trawa

Autor Wątek: Premiera gry "Ogniem i Mieczem"  (Przeczytany 2473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aldlin

Premiera gry "Ogniem i Mieczem"
« dnia: Listopad 22, 2011, 06:29:44 pm »
 
 
Premiera  gry Ogniem i Mieczem

 
Zapraszamy  na premierę gry Ogniem i Mieczem, która będzie miała miejsce w  sobotę 26 listopada br. w czasie Targów Książki Historycznej w  Warszawie. Tegoroczna edycja targów odbywać się będzie się w  Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim.  

 
Sprzedaż  podręcznika do gry rozpoczynamy równo o godz. 12!!!

 
Wszystkie  osoby, które kupią podręcznik w dniu premiery 26 listopada oraz 27  listopada otrzymają od nas specjalną limitowaną figurkę Onufrego  Zagłoby oraz specjalny rabat na zakup modeli do gry.

 
W  czasie premiery będzie można obierać podręczniki zakupione w  przedsprzedaży. Do podręczników odbieranych na targach będą  dodawane zestawy modeli bohaterów trylogii oraz bonusowy Onufry  Zagłoba.

 
Będziemy na  targach już od 24 listopada. Ze względu na liczne prośby od graczy  na naszym stoisku w dniach 24 i 25 listopada będziecie można  zamówić podręcznik przed premierą w cenie promocyjnej, oraz  otrzymać go w dniu premiery wraz z zestawem promocyjnych figurek.  

 
Będziecie mogli  także zobaczyć w akcji także inne gry na co dzień sprzedawane w  sklepach Wargamera (m.in. Flames of War).  

 
W  naszym premierowym programie także znajdziecie także:
-  naukę gry,
-  prezentacje najnowszych modeli do gry (nowe budynki, osmańscy Deli,  nowi szwedzcy  rajtarzy w pancerzach oraz Moskwicini),
-  konkursy.

 
Promocja  premierowa gry będzie trwała również do zamknięcia targów w  niedzielę 27 listopada (do zamknięcia targów).

 
Serdecznie  zapraszamy.
Zespół Ogniem i Mieczem


Offline Targowo.Istore

Odp: Premiera gry "Ogniem i Mieczem"
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2011, 10:39:36 am »
Premiera już za nami,więc może ktoś napisze jakie są jego wrażenia,graliście już? Jeżeli tak to śmiało piszcie,podzielcie się opinią. Wiem,że nie każdy lubi takie klimaty,ale na pewno znajdzie ona swoich fanów.