwszy odcinek z mam nadzieje długiej serii przemyśleń nad grami planszowymi i wszystkiego co wokół nich można znaleźć :) zapraszam do oglądania i wzięcia udziału w mam nadzieje, interesującej dyskusji :)


Przemyślenia nad planszą - Czemu warto grać w gry planszowe?



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Czemu warto grać w gry planszowe?
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 07, 2013, 06:38:17 pm »

Pierwszy odcinek z miesiąca poświęconego grze figurkowej Wolsung:) Na początku zajmę się pokazaniem Wam jak należałoby się zabrać do malowania jednego z zestawów, mi najbardziej do gustu przypadł Inventors Club :)


Game Troll TV - Jak pomalować Inventors Club - Wolsung



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Wolsung: Steampunk Skirmish Game - malowanie
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 10, 2013, 08:50:54 pm »

Świat Wampirów nie przeżywa renesansu, moda na niego trwa prawie nieprzerwanie od XIX wieku. W świecie gier planszowych co i rusz powstają produkcje odnoszące się tematyką do najsłynniejszego krwiopijcy wszech czasów, oto jedna z nich :)


Game Troll TV - Van Helsing



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Wan Helsing, czyli gra o kołkowaniu...
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 13, 2013, 08:44:58 am »

W drugim odcinku moich przemyśleń zajmuję się osobami, które poświęcają czas grom planszowym. Kim są, co robią, ile mają lat i wiele rzeczy innej treści znajdziecie właśnie w tym filmiku. Zapraszam do oglądania, a po, do dyskusji :)


Przemyślenia nad planszą - Kim są ludzie grający w planszówki?





Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Przemyślenia nad planszą - kim są gracze? :)
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 14, 2013, 07:11:20 pm »

Film prezentujący sposób wykonania makiety do gry Wolsung Steampunk Skirmish Game. Oczywiście można wszystko poustawiać, zorganizować tak jak się chce, ja dla przykładu dodałbym tory, pociąg i wiele innych rzeczy. Pokazuje Wam bazę i sposób, reszta to już wyobraźnia :)


Game Troll TV - Jak zrobić makietę do gry figurkowej - Wolsung.



Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Jak zrobić makietę do figurkowego Wolsunga.
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 17, 2013, 07:56:28 pm »

Nigdy nie myślałem, że moja przygoda z recenzjami gier potrwa tak długo, że się rozwinie, kanał nabierze takiego rozmachu jaki ma dziś :) Serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc jakiej mi udzielacie :) Odcinek jest dla Was :)


http://www.youtube.com/my_videos?o=U





Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - 150 odcinek na wesoło-Życie jak planszówka:)
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 23, 2013, 03:37:29 pm »

Szybko czas leci przy dobrej zabawie, ale zbliżamy się do końca steampunkowego miesiąca. Dziś przedostatni odcinek, gdzie dowiecie się czym dla wielu ludzi ten nurt jest i w jakie gry możemy zagrać :)


Game Troll TV - Kilka słów o steampunku





Offline Zgrzytt

Odp: Game Troll TV - Generalnie o steampunku :)
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 29, 2013, 05:50:59 pm »

Konkurs spinający miesiąc steampunkowy, w którym zobaczycie prace nadesłane przez ośmiu śmiałków, którym gratuluje na starcie odwagi prezentacji swoich prac :) Wszystkich innych proszę o adnotacje w komentarzach, która praca Waszym zdaniem jest najlepsza :)


Game Troll TV Konkurs Figurkowy - prezentacja prac


 

anything