Autor Wątek: Skyrim  (Przeczytany 20271 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2011, 01:04:23 am »
Gram sobie moim redguardzkim magiem bitewnym, biegam w ciężkiej dwemerowej zbroi, spopielam moich przeciwników świętym ogniem, a jak podbiegną/skończy mi się mana wyjmuję buławę i miażdżę im głowy (btw Mace of Molag Bar się bzdurnie łatwo otrzymuje i jest bezsensownie potężna, biegałem z jakimś mieczykiem i naglę otrzymuję daedryczną buławę nasączoną tysiącem niszczących enchantów). Skończyłem już sobie całe storyline Gildii Magów, Companionów i Dark Brotherhood, kończę Gildię Złodziei i machnę do końca główny wątek. Zostało mi jeszcze imperium/stormcloaks i bardowie, ale chyba już tylko skończę główny wątek, a resztę zostawię na inną postać argoniańskiego złodzieja rzezimieszka, bo mój magowojak jest strasznie potężny i wszystkich kasuję w sekundę, a jak już dobiję smithing do 90 i zrobię daedryczną zbroję, to w ogóle skończy się czeledż :<
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hang Man

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 08, 2011, 07:06:55 am »
Ja teraz zacząłem na nowo, miałem mieszankę thiefa/wojownika na sneaku, dual wieldzie i łuku, z wymaksowanym kowalstwem. Przy ok 45 levelu zacząłem od początku, a zrobiłem ledwo Dark Brotherhood, kawałek Thiefów i Companionów. Po prostu było za łatwo, każdego kładłem jedną strzałą, bossów góra trzema, i to i tak nie używając jakiś super strzał i trucizn. Tym razem mag-thief, na najwyzszym  poziomie trudności, kowalstwo olewam, bo przez to gra jest za łatwa.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2011, 07:27:00 am wysłana przez Hang Man »
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Gr3gor

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 04, 2012, 07:01:51 pm »
Ja chyba muszę wymienić kompa bo gra tnie tragicznie.

Offline Targowo.Istore

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 06, 2012, 03:01:15 pm »
Może zmień ustawienia na minimalne i wtedy wszystko wróci do normy. A poza tym gra Skyrim nie zrobiła na mnei aż tak duzego wrażenia. Niezła fabuła,przyzwoita ścieżka dźwiękowa i fajne krajobrazy. Tak można ja streścić:)

Offline DARKMAN

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 08, 2012, 09:42:39 pm »
Z okazji wydania high texture pack Steam ma promocje - za $50 jest Skyrim, Oblivion GOTY i Morrowind GOTY.... I tak sie zastanawiam czy by tego nie zakupic (przeciwko jest fakt, ze po swiatecznej wyprzedazy na Steam nadal mam z jakies 30 tytulow w kolejce w ktore nawet nie zagralem...). No i biorac pod uwage wczesniejsze gry Bethesdy to za rok bedzie wersja GOTY z dodatkami...

Offline Ibrahim_ibn_Erales

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 162
  • Total likes: 0
  • twitter.com/iberales
Odp: Skyrim
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 08, 2012, 11:36:00 pm »
Ja bym poczekał. Pięćdziesiąt baksów to chyba nie taka fajna cena.
Oblivion i Morrowind to fajne bonusy, ale można je mieć za grosze i w kontekście czasochłonności chyba lepiej zająć się nimi oddzielnie. Pytanie zatem czy warto kupować Skyrima teraz.
Ja bym poczekał na GOTY w promocji. Granie w single player rok po premierze nie ma chyba wielu wad.

W najgorszym przypadku doczekał do wakacji, skorzystał z promocji i kupił co będzie na stanie połowę taniej.
Dodatkowy plus jest taki, ze do tego czasu pewnie będzie już szeroka biblioteka modów.
God hates figs [Mk 11, 12-14]


I pledge allegiance to my Flag,
and to the Republic for which it stands:
one Nation indivisible,
With Liberty and Justice for all.

Offline DARKMAN

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 09, 2012, 12:46:56 am »
$40 za Skyrim'a to nie jest taka zla cena, ale denerwujace jest jak po roku czasu wychodzi GOTY z dodatkami za nizsza cene... Chyba poczekam (jeszcze mam pare godzin na zastanowienie).

Offline pisii35

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 20, 2012, 07:26:15 pm »
też myślę, że lepiej jeszcze troszkę poczekać a cena na pewno będzie niższa.

Offline GoldenMan

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 25, 2012, 06:36:30 pm »
Skyrim to gra numer 1 na mojej liście tytułów do zagrania jak będę miał więcej czasu. Te kilkadziesiąt godzin trzeba na niego przeznaczyć, ale wszyscy mówią że warto ;-) Poczekam jeszcze trochę, cena spadnie, połatają i pomodują, będzie w co grać. Pozdrowienia dla wszystkich fanów Skyrima

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Skyrim
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 08, 2012, 09:48:22 am »
/przyznam,że cena na razie zaporowa... 180 zeta??  :roll:
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Skyrim
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 21, 2012, 09:40:17 am »
Skywind HD - The Resurrection of Morrowind

A tak w ogóle, to muszę się przyznać, że nie grałem jeszcze w Skyrim :oops:
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline Perek

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 21, 2012, 11:01:19 am »
tl;dr to mod wrzucający morrowinda na skyrim? ... jeśli tak to poczekam na skyrim goty, paczki poprawiające grafikę w morrowindzie są od dawna a na animacje i inne cudeńka jakie oferuje nowy ($$żerny) skyrim poczekam.

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Skyrim
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 21, 2012, 03:53:30 pm »
Nie.
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline Hollow

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 20, 2017, 09:25:37 pm »
Planuję kupić komuś grę pod choinkę i mam takie pytanie:

Można się zorientować w fabule gry jeśli nie grało się w poprzednie części?

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Skyrim
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 21, 2017, 06:36:41 am »
Planuję kupić komuś grę pod choinkę i mam takie pytanie:

Można się zorientować w fabule gry jeśli nie grało się w poprzednie części?

Jakiej fabule?
Morrowind i Oblivion (dwie poprzednie części) znane są z tego, że wątek główny w nich leży.
Zresztą podobnie Skyrim.

TES to bardziej RPG "eksploracyjno-lochowe" niż fabularne.
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

 

anything