Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Rozpiski - W40k

Necrons 2000

<< < (2/7) > >>

ederus:
Tak z ciekawosci, czy suffers w opisie quantum shielding znaczy, ze pojazd musi dostac efekt jakis czy tylko przeciwnik musi sie przebic? To robi roznice, bo jesli odbita penka nie zdejmuje shielda to barka z lordem i phase shifterem robi sie ciekawa :smile:  Fakt, ze droga, ale mega upierdliwa :smile:
EDIT: Nevermind z tym invem, jakos mi sie pomylilo, ze lord z barka staja sie jednym modelem. Ale pytanie ze znaczeniem suffers aktualne.

Overlord 120 kosa, labirynt
Overlord 120 kosa, labirynt
2 cryptekow 90 2x lanca, solar
2 cryptekow 90 2x lanca, solar
Stalker 165 tl heavy gauss cannon
Stalker 165 tl heavy gauss cannon
5 immortali 85 5x tesla
5 immortali 85 5x tesla
5 immortali 85 5x tesla
5 immortali 85 5x tesla
4 wraithow 150 1x whip coil
3 heavy deski 180
3 heavy deski 180
Monol 200
Monol 200
2000

Nie jestem tylko przekonany czy wole labirynty czy kolejnego wraitha. Rozpiska wydaje mi sie syta, jak sie trafi na  gwardie to 2 bezkarne tury strzelania powinny uciszyc juz hydry, z chimerami to mozna sie strzelac. Z gk tez jest spoko, bo przy spamie termosow stalkery wbijaja na nich przerzuty i dostaja 8 linkowanych lasek i 4 linkowane prawie laski i wszystko z 36" czyli przynajmniej 1 tura bez zwrotki termosow. Wilki tez lekko nie maja, lord sie 2x zastanowi zanim zaszarzuje overlorda z labiryntem, ginac na 4+ to jednak taka se opcja :wink:

Kelvan:
Jest napisane dopóki się nie przebijesz. Jak się przebije ale odbijesz Living Metalem to tarczy nie ma.

ederus:
Nie mowie o living metal, ale o coverze. Przy living metal nie mam watpliwosci, ze tarcza schodzi, ale penka odbita coverem czy nie zdejmuje tarczy.

Kelvan:
No cover nie zdejmuje, krzak, skała, drzewo blokuje hita, nie ma styczności z tarczą.

Twoja rozpiska wydaje mi się nielegalna.
Masz napisane że nie możesz dublować wargeara w tym samym kurcie a masz 2x lance w każdym.
Patrzysz do sekcji Wargear a tam broń więc w sumie jest to wargear nie do dublowania.
Gdyby tak było można to wystawiłbym CTANA z Writhing Worldscape i 5 Crypteków z Tremorstave. Na 36 cali na 3+ generujesz dangerous terrain. IMO upierdliwe kombo.

BTW zlookajcie ten myk - w HARP OF DISSONANCE nie jest napisane czy jest to shooting attack czy co. Opis jest "a single booming bass note from..." i zasięg infinite.
Myślenie zgodne z RAW + naciągnięta logika pozwala myśleć, że jak idziesz na impreze to generalnie wszyscy obecni słyszą muzyke, a więc wszystkie wrogie figurki   na stole dostają hita z siłą 6, który jak wejdzie redukuje pancerz. Coś jak bomba sejsmiczna Jango Fetta w 2 części SW. Wtedy tesla ma sens ^^

ederus:
Codex pozwala wziac 2 cryptekow z tej samej specjalizacji, a lanca jest w standardzie, nie da sie jej nie kupic. Zgodze sie, ze nie moge wziac 2 solar pulsow na royal court, ale 2 lance mozna jak najbardziej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej