trawa

Autor Wątek: Gra o Tron (Game of Thrones)  (Przeczytany 122751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dziex

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #180 dnia: Czerwiec 11, 2013, 01:56:38 pm »
Przecież to już norma, że największy przytup jest w przedostatnim odcinku (śmierć Neda, chociaż później dali jeszcze cycki Daenerys i smoki, Blackwater, Red Wedding), a ostatni to takie rozstawianie postaci przed następnym sezonem.

Offline Hamtaro666

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #181 dnia: Czerwiec 11, 2013, 06:08:58 pm »
Po trzech seriach Gry o Tron tak mi się wydaje, że władcą Westeros zostanie Hodor...

Offline Radan

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #182 dnia: Czerwiec 11, 2013, 06:54:01 pm »
Podobno Hodor jest bękartem Neda Starka i Rhaegara Targaryena. Więc ma szanse.

A jeśli chodzi o finał sezonu: nie rozumiem wszechobecnych narzekań. Nastawiłem się przez rozmaite recenzje na nudziarstwo, a tu całkiem przyjemny odcinek.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #183 dnia: Czerwiec 12, 2013, 04:58:30 pm »
Po dwóch przeciętnych sezonach myślałem, że trzeci sezon będę oglądał trochę z obowiązku, licząc na jakieś pojedyncze pozytywne objawienia, a tu tymczasem okazało się, że trzecia odsłona serialu wskoczyła na bardzo dobry, równy poziom. Opowieść przeżywam tym bardziej, że nie znam prozy Martina. No to teraz żeby tylko utrzymali formę...

Offline konik33

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #184 dnia: Czerwiec 13, 2013, 01:04:53 pm »
Mnie się tam nadal serial, jako całość, podoba. Nie wiem czemu ludzie tyle narzekają. Wiadmo, że produkcja tego typu będzie się rządziła swoimi prawami i że nie będzie czystą ekranizacją.

Offline LouCyphere

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #185 dnia: Czerwiec 17, 2013, 03:30:37 pm »
Po trzech seriach Gry o Tron tak mi się wydaje, że władcą Westeros zostanie Hodor...

I wcale bym się nie zdziwił  :biggrin:

Offline Hollow

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #186 dnia: Grudzień 05, 2013, 07:36:30 pm »
Padłem jak to obejrzałem:

"MEDIEVAL LAND FUN-TIME WORLD" EXTENDED TRAILER — A Bad Lip Reading of Game of Thrones

Zwłaszcza dopasowanie tekstów do ruchu warg jest świetne.

Offline Dziex

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #187 dnia: Grudzień 05, 2013, 09:38:09 pm »
Ciekawostka z dodatków bluraya:
Game of Thrones Season 3 Deleted Scene Blu-Ray (Pycelle & Tywin Lannister) [Subtitulada]

ciekawe czy gdyby doszło do wojny z Tyrellami okazałoby się, że Tywin w wolnych chwilach uprawia ogródek
Spoiler: pokaż
poza tym będzie mi go cholernie brakowało w kolejnych sezonach ://///


Offline Talamanca

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 09, 2014, 08:59:51 pm »
Padłem jak to obejrzałem:

"MEDIEVAL LAND FUN-TIME WORLD" EXTENDED TRAILER — A Bad Lip Reading of Game of Thrones

Zwłaszcza dopasowanie tekstów do ruchu warg jest świetne.


Padłam również. W GOT wkręciłam się niedawno, ale za to do tego stopnia, że dwie serie obejrzałam w trzy noce.
Do książki zabierałam się dawno temu, ale tłumaczenie (nie na polski), które wpadło mi w ręce nie nadawało się do czytania, ale po przeczytaniu komentarzy nt książki mam chęć do niej wrócić.

Offline Hollow

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 13, 2014, 09:01:39 am »
Zwiastun 4 sezonu naprawde narobił mi apetytu. Az  szkoda, że trzeba czekać do wiosny

Game of Thrones Season 4: Trailer #1 (HBO)

Offline Ribald

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 13, 2014, 08:00:01 pm »
Kto wie, czy to nie będzie najbardziej wyładowany wydarzeniami sezon. Ciekawe kto tam będzie walczył za Dany przeciw jeźdźcowi, nowy Daario?
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Hollow

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 13, 2014, 10:17:01 pm »
Ja najbardziej czekam na pojawienie się Tyriona i Bronna. Z całego serialu ich lubię najbardziej.

Offline Ribald

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 14, 2014, 08:49:42 am »
Ciekawe co w serialu zrobią z Bronnem. Wykreowali chyba zbyt lubianą przez widzów postać, żeby miała teraz odgrywać taką rolę jak w książce.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Fezz

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 14, 2014, 11:08:42 am »
Smaku narobili, ale coś mało dzieci Starka. Trochę podniszczyli ten ród, ale jednak te wątki z nimi nie były całkiem poboczne. Oby do wiosny.

Offline Radan

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 14, 2014, 11:18:40 am »
Ciekawe co w serialu zrobią z Bronnem. Wykreowali chyba zbyt lubianą przez widzów postać, żeby miała teraz odgrywać taką rolę jak w książce.

Bronn jak Bronn. Ciekaw jestem, co zrobią z Shae.

 

anything