Autor Wątek: Skyrim  (Przeczytany 20266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rob.m85

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 29, 2020, 05:54:01 am »
Odkopuję temat bo to jest zdecydowanie jedna z najlepszych gier, godna dłuższej dyskusji. Gram w Special Edition na PS4 już trzeci raz i gdy osiągnę kres możliwości nie zawaham się zacząć po raz kolejny.

Offline tyka1125

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 17, 2021, 11:55:22 pm »
Wprawdzie wole Fallout, ale ten tytuł też jest swietny. Jesli problem nadal bedzie wystepowac spróbuj użyć scrabble hilfe online powinno pomoc.

Offline tyka1125

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 24, 2021, 01:52:57 pm »
@rob.m85, te RPGi nigdy sie nie znudzą i jest wiele racji w tym co piszesz. Na telefony jednak wolę gry casualowe jak scrabble word finder. Mozna grac w autobusie i wrocic do rozrywki pozniej

Offline DamianoMichalo

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 17, 2021, 06:17:54 pm »
Ja ostatnio gram bardzo mało, ale zawsze przy zakupie gier korzystam z kodu rabatowego na gry PC lub PS5.

Offline SanczoPan

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 20, 2022, 01:40:33 pm »
A pierwszy raz skyrimy szedłem a) bez modów b) magiem...
to była niełatwa przeprawa w porównaniu do kolejnego podejścia z modami i skrytobójca z łukiem :badgrin:

Offline Tilda

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 13, 2022, 02:20:23 am »
Jestem wielkim fanem Morrowinda i to jedna z gier mojego życia, moim zdaniem genialna w wielu aspektach. Grałem w Obliviona i bardzo sie zawiodłem, regres jak skurczysyn i być może to zraziło mnie do zagrania w Skyrim. W międzyczasie grałem w wiele RPG i MMO RPG, a Bethesda zaczęła mi się kojarzyć z Fallout (W Fallout 76 też grałem). Jednak coraz częściej widzę, że ludzie kochają Skyrim, a wobec Obliviona już nie mają takich uczuć, więc może niesłusznie wrzuciłem je do jednego wora. Być może jestem tym szczęśliwcem, że wszystko przede mną. Znajdę dobre źródło i zagram, ciekawi mnie czy podobne bazowo do poprzednika pod względem magii i items

Offline sampos22

Odp: Skyrim
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 11, 2022, 09:51:58 pm »
Skyrim to absolutna klasyka.
Szukasz naprawdę dobrych filmów. Sprawdź nasz serwis https://super-filmy.pl - najlepsze filmy online oraz seriale, które pozwolą Ci nauczyć się sporo.

 

anything