trawa

Autor Wątek: Halo Stars 2011  (Przeczytany 29361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rudzik

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 30, 2011, 04:24:44 pm »
Jak ktoś ze Szczecina będzie wrzucał całe wyniki, to może od razu test wiedzy opublikować?
TOP 5 nie zaskakuje  :???: ??: ??:

Offline marcinkk

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 30, 2011, 06:47:27 pm »
No to właśnie się ogarnęliśmy i czas na małe co nieco.
Po pierwsze, dzięki z przyjazd do Szczecina, myślę że warto było! Podziękowania dla wszystkich za mega spoko atmosferę, dobrą zabawę i wszystko o czym jeszcze mogę pomyśleć.
Piszczu , dzięki za pomoc przy sędziówce która starała się mnie trochę wykiwać ! Thanks mate!
Gratulacje dla zwycięzców! Zarówno turnieju, dla Skarka, Piszcza i Mariosa jak i Jaśka który dofiniszował w turnieju darta do mini kega ...
Dzięki dla sponsorów, zwłaszcza dla Titan-Forge za zrobienie wypasionej statuetki i nagrody dla graczy, dzięki dla Hitechminiatures, Puppetswar, dla Snakeartworx za Dyplomy i projekty graficzne, Red Bullowi za napoje dla wymęczonych graczy z syndromem dnia następnego, wreszcie dzięki Sklepowi Fenix za bony na nagrody.
Wielkie dzięki wszystkim Monolitowcom za włożoną pracę, w szczególności Włodkowi, Radkowi, Adiemu, Bartkowi, Bubie, Khornikowi i wszystkim innym którzy przetrwali bój...
Dzięki Wambosowi , Timowi i Mathiasowi za to że wpadli zrobili Halo Stars bardziej międzynarodowe :cool:

Teraz to co najważniejsze:
1 Jakub Wichrowski
2 Piszczu
3 Mariusz Krakowczyk
4 Jakub Podruczny
5 Szymon Patora
6 Matthias Ehrhardt
7 Michał Jóźwik
8 Sebastian Makowski
9 Marcin Brytan
10 Marcin Karkula
11 Maciej Pająk
12 Krzysztof Radzki
13 Maciej Wołowski
14 Przemysław Maciąg
15 Paweł Morawski
16 Jan Kustoń
17 Hans-Peter Wamsler
18 Tim Gebauer
19 Jarosław Grabczyński
20 Michał Rzeszewski
21 Marcin Sobkowski
22 Piotr Nowicki
23 Radosław Bryłowski
24 Maciej Pilecki
25 Mateusz Kolmer (pożegnanie starego kodeksu Necronów  :lol: i niezłe miejsce )
26 Roman Łakomiak
27 Maciej Klorek
28 Włodzimierz Nawrocki
29 Maciej Szlachcic
30 Adam Górajek
31 Damian Wilk
32 Piotr Gotowiec
33 Grzegorz Hoffmann
34 Chrobry
35 Damian Brasławski
36 Jakub Sosinowicz
37 Adrian Bogacki
38 Michał Nadolski
39 Bartosz Zalewski
40 Bartosz Pisz
41 Adam Rudnik (nie grał drugiego dnia)

No i to chyba wsio...
Jeszcze raz , Gratulacje!

Aha , testu wiedzy nie zrobiłem ostatecznie ale chyba się nie gniewacie?


Offline Mistrz wałków :)

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 30, 2011, 09:38:21 pm »
Cytuj
Aha , testu wiedzy nie zrobiłem ostatecznie ale chyba się nie gniewacie?
Mam nadzieje ze to stanie sie obyczajem duzych turniejow :D
Kamil. (miszczu)

Offline Ketchup

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 30, 2011, 10:23:02 pm »
Przyznam szczerze, że nie przepadam za takimi punktami, jednak od strony organizacyjnej turniej był rewelacyjny. Pochwały szczególnie należą się marcinowi, który dwoił się i troił żeby nam graczom niczego nie zabrakło oraz reszcie organizatorów. Więc tak jak mówię organizacja i atmosfera naprawdę niesamowita.
Z minusów to pobudka o 4 rano z widokiem khornika pod moim kocykiem :P oraz moje pairingi. 2x DE I 2x CSM to na tyrki stanowczo zbyt dużo jednak ze swojego miejsca jestem niezwykle zadowolony.
Osobne podziękowania dla ekipy pociągowej, wsyzstkich ludków z trójmiasta, ogólnie wszystkich z którymi wypiłem i gadałem oraz moich przeciwników: Maestra, Brajtmana, Adama, gracza widmo oraz Romka.
Jeśli tylko będę mógł za rok na pewno się wybiorę.
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline Wołek

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #94 dnia: Październik 31, 2011, 06:30:03 am »
dzięki za fajny turniej i bitewki  :wink:
Dla zainteresowanych Galów którzy chcą bronić swojej wioski przez Rzymianami skład Kociołka Panoramixa to:
0,5l Wódki
4 Piwa
Szampan
1l energy drinka
jakieś 350ml soku malinowego

Pozdro!
Wołek
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline DominikF

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #95 dnia: Październik 31, 2011, 07:28:52 am »
Witam

Cytuj
0,5l Wódki
4 Piwa
Szampan
1l energy drinka
jakieś 350ml soku malinowego

Za moich czasów to się nazywało "OGNIE NAD MOSKWĄ"
ale ja stary jestem :D

Pozdrawiam
Dominik
no puero gladium.

Offline marcinkk

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #96 dnia: Październik 31, 2011, 07:44:13 am »
Ogłoszenia z działu znaleziono:
Szalik piaskowo-szary w kratę
Kurtka Diverse czarna w szarą kratę, czyżby komplet do szalika?
Bluza czarna Puma zapinana na zamek, z kapturem
Ładowarka samsung z końcówką mini usb
 
nie znalazłem niebieskich kostek, tylko puste pudełko w kształcie kostki, nie znaleźliśmy Włodkowego ulubionego scatera i miarki, ktoś sobie przywłaszczył?

Offline afruniu

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 31, 2011, 08:51:52 am »
siema!
szalik jest mój. dzięki za odnalezienie  :smile: miałem już wczoraj o niego pytać. Wołku, byłaby szansa, byś go jakoś przejął, i mi go potem jakoś przekazał?
a teraz do konkretów. turniej mi się bardzo podobał. przy stole i poza nim bawiłem się setnie.
pozdrowienia i podziękowania dla Bladego, Racy, Mathiasa, Treja oraz Docenta.
było dosłownie wszystko. spoko, ale wymagające bitewki. grill, mega imprezka w trakcie i po pierwszym dniu. biesiada w sobotę wieczorem będzie na długo zapamiętana, choćby ze względu na wspomniany już kociołek Panoramiksa oraz cementowanie przyjaźni polsko-niemieckiej.
niech żyje bratnia Bundeswehra!   :wink:
wreszcie gra w UNO, poker też był, ale nie partycypowałem, kącik miłośników rapu, hip-hopu, wycieczek "Szczecin by night", kulinarnych talentów pracowników płk. Sandersa. oj, działo się  :badgrin: :biggrin:
za każdym razem gdy wyciągałem butelczynę cytrynówki pojawiały się wokół mnie tłumy, na których twarzach malowała się niecierpliwość połączona z oczekiwaniem.
Marcinowi należą się słowa uznania za ogarnięcie imprezy.
jedyne, co mogło być lepsze, to ocena malowania. pkt za konwersję w dzisiejszych czasach, przy tym poziomie wydawanych figurek, to już przeżytek. no i wydaje mi się, że zabrakło pkt za spójność armii, czy też konsekwencji przy sprawdzaniu. ale to wszystko do dopracowania.
na końcu podziękowania dla ekipy z eM'o-lotu za wesołą podróż  :biggrin:
pozdro!

"There must be some kind of way out of here..."

Offline trej

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 31, 2011, 09:01:33 am »
Dzięki a naprawdę jest za co. Organizacyjnie było naprawdę zacnie i jako gracz czułem się wręcz rozpieszczany :)
Więc wielkie brawa dla orgów.
Dzięki też dla przeciwników bo wszystkie bitwy były turbo miłe. Choć niektóre były z Grey Knightami.
No i ofkoz podziękowania dla towarzyszy podróży - zwłaszcza z tylnej kanapy :D

Offline Fangirsan

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 31, 2011, 09:24:16 am »
Wielkie podziekowania dla orgow, za ogarniecie turnieju na pelnym wypasie.
Atrakcje zaplanowane na ten turniej zaskakiwaly za kazdym razem :)
Dzieki przeciwnikom za bekowe bitwy.
Koniecznie zrobcie taki turniej za rok :)
Pozdrawiam.

Offline Undermine

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #100 dnia: Październik 31, 2011, 09:59:26 am »
Warto było jechać te 9 godzin. Naprawdę, Halo to najlepszy turniej na jakim byłem, no po prostu fantastycznie.
Grill, tosty dla graczy, picie, play station wszystkie te niby "małe" rzeczy sprawiają, że turniej był totalnie extra. Marcin dwoił się i troił by wszyscy byli zadowoleni za co ogromny SZACUN.

Jeśli chodzi o turniej to mam niedosyt czy też żal(ale nie do orgów) bo z bitew byłem trzeci...

Dzięki moim 4 przeciwnikom(Adaś, Bubu, Skarkowi i Piszczowi).

Wiem już na który turniej będę głosował w głosowaniu na młotki 2k11. Dzięki raz jeszcze, szkoda tylko, że jesteście tak daleko, ale za rok na pewno przyjadę.


Offline chrobry

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #101 dnia: Październik 31, 2011, 10:57:39 am »

Moj jedyny wyjazdowy turniej od roku i warto bylo. W sumie nie pamietam bym byl na lepszym wyjazdowym kiedykolwiek w zyciu. Wieeeeelkie graty

Wspomniany gril, czyste kibelki w szkole, papier, wykaldzina w sali,  ps3 z Marinsem, Marcin po sali chodzacy z grzankami i przynoszacy napoje na sali. Browar ufundowany przez klub, turniej darta i wygranie beczulki, Kociolek Panoramixa zreszta tez

 (btw powstala hipoteza ze Afro jak byl maly musial do takiego wpasc, bo ten czlowiek ma jakis extra gruczol do rozkladania alku. To mi sie do dzis nie miesci w glowie co widzialem........)

Zadnych obsow, problemow, wsio clear i dla mnie super ze duze punkty,

 no a balety na sali jakie byly hohoho (wrzuce filmik w wolnej chwili, nie uwierzycie jak mozna tanczyc na typowo meskim turnieju :-)

Stwierdzam ze jestem zdeeecydowanym zwolennikiem imprezek na sali niz players party w knajpie i z tego co slyszalem na fajce to jest takich wieeeelu

Co do samych  gier: 
Nie ogarnalem jeszcze grania Army of Death ale naucze sie :-). Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, mimo ze nie  musze sie przejmowac znacznikami czy cwiartkami i moge sie w 100% skupic na wbijaniu helmow w miednice, to obsluga tego "buildu" wymaga calkiem rozkminy

Mialem tez spektakularnego pecha w 3 bitwach (np szarza 8mlotkowych na 4 horrory - ustaly 2 tury i zabily jedbego i tym podobn kwiatki. Przynajmniej w kazdej bitwie mialem przewage fist - mlotow :-)

Mimo to gralo mi sie znakomicie i bede rozkminial dalej



Offline Brajtman

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 31, 2011, 12:58:52 pm »
Wielkie podziękowania dla organizatorów a szczególnie dla Marcina. Turniej bardzo udany, genialna atmosfera. Nie było słabych punktów, a kartka na tosterze z tekstem "uwaga gorące" mnie rozczuliła ;-)

Dzięki wszystkim za towarzystwo a przeciwnikom za fajne bitwy (Tim, Ketchup, Docent, Homeini i Jasiu). pozdro


Offline el_piszczu

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 31, 2011, 01:02:53 pm »
wielkie dzięki za turniej, ostatni raz tak rozpieszczany przez organizatorów czułem się 4 albo 5 lat temu ..... na Halo :wink: za długo mnie u Was nie było...
Przeciwnikom dzięki za gry, reszcie za atmosferę !

Offline Marios

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 31, 2011, 01:40:37 pm »
Hejka,
 
Ufff, daleko było, ale było warto.
Na wstępie wielkie dzięki dla orgów. Dawno (albo nawet nigdy) nie byłem na tak zorganizowanym turnieju. Napoje, tosty i grill wieczorem (aczkolwiek niestety nie skorzystałem, bo bylem winien mojej Imperatorowej kolacje na mieście ;P ). Do tego bardzo miła atmosfera, wszystko profesjonalnie. Naprawdę, na każdym kroku czułem troskę, żeby to nam graczom było jak najlepiej na turnieju. Dobra sala, nei było za ciemno, nie było głośno. Oby każdy turniej tak wyglądał. SUPER!!
 
Dzięki również moim przeciwnikom, stoczyłem 5 ciekawych i wymagających bitew i żadna na szczeście nie była z GK :).
 
Pozdro dla ekipy Etapowej za fajną bibkę w piątek, po której dochodziłem do siebie w zasadzie cały następny dzień..., ten kto mnie rano widział wie, że byłem lekko (tzn jak cholera) zdemejdżowany ;).
 
Dzięki eM'owi za to, że znowu zaraził mnie DE po tym jak już chyba miałem ich sobie darować..., znowu mi się ich zachciało.
 
Klasyczne dzięks ekipie fajkowej..., jak to dobrze widzieć, ze nei tylko ja sie truję ;).
 
Moja Kasia porobiła trochę fotek na iwencie, w sumie to głównie ja byłem w obiektywie ;), ale jest też sporo innych zdjęć z iwentu.
https://picasaweb.google.com/111718908969953710395/HaloStars
 
@Undermine: pomaluj całą armię, żeby jakoś wyglądała a nie pożyczaj, to za rok będziesz trzeci ;P
 
@Piszczu: kiedyś się spotkamy i wyslę tych Twoich seledynowych rycerzy do lochu ;P
 
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...