Autor Wątek: Fair Play, Splity i tak dalej  (Przeczytany 26075 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eman

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 11, 2011, 06:32:15 pm »
Metalfan obrywa, bo trolluje. A ja osobiscie trollowania na tym forum nie znosze.
I tak, za trollowanie uwazam wypowiadanie sie w tematach, o ktorych nie ma sie zielonego pojecia, o ktorych uslyszalo sie od kogos, kto slyszal od kogos, kto to przeczytal o tym w Fakcie, a to byl w ogole przedruk z Super Ekspresu :wink: .

A juz w ogole jak widze, ile bezproduktywnych postow Metalfan potrafi wyprodukowac, a pozniej z jaka "armia" przyjezdza na turniej klasy MASTER, to juz w ogole jest to dla mnie totalna zalamka. Zamiast pisac posty, moglby np. pomalowac armie czyms innym niz sprayem, zrobic podstawki i tym podobne (jeden post ==  jedna podstawka dla przykladu) ... i nie pisze tu o jakims artyzmie, tylko o odrobinie szacunku dla zasad turnieju i innych graczy ...
I tak, to byla osobista wycieczka ... bo jak sobie przypomne to "cos" na stole, to nadal krew mnie zalewa ...
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 06:39:28 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline metalfan

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 11, 2011, 06:42:30 pm »
Wybacz, ale byłem w Łodzi i w Krakowie i będąc na miejscu pytałem kilku osób co o tym myślą. Zresztą w Łodzi sam miałem możliwość żeby 'zagrać' 20:0 w jedną albo w drugą stronę na III stole i tym samym zrobić zamieszanie w czołówce, ale uznałem, że nie warto robić takiej prowokacji, a tym bardziej w Łodzi po tym co było w zeszłym roku. Tak więc zagraliśmy ostatnią bitwę tak jak należało.

W Krakowie powiedziano mi, że pierwsze miejsce jest i tak pewne, więc co najwyżej Nazroth na tym zyskał. Nie mam w zwyczaju zakładać, że ktoś mnie oszukuje :smile:

Z jednym się mogę zgodzić - nie mi to powinno przeszkadzać, bo po różnych incydentach i durnych zagraniach w 2 bitwach grałem o dolne pozycje na Arenie i problem bezpośrednio mnie nie dotyczył. O dziwo nikt się nie odezwał, a mi chodzi tylko o to, że jak pojadę następnym razem na turniej i przypadkiem (albo nie) znajdę się na 2, 3 czy 4 stole to chcę mieć realną możliwość wywalczenia podium, a nie brać udziału w jakimś cyrku.


@Eman: Piechota była zrobiona na 95% bez posypek na podstawkach. Pojazdy miałem jakie miałem z powodów, z których nie muszę się tłumaczyć i jechałem do Was z pełną świadomością, że mogę zostać niedopuszczony jeśli sędziowie uznają to za słuszne. Poszedłem sam po sędziego, pokazałem co mam i jedyna wymówka jaką miałem, to że nie mam 1/5 armii na razie, bo pożyczam ją od Złego, który jest dopiero w drodze. Tak więc grałem mając na stole mniej punktów i do tego karne. Na żadnym modelu nie było prześwitującego podkładu, zwalone miałem metalliki na pojazdach i same Dreadnoughty, bo nie dostałem tych, które miałem dostać. Wiedząc jednak o tym podkuliłem ogon i nie wytykałem palcem białych pojazdów z czerwonymi i czarnymi plamkami, które tu i ówdzie można było zauważyć, bo to nie do mnie należy ocena armii i dopuszczanie modeli do gry. Dałem doopy i nie zamierzam się z tego wykręcać. BTW to 9-18 siedzę w robocie. Jak możesz przynosić do swojej plastikowe ludki, to zazdroszczę  :wink:  Wszystkich, którzy z obrzydzeniem patrzyli na moje pojazdy serdecznie przepraszam.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 06:52:59 pm wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline Undermine

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 11, 2011, 06:45:05 pm »
Ja też mam niepomalowaną armię. I nie umiem malować i sklejać. I co, nie powinienem pisać na forum?

Eman, bez urazy ale to co piszesz jest bez sensu - twierdzisz, że Metalfan nie powinien pisać na forum tylko malować armię no WTF? Każdy ma prawo zabrać głos.



Offline Eman

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 11, 2011, 06:50:05 pm »
Undermine, czytaj ze zrozumieniem.

I tak BTW, malowanie na poziomie trzech kolorow, tudziez przyklejenie trawki do podstawki, to nie fizyka kwantowa. A jak komus nie wychodzi, to powinien troche wiecej cwiczyc. Zamiast np. siedziec nad klawiatura ...
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline afruniu

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 11, 2011, 06:50:49 pm »
Ty masz chłopaku Typhusa :wink: on Ci pomaluje :wink:
Panowie, nie jeźdźcie po sobie. pomyślcie, że poza hobby możecie być całkiem wartościowymi ludźmi :biggrin:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Eman

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 11, 2011, 06:53:57 pm »
Metalnfan prosze Cie, nie tlumacz sie. Nie zostales wyrzucony z turnieju tylko dlatego, ze ktos musialby palzowac.
Wiec nastepnym razem troche wiecej szacunku dla zasad turnieju i innych graczy. Prosze.
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Undermine

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 11, 2011, 07:12:35 pm »
Eman, ja widzę tylko, że zamiast dyskutować robisz wjazdy w Metalfana nie wiem po co. Rozumiem oczywiście Twój post ale jaki jest jego wydźwięk jak nie "Wypierdalaj, zajmij się czym innym" a malowanie jest tylko przykładem?

Zarzucasz Metalfanowi brak doświadczenia, ale co do tych FP ma rację. Ja na przykład nie wiem, czy gdybym widział, że graczowi z WWy z którym grałem brakuje tego FP do podium to pewnie bym mu dał. Albo na przykład Afrowi, bo bardzo go lubię i zależałoby mi na jego dobrym wyniku. Nie wiem jak bym się zachował więc sugestia Metalfana była słuszna. A od razu lecą na niego gromy.


Offline Nazroth

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 11, 2011, 07:19:40 pm »
Eman wjeżdża bo jest Blood Angelem, może daleko mu do dziedzicznej urody Sanguiniusa, ale charakter ma po geno-tacie:)

Panolki - Emanuel ma swoją rację. Chodzi mu jedynie o to, że jest w naszej szczęśliwej i niepodzielnej rodzinie trochę osób, które sporo piszą na forach, a mało czasu poświęcają temu - co reprezentuje ich na turniejach = wymalowaniu i przygotowaniu armii. Krok po kroku - tak trzeba na siłę ewoluować nasze społeczeństwo i w tym momencie nacisk kładzie się przede wszystkim na poziom armii dopuszczanych (f**k 'DOPUSZCZANYCH'!) na turniejach klasy master. Może rzeczywiście warto zająć się najpierw armią, a potem polityką:D?

Po nikim tu teraz nie jadę - ja tam mam szansę wyrwać wasze anana niezależnie od tego jak wyglądają wasze armie:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline pajak

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 11, 2011, 07:22:44 pm »
chłopaki dajcie już spokój.. Eman rzeczywiście odrobinę szybko wskoczył na Metalfana ale zwróćcie uwagę (Metalfan i Undermine) ile zdążyliście od tego momentu napisać.. ja mam podobne reakcje do Emana - on ma pecha bo jest modem

po prostu zanim cokolwiek napiszecie przeczytajcie to z 2 razy, skróćcie o połowę i wtedy wyślijcie.. ja piszę sporadycznie a czytam dużo - naprawdę nie musicie wypowiadać się w każdym temacie, tym bardziej gdy nie macie 100% pewności słuszności wypowiadania się

ale podsumowując peace and love!! podobno w realu jesteście wporzo chłopakami więc pokażcie się z tej strony na forum!!
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline HugeBastard

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 11, 2011, 07:24:10 pm »
A mi sie wydaje ze skoro komus cos nie pasuje to trzeba to od razu mowic i np.armii metalfana do turnieju nie dopuscic.Napewno by go to bardziej zmotywowalo do malowania niz takie pieprzenie..Teraz po 2 tyg nagle sie okazuje ze cos bylo nie tak i to wogole w ramach w miare luznej dyskusji o zupelnie czym innym.Zreszta podobna sytacja z Holanem byla(tym co go tak wszyscy na arenie znienawidzili za walki).Zamiast od razu karniaki dawac,to nagle po turnieju gosc dostaje 15 punktow karnych za 'caloksztalt'.

Offline Nazroth

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 11, 2011, 07:37:32 pm »
HugeBastard: Też jestem tego samego zdania, że sprawy należy załatwiać na gorąco i bez ogródek. Dlatego przez lata zrywałem tu (właśnie tu) cięgi za swoje poglądy. Jak się okazało - rzesza 'czytających' zdecydowanie preferuje polityczne wypowiedzi. Nie mówię tu o trzymaniu własnego zdania na uwięzi, po prostu milej widziana jest głęboka analiza sytuacji, poparta odpowiednią argumentacją i naocznymi przeżyciami. Dodać do tego odwiedziny 5% (zamiast 99%) aktywnych tematów na forum i zaręczam, że Metalfan dostawał by po każdym złotym poście torcik z gratkami.

Jeśli chodzi o gracza, o którym wspomniałeś. Za pierwszym razem (vs Spider) trafił na gościa, który zgłosił - że coś nie śmiga. Spider sam znany jest z "charakteru" sprawa rozbiła się po kontach. W końcu to odosobniony przypadek. No ale kiedy już Eman i Miły pękają to chyba coś nie do końca jest TIP TOP :smile:

Popatrz na to pozytywnie - tak przykładnie ukarany gracz nauczy się raz na zawsze, że to co zrobił (czy tam robił) jest be. trzeba podchodzić do sprawy pozytywnie:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 11, 2011, 07:40:45 pm »
Inqi ale jak ma być? tak naprawdę może być tylko tak jak jest.. nie można komuś zakazać pojechania armią w róg i stania tam przez 5 tur.. uważam to za niesportowe i przede wszystkim nieuczciwe w stosunku do pozostałych graczy ale wpisanie "splita" do zasad to już przeginka.. to przyzwolenie na to i przybicie takim osobom "piątki".. a tak może chociaż będzie im odrobinę wstyd jak poczytają forum i zobaczą miny pozostałych graczy

No właśnie tylko miny graczy są przez sekundę na turnieju. Potem jest cisza. To może warto (jeśli jest taka wola koordynatorów) wpisać punkt potępiający takie zachowania.


Tak w ogóle to liga musi pokazać ze żyje i działa.
Może nie wiele osób zauważyło ale przez zamieszanie z rankingiem i nie tylko liczba turniejów oraz zainteresowanie ligą przez młode ośrodki drastycznie spadła. Generalnie jest źle. Jak nie zaczniemy robić zamieszania i rozpatrywać nawet przez zwykła dyskusję takich kłopotliwych rzeczy jak "split" to słabo to widzę. Przydało by się coś zrobić bo ten sezon będzie biedny. Końcówka zeszłego sezonu była destrukcyjna. I niezostało niestety nic zrobione w kierunku poprawienia zainteresowania ligą.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 11, 2011, 07:43:36 pm »
15 punktow karnych za 'caloksztalt'.

A lista jest długa. Problem jest taki że Holan nie poprawił się od początku turnieju. A wręcz z każdą bitwą było gorzej. W Niedzielę przegiął. Te 15 punktów karnych było nie po turnieju tylko po oddaniu wyników przez Holana i Miłego. :P

Offline Picek

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 11, 2011, 07:50:48 pm »
    Panowie - po pierwsze dosyć daleko odeszliśmy od tematu - nie  jest problemem niepomalowana armia Metalfana , czy urojona lub też  nie animozja Emana do w/w.


 
Problemem jest czy sankcjonować splity czy tez nie - uznawać to  za oszustwo i ustawianie wyniku czy tez nie ?


 
Bo oczywiście można stawiać człowieka przy pierwszych stołach  (zresztą widownia zawsze jest ) i nie jako pilnowanie żeby wynik  oddawał to co na stole ale jak już to było pisane wielokrotnie  wyżej nikt nie zabroni stawianie w rogu i patrzenia się na siebie.


 
Czy to nie sportowe zachowanie ? - sądzę ze tak
Czy nielegalne ? - tu bym się głęboko zastanowił - bo to  trochę tak jak z faulami taktycznymi w piłce nożnej - niby to  chamstwo ale wszyscy to robią bo to działa.


 
Następne pytanie – czy możemy coś z tym zrobić?
Odp. Brzmi nie , ale też nie sankcjonujmy tego – w piłce tez  nie ma zapisu, że można tyle i tyle fauli wykonać na przeciwniku  bezkarnie.


 
Sadze ze faktycznie jedyna rzecz która można zrobić to … nic. 


 
Zabronienie nic nie da – sankcjonowanie będzie tylko zachęcało.
Jedyna realna kara w sumie która mogłaby spotkać to ostracyzm –  ale nie udawajmy – jesteśmy niezbyt dużym środowiskiem i nikt do  poduszki płakać nie będzie, za to że ktoś mu ręki nie poda.


 
Pozdrawiam
Picek

 
 
A tu dodam jeszcze, że przez takie właśnie złe interpretacje sędziów eldarscy gracze już się nacierpieli... vid

Offline Nazroth

Odp: Fair Play, Splity i tak dalej
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 11, 2011, 07:52:54 pm »
Picek +1 (torcik i gratki, bez ściemy).
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'