Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > PC

Skyrim

(1/8) > >>

Dziex:
Co tam porabiacie?

Ja dzisiaj zacząłem grać Dark Elf magiem, wskrzeszam zombiaków, strzelam fireballami i ginę od jednego ugryzienia wilka. Zabiłem smoka, dotarłem do Hogwardu w Winterholdzie gdzie jakiś dziadek prowadził lekcje z obrony przed czarną magią i na dzisiaj to w sumie tyle.

metalfan:
Gram Redguardem władającym 2 brońmi, bronią dwuręczną i łukiem. To moje pierwsze podejście do The Elder Scrolls i trochę się miotam z rozwojem postaci - z magii czasem korzystam, ale nie inwestuję, punkty trzymam czasem na zapas  :smile:  Mam jednak wrażenie, że sama walka to za mało, bo te wszystkie bronie zadają dość mało obrażeń na razie pomimo inwestowania w drzewko umiejętności, a taktyka biegania w kółko i dziabania przeciwników z doskoku jest trochę żałosna  :biggrin:  Chociaż po przemianie w <spoiler> fajnie się obija przeciwników  :cool:


Byłem w okolicach centralnych, teraz poczłapałem na południe. Przez weekend dorobiłem się 16,5 poziomu  :wink:  i własnej chaty a teraz mi się trochę nie chce grać. W złym humorze dziś wróciłem do domu i wyłączyłem po 15 minutach. Mam nadzieję, że to minie, bo gra jest bardzo udana. Grafika nie jest super bajerancka, ale wraz z nią całość (lokacje, muzyka, fabuła) tworzy ciekawy klimat. STALKER był dosyć brzydki, ale zupełnie to nie przeszkadzało. Poza tym dzięki temu kompromisowi gra działa bardzo przyzwoicie.

Radan:
Skyrim - Main Theme - Soundtrack - HQ

Nienawidzę swojego laptopa za to, że ma Nvidię Geforce 310M i pociągnąłby tą grę co najwyżej na niskich detalach.

Ibrahim_ibn_Erales:

--- Cytat: Radan w Listopad 17, 2011, 08:57:54 am ---Skyrim - Main Theme - Soundtrack - HQ
--- Koniec cytatu ---

Skyrim - Main theme

!

Krova:
Main theme Skyrima to najlepszy theme w historii TES, przebijający nawet Morrowinda

zapraszam do dyskusji


btw Radan dał jakiś z dupy zeditowany crap przechodzący w połowie w kupę, to jest oficjalny theme


od 2 minuty jest bezsensownie epicki, co to za najlepszy pomysł żeby dać muzykę z Obliviona z głosami nordyckich wojowników

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej