trawa

Autor Wątek: Fair Play, Splity i tak dalej  (Przeczytany 26297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raca

Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 11, 2011, 02:46:39 pm »
Aha wiec to ta jedna sprawa, ktora zostala rozwiazana
Ale teraz slysze ze to juz turniejowy standard

Offline afruniu

Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 11, 2011, 02:48:40 pm »
A co było z Emerytem i Cebulem?
oni akurat wówczas "nie błysnęli" ;) o ile mnie pamięć nie myli, wykręcili wówczas wynik nie do zrobienia ;)
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 11, 2011, 02:55:14 pm »
Aha wiec to ta jedna sprawa, ktora zostala rozwiazana
Ale teraz slysze ze to juz turniejowy standard


Raca, zaczynamy się bawić w demagogie.

Ok, możemy to zostawić tak jak jest i nic nie ruszać. Kompletnie nic. I dalej dwóch kolesi wystawi figurki. Ruszą modele na znaczniki. Oddadzą dwa ostrzegawcze strzały i wpiszą sobie 10:10. I nic im nie zrobisz. No bo w sumie nic nie można im zrobić.

Z drugiej strony będzie miał stół który zagrał coś tam, a następnie oddaje pod sam koniec turnieju wynik o 180 stopni inny, bo wiedzą co się dzieje na stołach obok i znają swoje punkty. I bez świadków nic nie zrobisz.

Więc podaj mi choć jeden racjonalny argument dlaczego nie dać takim osobom furtkę pod tytułem 10:10 0MP:0MP, żeby liczbę oszust o których nie zdajemy sobie sprawę zmniejszyć.


--------------------------------

Afro mieli takie rozpiski że mogli wykręcić ten wynik. Tylko że 10 osób (w tym koordynaotrzy ligowi) widzieli coś zupełnie innego na stronie).

Offline Undermine

Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 11, 2011, 02:56:49 pm »
Z tego co czytałem, nie można porównać Emeryta i Cebula do Skarka i Vladda, bo jedni wpisali wynik nie do zrobienia nie oddający przebiegu gry, a Skark i Vladd wszystko zrobili legalnie.


Offline Raca

Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 11, 2011, 03:17:45 pm »
Więc podaj mi choć jeden racjonalny argument dlaczego nie dać takim osobom furtkę pod tytułem 10:10 0MP:0MP, żeby liczbę oszust o których nie zdajemy sobie sprawę zmniejszyć.
No wlasnie dlatego ze chcesz zmniejszyc liczbe oszustw legalizujac oszustwo - dla mnie to tak wyglada

Podaj mi racjonalny powod lepiej dlaczego mamy zalegalizowac cos takiego, zeby latwiej sie remisy bralo, gralo na turniejach 4 bitwy ?

W tej chwili przynajmniej takie przypadki nawet jak nie mozna nic zarzucic bitwie na dwa rogi stolu, sa krytykowane i w jakis sposob jednak pietnowane jako slabe, niesportowe i nieuczciwe
Dla mnie przynajmniej tak samo jak walowanie, aczkolwiek trudniej je udowodnic
A ty chcesz je 'zalegalizowac' - jest wszystko ok, bierzcie remisy bo mozna ?

Jak zalezy ci na roztrzygnieciu sprawy napisz na ligowej, podyskutujemy, rozpisze glosowanie - ja tam jestem na nie za takimi rozwiazaniami
Wole juz czasem zacisnac zeby jak bede czul ze jakis dwoch gosci ktorzy graja najwyrazniej tylko na wynik i maja w nosie co o nich wszyscy myslimy, zagra bitwe na pokaz niz na to zezwalac

Offline Nazroth

Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 11, 2011, 03:41:36 pm »
Raca, masz sporo racji - no ale przecież o każdym 'coś myślicie' i większość ludzi z topu gra na wynik. Ja na Arenie nie zagrałem na wynik, przyfarciłem na pierwszy stół co oponenci potwierdzą, a na koniec oddałem wynik komuś kto na to zasłużył, a i tak pewnie 'myślisz' o tym to i owo:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline metalfan

Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 11, 2011, 03:45:22 pm »
Na Arenie akurat było w miarę OK, bo Skark i tak wygrał wynikami z 4 bitew, a Ty jak byś się spiął to remisem i tak się mogło skończyć (albo w okolicach), ale nie zawsze jest to takie proste jak w tym przypadku.
SW / GK / BA

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 11, 2011, 03:46:29 pm »
No wlasnie dlatego ze chcesz zmniejszyc liczbe oszustw legalizujac oszustwo - dla mnie to tak wyglada

Podaj mi racjonalny powod lepiej dlaczego mamy zalegalizowac cos takiego, zeby latwiej sie remisy bralo, gralo na turniejach 4 bitwy ?

W tej chwili przynajmniej takie przypadki nawet jak nie mozna nic zarzucic bitwie na dwa rogi stolu, sa krytykowane i w jakis sposob jednak pietnowane jako slabe, niesportowe i nieuczciwe
Dla mnie przynajmniej tak samo jak walowanie, aczkolwiek trudniej je udowodnic
A ty chcesz je 'zalegalizowac' - jest wszystko ok, bierzcie remisy bo mozna ?

Jak zalezy ci na roztrzygnieciu sprawy napisz na ligowej, podyskutujemy, rozpisze glosowanie - ja tam jestem na nie za takimi rozwiazaniami

Ciężko to nazwać oszustwem. Na pewno jest to niesportowe zachowanie, ale z punktu widzenia gry, zasad i turnieju jako takiego oszustwo to nie jest.


Tu nie chodzi o rozstrzygniecie sprawy. Tu chodzi o wprowadzenie do regulaminu "zdania" ligii. Jak liga to widzi. Wiele osób szepta, innym to nie przeszkadza, są osoby zniesmaczone i niewzruszone. Ale w regulaminie nie ma zdania ligii jako takiej na temat temat.

Cytuj
Wole juz czasem zacisnac zeby jak bede czul ze jakis dwoch gosci ktorzy graja najwyrazniej tylko na wynik i maja w nosie co o nich wszyscy myslimy, zagra bitwe na pokaz niz na to zezwalac

A ja nie lubię szopek i wolę wiedzieć jak jest niż, patrzeć na fałszywe uśmiechy i podawanie ręki.

Rozpisze to na ligowej porządnie.

Offline pajak

Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 11, 2011, 05:41:56 pm »
Inqi ale jak ma być? tak naprawdę może być tylko tak jak jest.. nie można komuś zakazać pojechania armią w róg i stania tam przez 5 tur.. uważam to za niesportowe i przede wszystkim nieuczciwe w stosunku do pozostałych graczy ale wpisanie "splita" do zasad to już przeginka.. to przyzwolenie na to i przybicie takim osobom "piątki".. a tak może chociaż będzie im odrobinę wstyd jak poczytają forum i zobaczą miny pozostałych graczy
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Eman

Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 11, 2011, 05:58:02 pm »
Na Arenie akurat było w miarę OK, bo Skark i tak wygrał wynikami z 4 bitew, a Ty jak byś się spiął to remisem i tak się mogło skończyć (albo w okolicach), ale nie zawsze jest to takie proste jak w tym przypadku.
To oczywiscie nie jest prawda, i to podwojnie, ze sie tak wyraze.
Po pierwsze - jakby Skark przegral (wystarczylo 13:7), to by turnieju nie wygral. Po drugie, o ile mi wiadomo, to na duzych turniejach Skark regularnie z Nazrothem w zeszlym sezonie przegrywal (przegral na przedostatniej Arenie, przegral na GnC) ...
Wiec - Skark mogl turnieju nie wygrac, Nazroth mogl nie byc nawet w trojce - generalnie moglo byc roznie.
Takze Metalfan zajmij sie lepiej czyms pozytecznym - np. malowaniem armii - a nie wypisujesz kolejne bzdury ...
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 06:13:15 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline metalfan

Odp: Halo Stars 2011
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 11, 2011, 06:07:34 pm »
W jedną stronę bzdury i w drugą stronę bzdury, więc się zdecyduj może w końcu. Ciekawe czemu nikt wcześniej tego tematu nie poruszył ani twarzy nie otworzył na Arenie tylko to mi przypadła rola wtykającego kij w mrowisko i tego, na którego się ciągle szczeka niezależnie od tematu i charakteru wypowiedzi.

Tabelka w trakcie turnieju zazwyczaj mi zwisa i powiewa (zwłaszcza pozycje innych graczy), a to co powyżej napisałem na podstawie tego co usłyszałem od innych graczy jak poruszyłem ten temat na turnieju. Więc zostałem wprowadzony w błąd, że pierwsze miejsce i tak było oczywiste, co nie jest moją winą.

Obserwując czasami reakcje na forum pewnie jakbym głośniej się odezwał na jednym czy drugim turnieju to bym musiał zęby z podłogi zbierać, więc lepiej udawać, że wszystko jest cacy. Niech tak będzie skoro to jest w duchu hobby.

Żeby nie było - nie mam do nikogo personalnie pretensji, tylko nie powinno być przyzwolenia na takie akcje. Póki jest to nic dziwnego, że korzysta się z tego co jest dopuszczone przez regulamin.


@Eman: Spoko, jesteś pierwszą osobą, która uświadomiła mi, że było jednak inaczej. Nie zamierzam się spierać z faktami. Zresztą to co piszesz tym bardziej sprawia, że problem nie jest jednak urojony.

@Nazroth: Ja się nie obrażam ani nie płaczę po kątach. Po prostu nie chciałbym non-stop sikać pod wiatr  :wink: Cała ta dyskusja powinna dotyczyć przyszłych turniejów, a nie tego co było. Czyli wysnuwamy wnioski.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 06:25:25 pm wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline afruniu

Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 11, 2011, 06:08:21 pm »
nie chciałbym tu nikogo wyręczać, czy "uczyć dzieci robić" :wink: , ale wydaje mi się, że już daaaawno ten wątek odszedł od tematu Halo Stars 2k11. Pewnie jak chłopaki ze Szczecina tu zajrzą, to się zdziwią że temat tak ożył  :badgrin:
proponuję przenieść się gdzie indziej, wydzielić, czy coś. a temat pozostawić imprezie w Szczecinie  :biggrin:
niemniej jednak uważam, że warto to zagadnienie przynajmniej omówić, ale w innym miejscu.
narka
p.s. Skark z Nazrothem na Arenie rok temu zremisowali 10:10, o ile dobrze pamiętam  :wink:
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Eman

Odp: Fair Play, Spleaty i tak dalej
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 11, 2011, 06:16:41 pm »
Wydzielilem odpowiedni watek.
Metalfan, po prostu nie wypowiadaj sie w tematach, o ktorych nie masz bladego pojecia. Nie pisz rzeczy, ktorych nie jestes pewien. I tyle.


Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Nazroth

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 11, 2011, 06:21:31 pm »
Metaflan, to że obrywasz na forach wynika chyba z faktu że gęsto i często wypowiadasz się na tematy, z którymi nie jesteś bezpośrednio związany. Nie, żeby ten problem Ciebie, czy kogoś nie dotyczył - chyba dotyczy każdego gracza Ligowego. Po prostu zazwyczaj opierasz swoje wypowiedzi na zdaniu innych, zanim wypowiedzą się wszyscy. W ten sposób zawsze zbierasz baty od kogoś, kto widział sprawę 'inaczej', a widział ją w rzeczywistości:) To taka looźna opinia...

Co nie zmienia faktu, że sprawą zarówno Fair Play'ów, Testów wiedzy, czy Splitów można się w końcu zająć. Nie są to bagatelne zagadnienia (zastanawiam się ile stron pierdo postów w kontekście tych zagadnień naprodukujemy, nim przekonamy wszystkich, iż trzeba się zająć tematem:P).
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Undermine

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 11, 2011, 06:31:18 pm »
Dla mnie Metalfan obrywa, bo Eman ma do niego jakieś osobiste animozje(zawsze pierwszy atakuje Maćka). Ale ja też jestem młody niedoświadczony a na dodatek z Warszawy ;) .


 

anything