Autor Wątek: Halo Stars 2011  (Przeczytany 29119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HugeBastard

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 06, 2011, 06:53:07 am »
Tak czytam punkt o konwersjach i nachodza mnie refleksjie czy ma on sens.Dobrym przykladem jest arena gdzie konwersji jako-takich nie bylo natomiast byly punkty extra za armie ktora po porostu robila wrazenie.Bo co nazwiemy konwersja w takich np.orkach?Czy jak kupie glowki z maxmini i przykleje chlopakom to juz konwersja?W takich smach mamy teraz tak duzy wybor super bitzow(wilcze,grejnajtowe,dc i sanguinary guard od ba) ze wlasciwie ciezko wymagac wiecej.A czy jak zagram armia gk na modelach od scibora(custodes) to dostane maxa za konwersje czy 0 bo poprostu kupilem inne modele?Wystarczy model rhino,czy musze do niego przyklejac jakies badziewie  z plasteliny zeby nie byc stratnym w punktach?

Offline trej

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 06, 2011, 07:45:06 am »
Przed momentem również czytałem reg tego turnieju i mam podobne odczucie co Karkówa. Przecież tacy DE są tak śliczni że mało kto jest w stanie ich skonwertować tak by to była wartość dodana. Jak dla mnie lepiej to zastąpić jakiś subiektywnym WOW za te same pkty i tyle.

Offline afruniu

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 06, 2011, 08:06:19 am »
popieram. poziom figsów poszedł zdecydowanie w górę. obecnie pozycja "konwersje" w punktacji za modelarkę jest nieco "passe"  :wink:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Nazroth

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 06, 2011, 08:19:04 am »
Jednocześnie można powrócić do starej metody oceniania konwersji, gdzie nacisk kładziono na wyjątkowe (wyróżniające) się modele. Przyklejenie bitzów w ciekawy sposób jeszcze nie czyni prawdziwej 'konwersji', ale choćby w takich orkach warboss na mega wielkim motorze, w ambitnej i dynamicznej pozie... w SM'ach wyczesane dodatkowe pancerze pojazdów, lub jump packowcy na chmurach dymu pikujący w kierunku oponenta... DE z jakimś drutem kolczastym z pojazdami pełnymi korsarzy chłostających niewolników swoimi długimi... po prostu jest naprawdę dużo możliwości (patrz: Perzan) i odbieranie punktów właśnie za 'konwersję' to taki krok w tył.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline marcinkk

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 06, 2011, 08:26:10 am »
Proszę się nie obawiać o ocene armii.
Robię to od lat i jak do tej pory Halo było jedynym turniejem po którym nie było kontrowersji o punkty hobbystyczne, bywalcy pamietają, nie bywalcy  :biggrin: mogą przeszukać stare tematy...
Damy radę rozróżnić dzieło od lipy :biggrin:

Offline Raca

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 06, 2011, 09:21:53 am »
Bedzie jakas lista zgloszen?

Offline marcinkk

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 06, 2011, 10:12:07 am »
Tak, już pierwsze zgłoszenia napływają,  zgłoszenia w pierwszym poscie.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2011, 10:48:51 am wysłana przez marcinkk »

Offline Raca

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 06, 2011, 11:58:18 am »
Tak dla upewnienia sie po herezji czy takie rzeczy jak searchlighty, smokelaunchery, nie wiem granaty i i inne duperelki beda brane pod uwage przy sprawdzaniu wysywig ?

Offline metalfan

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 06, 2011, 12:23:50 pm »
Albo dozery na pożyczonych Chimerach... ? Niby być powinny, ale to jakiś egzotyczny dodatek w ich przypadku.
SW / GK / BA

Offline marcinkk

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 06, 2011, 12:44:02 pm »
A chcecie?
Ja osobiście uważam że smoke launcher, searchlight i inne jednorazówki na pojazdach to można odpuścić , tak jak granaty na modelu bo tylko perwer czepiałby sie że ma przy pasku fraga a kraka juz nie... Ale to osobiste zdanie, bez urazy perwerów...

Offline Raca

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 06, 2011, 12:58:02 pm »
No ja osobiscie uwazam ze to tylko zalezy od armi jak armia na czesci moze miec a na czesci nie to powinny byc sprawdzane bo sa opcja, tak samo granaty
Jezeli chodzi o armie ktore maja to z bazy no to wiadomo ze maja wiec nie trzeba sprawdzac
Ale to tylko moje zdanie i jest mi obojetne w ta czy inna tylko chcialbym wiedziec czy mam ich szukac i doklejac tam gdzie brakuje ;)

Offline pajak

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 06, 2011, 01:15:34 pm »
ale Raca jest to pewna niesprawiedliwość, żeby sprawdzać to tylko w armiach z wyborem..

na marginesie uważam, że musielibyśmy wymagać wszystkiego na marginesach bo inaczej po wypuszczeniu dymów i tak nie wiadomo czy dany pojazd je posiada czy nie..

osobiście jestem za odpuszczeniem powyższego tak samo jak nie sądzę, żeby sprawdzający czepiali się shock prowów i innych detali np u DE
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Raca

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 06, 2011, 01:28:00 pm »
Sprawiedliwe/niesprawiedliwe w armiach z wyborem to istone ktory pojazd ma smoki a ktory nie i moga wprowadzac w blad
W armiach bez wyboru to nie jest mylace bo wiadomo ze wszystkie pojazdy maja i stad mam takie zdanie
Ale jak mowielm jak dla mnie jest to na tyle nieistotne ze ja bym pi****lek nie sprawdzal, ale np Perzan u nas chcial i sprawdzal wiec wole sie  poprostu upewnic zamiast znowu dostac minus iles tam :wink:

Offline Nathaniel

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 10, 2011, 09:58:24 am »
moje 3 grosze (no offence)

slabe rulesy, ogolnie vomituje juz zasadami na VP  :doubt:




Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Zly

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 10, 2011, 10:09:43 am »
moje 3 grosze (no offence)

slabe rulesy, ogolnie vomituje juz zasadami na VP  :doubt:

Kiedyś halo było na objectivy to ludzie na nie bomitowali;)

Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

 

anything