Autor Wątek: Alchemicy  (Przeczytany 40202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _Wychwethyl_

Alchemicy
« Odpowiedź #240 dnia: Listopad 16, 2003, 06:06:57 pm »
Co sadzicie o takiej rozpisce dla alchemikow:
Unnamed500 Pts  -   Alchemist of Dirz Army

1 Sasia Samaris, the Rose of the Sands @ 190.0 Pts
     Dorsal Blades; The Cloak of Crawling
     Symbiotic Attack [30.0]
     Word of Pain [14.0]
     Spiritual Perversion [12.0]

1 Dasyatis Clone @ 89.0 Pts
     Dasyatis Clone

2 Skorize Warrior @ 64.0 Pts
     Dorsal Blades; Scorpion Claws

2 Keratis Warrior @ 52.0 Pts

3 Warriors of the Dawn @ 51.0 Pts
     #Sword-Axe [0.0]

3 Warriors of the Dawn @ 51.0 Pts
     #Sword-Axe [0.0]

Total Army Cost: 497.0
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline Overkill

Alchemicy
« Odpowiedź #241 dnia: Listopad 16, 2003, 06:33:57 pm »
1234567890987654321

Offline Paszczak

Alchemicy
« Odpowiedź #242 dnia: Listopad 17, 2003, 04:25:10 pm »
fakt,  wariorsi jeszcze jakos nie mieli okazji sprawic mi radosci, ja bym zamiast nich wizął tygrysa ze scoutem i jesli juz to belisaruisy
co prawda o nich mozna uslyszec rozne opinie ale ja ich lubie :)
odpis...

Offline Fenris

Alchemicy
« Odpowiedź #243 dnia: Listopad 19, 2003, 06:34:50 am »
Na fanklubie Alchemików już jest no ale  tu też się pochwale :). Znów armia niezdechlaków gryzie glebe razem ze swym heroskiem Archeonem :). Straty Alchemików to cały 1 Skorize Warrior który popełnił sepuku jak zobaczył jak walczą Martwiaki no i postanowił oddać parę punktów żeby choć troszeczke podnieść na duchu martwiaki :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Overkill

Alchemicy
« Odpowiedź #244 dnia: Listopad 19, 2003, 11:00:51 am »
1234567890987654321

Offline BeRsErK

Alchemicy
« Odpowiedź #245 dnia: Listopad 19, 2003, 03:07:12 pm »
No mnie tyż doszły słuchy, że Pan podpakował defa do 9 a Dasyatisy mogą mieć max 6(po mutacjach max 3 na tę cechę) - pamietaj, że strach u tego klona nie może przekroczyc 12 ;)
Z tego co Pietrucha opowiadał to miał z 10 ataków tanizny w dasjatisa a Ty parowałwś na 9 defa, kto wie co by sie stało gdyby biedny klonek bronił sie na 5 defa(-1 za szarżę) ;)
Właśnie dlatego uważam, że Dasyatis to ryzykowna gra - jak przegrasz inicjatywę(czyt. jak tanizny będzie więcej niż Twój klon bedzie w stanie dopakować mutacji na inicjatywke ;) ) to sprowadzony do obrony leje się fatalnie a mi wystarczy trafiać w korpus lub głowę abyś dostawał po lekkiej ranie :twisted: i w ten sposób legenda Dasyatisa odpływa :twisted:  :twisted:

Offline Fenris

Alchemicy
« Odpowiedź #246 dnia: Listopad 20, 2003, 09:04:17 pm »
no więc panie Berserk ma pan nieświeże informacje. W army bilderze jest mały błąd. Mianowicie taki że mge swojego defensa podwyżyć do 9 a nawet jeśli bede chciał do 12 i to jest właśnie granica moich możliwości , więc przykro mi ale ostatnia bitwe wygrałem w pełni uczciwie :).
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Alchemicy
« Odpowiedź #247 dnia: Listopad 20, 2003, 09:11:21 pm »
No ta zasada jest także na dość świerzo uaktualnionym SDEN'ie i Rackskanie a do 12 to możesz sobie maksymalnie podwyższyc, owszem ale strach - sorki ale właśnie mam przed oczami karty do Dasyatisa i jasno tam to pisze ;)

Offline Fenris

Alchemicy
« Odpowiedź #248 dnia: Listopad 20, 2003, 09:18:30 pm »
No ja po prostu opieram się na dziśiejszej rozmowie z Robertem (Mythosem), który jasno i wyraźnie poparł moje zdanie, a który ma niewątpliwie pównież kartę Daisatisa
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Alchemicy
« Odpowiedź #249 dnia: Listopad 20, 2003, 09:23:58 pm »
Co ten Robert Ci naopowiadał :D:D, może go źle zrozumiałeś ??- jedną z 3 kart dodawanych do Dasyatisów jest karta o takim samym tytule a mówiąca, że defens może sobie ten klon maxymalnie podpakować o 3 pkt mutacji a strach nie może przekroczyc wartości 12  ;)

Offline war2bone

Alchemicy
« Odpowiedź #250 dnia: Listopad 20, 2003, 09:29:44 pm »
Cytat: "Fenris"
No ja po prostu opieram się na dziśiejszej rozmowie z Robertem (Mythosem), który jasno i wyraźnie poparł moje zdanie, a który ma niewątpliwie pównież kartę Daisatisa


robert pare razy juz poparl nasze innowacje .... nasz zdanie ktore bylo sprzeczne z zasadami ...... z tym ze puzniej to sie okazalo byc w najnowszej erracie... ty natomiast masz jasna sytulacje .....
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Fenris

Alchemicy
« Odpowiedź #251 dnia: Listopad 20, 2003, 09:35:42 pm »
Oki przyjmuje nie bede jamiś fanatykiem. Jak jest napisane to jest. Mały błędzik który się więcej nie powtórzy. Dziekuje bardzo za uświadomienie :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline war2bone

Alchemicy
« Odpowiedź #252 dnia: Listopad 20, 2003, 09:40:58 pm »
spoko ... sugeruje tylko ze robert tez czlowiek i chodz moze zmieniac dowolnie zasady to jednak nie pamieta wszytskich zasad dodatkowych
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Alchemicy
« Odpowiedź #253 dnia: Listopad 21, 2003, 04:21:53 pm »
Oto statystyki do "mamuśki" z Hybryda:

Here are the stats for the new Scorpion creature, the Aberration, that comes in the Hybrid game:

mov : 20
ini : 5
att/for : 7/11
def/res : 5/10
aim:/
fear:8
dis:/

equipement : armes fusionnées, extension neurale.

abilitis : Mutagene/2, acharné??, tueur né??, construct, bestial charge.

cout : 120

Rang: creature of Scorpion.

***

Offline Sanquinius

Alchemicy
« Odpowiedź #254 dnia: Listopad 21, 2003, 04:39:51 pm »
:o tylko 120 pkt???? :x
rom green to red our days pass by Waiting for a sign to tell us why Are we dancing all alone? Collect some stars to shine for you And start today 'cause there are only a few The sign of times my friend - In Flames

 

anything