trawa

Autor Wątek: Alchemicy  (Przeczytany 39679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alchemik

Alchemicy
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 30, 2003, 08:53:14 pm »
Moze jutro - bo kolega z kartą sobie poszedł:) ale to tylko fragment techniki Scorpion Claws - na karcie pisza że ta technika pozwala Skorize na spętanie przeciwnika i zadanie ciosu ostrzami - a bonusy juz znacie chyba - tyle ze mniedzu bogiem a prawda nie przypominam sobie by tam byla mowa o sile 7
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Alchemicy
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 30, 2003, 09:14:04 pm »
Dzięki ale jutro to już będę miał własnych ;)

Offline Shango

Alchemicy
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 30, 2003, 10:45:32 pm »
Vallar wybacz, to fakt, ze to Ty wprowadziłeś mnie w tą grę, ale do początku mi mówiłeś, że chcesz zbierać wolfmenów, więc ja wybrałem alchemików. Jeśli się mylę pogadamy o tym na gg, bądź normalnie "na żywo"

Odnośnie mojej wypowiedzi, że nie było żadnego bitewniaka muszę się poprawić. Chodziło mi o to, że żaden z nich mi nie pasował: WFB i W40000 są dla mnie za drogie (żeby skompletować pełną armię), o Mordheimie nikt w Skierniewicach nie słyszał (choć ja miałem przez pewien czas ochotę zagrać), nie mówiąc już o Necromundzie (tu się przyznam, że o niej ja sam nic nie słyszałem, poza tym że istnieje). Za to Konfrontacja bardzo mi "leży", bo nie dość, że klimat mi pasuje, zasady są dość proste i cena nie jest wygórowana. Nie mówiąc, że mam z kim grać (i za to chwała Ci Vallarr). A kręgi zainteresowanych tu w Skierniewicach stale rosną.  :)

Mam nadzieję, że teraz wszystko jasne. Salvete!
ou did something because it had always been done, and the explanation was "but we've always done it this way."
A million dead people can't have been wrong, can they?

Offline Alchemik

Alchemicy
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 30, 2003, 10:58:14 pm »
No rozumiem teraz o co chodzi. Fakt gigantyczne wydatki na WFB by w ogole zaczac grac moga zniechecic kazdego
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Vallarr

Alchemicy
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 30, 2003, 11:09:57 pm »
no i jush ustalona 2 historyczna bitwa skierniewicka miedzy mną i .... Shangiem (co za saskoczenie :D ) a co do armii to jush sie dogadalismy i jest ok - doszedłem do wniosku , ze nie moge patrzec na inne armie niz wolfeni bo sie do konca zycia nie zdecyduje :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Jaskier

Alchemicy
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 31, 2003, 07:43:23 am »
Cytuj
Odnośnie mojej wypowiedzi, że nie było żadnego bitewniaka muszę się poprawić. Chodziło mi o to, że żaden z nich mi nie pasował: WFB i W40000 są dla mnie za drogie (żeby skompletować pełną armię)

u mnie było z nimi podobnie, mam nadzieję, że moi znajomi któży nie mieli dość kasy ma WFB zainteresują się confrontacją. W sumie nie będzie trudno ich w to wciągnąć - wystarczy że pokarzę im kilka figsów :) każdy z nas przecież wie jak uzalerzniają  :D
Okrutne co :wink: ?

Offline Vallarr

Alchemicy
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 31, 2003, 07:48:52 am »
Sadysta  :twisted: jak tylko bede mial to tez przeprowadze podobna agitacje  :twisted:
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

Alchemicy
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 31, 2003, 10:43:54 am »
Oj widzę, że Smocza Gwardia nam się rozrośnie:) tak trzymać :D

Offline redeye

Alchemicy
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 31, 2003, 10:48:52 am »
Ja mam na koncie juz dwie osoby ze Słupska ;)
I co to jest ta Smocza Gwardia?
roczem do Europy

Offline Malekith

Alchemicy
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 31, 2003, 03:14:49 pm »
to jest grupa wybranych fanów-promotorów Konfrontacji  :D oficjalnie to wszystko rusza wraz z wejściem na polski rynek gry

ja już nakłaniam tych, co grali w inne bitewniaki albo nie mieli kasy na WH, żeby zaczęli grać w najlepszą skromnie mówiąc  :twisted: grę figurkowo-strategiczną, narazie wrednie pomału podsycam, a potem doleję oliwy do ognia pokazując figurki i robiąc malutkie prezentacje  :D

Offline Jaskier

Alchemicy
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 31, 2003, 04:00:18 pm »
ja narazie nikogo:( byli na wakacjach, fuksiarze :D  terz ich dorwę, nie mają szans :twisted: i jeszcze ta prezentacja z mythosu - masakra :wink:

Offline Alchemik

Alchemicy
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 31, 2003, 05:56:06 pm »
Nie wiem jak wam, ale mi reguły do Konf, szybko trafiają do głowy i w sumie dobre rozwiązanie jest z tymi kartami - wszystko na stole lezy i nie trzeba wertowac kodeksow
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Alchemicy
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 31, 2003, 09:14:54 pm »
No mam wreszcie tE nieszczęsną kartę do Ataku skorpiona - nie ma 2 ataków z siłą 7 - to zasada do bohatera specjalnego - skorize jeśli szarżuje na przeciwnika daje mu nie - 1 do A,I i Obrony a -2.
Jeśli w walce pozostaje z tym, krórego szarżował(tj wygrałeś rzut taktyczny i możesz rozdzielać kombaty[zadecydowałeś, że walczysz z zaszarżowanym] albo były tylko 2 figórki w  tym pojedynku) to ma oprócz bonusa przy szarży dodatkową kostkę ataku.

Offline BeRsErK

Alchemicy
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 02, 2003, 07:12:01 pm »
No dobra, ma ktoś pomysł na pomalowanie Tigera Dirz ?? są różne typy malowania - jakie sie wam najbardziej podoba ??

Offline Vallarr

Alchemicy
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 02, 2003, 07:29:56 pm »
Cytat: "BeRsErK"
Oj widzę, że Smocza Gwardia nam się rozrośnie:) tak trzymać :D

otrzymałem maila od mythosa i na to wyglada - Shango sie ucieszył :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

 

anything