trawa

Autor Wątek: Gra o Tron (Game of Thrones)  (Przeczytany 125469 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 16, 2014, 09:44:17 pm »
Na razie oficjalnie zapowiedziano 5 i 6 sezon, ale książki dalej powstają, więc i serial pewnie będzie kontynuowany.

Offline Dziex

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #211 dnia: Kwiecień 30, 2014, 05:07:16 pm »
http://film.onet.pl/wiadomosci/gra-o-tron-w-ostatnim-odcinku-pojawil-sie-spoiler/scryp

jako zwolennik teorii mówiącej, że nocny król to Zimnoręki jestem zdegustowany

Offline Ribald

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #212 dnia: Kwiecień 30, 2014, 07:59:06 pm »
Eee...myślę, że osoba, która wrzuciła taką informację na stronę HBO mogła być po prostu mniej więcej tak samo ogarnięta, jak redaktor onetu piszący o Nocnych Wędrowcach (fan Wojciecha Jagielskiego?).


Cieszę się, że twórczo rozwinęli wątek na północy, będą emocje. Choć i tak mam wrażenie, że najlepszą scenę sezonu już widzieliśmy - Jaime i Brienne, jak ma nie wzruszać, jak wzrusza.




mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Hollow

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #213 dnia: Maj 04, 2014, 01:18:38 pm »
Twórcy serialu zapowiadają, że będzie w serialu więcej scen z poza książek i takich, które były w dalszych tomach. Mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego jakiś bałagan.

Offline Ribald

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #214 dnia: Maj 19, 2014, 10:05:58 pm »
Oberyn zmiażdżył wszechświaty dzisiejszą sceną rozmowy z Tyrionem. Justice...


Spoiler: pokaż
Ciekawe czy 90% serialowców jest przekonanych, że zwycięży z Górą, czy jednak nauczyli się już nieufności.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline misiokles

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 20, 2014, 07:51:22 am »
A czytając książkę jaki wynik obstawiałeś?

Offline 0x5D1BE3

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #216 dnia: Maj 20, 2014, 11:05:23 am »
Spoiler: pokaż
Ciekawe czy 90% serialowców jest przekonanych, że zwycięży z Górą, czy jednak nauczyli się już nieufności.

Spodziwają się, że wygra ten, który będzie walczył z nagim torsem. Ja bym przynajmniej do takich wniosków doszedł po idiotycznej scenie z Ramsayem, gdzie d&d przeszli samych siebie.

Offline Hollow

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #217 dnia: Maj 20, 2014, 01:33:40 pm »
Sceny z Arią i Ogarem też były świetne.

Offline Dziex

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #218 dnia: Maj 31, 2014, 09:54:46 pm »

 :shock:

Offline Ribald

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #219 dnia: Czerwiec 02, 2014, 09:53:25 am »
Zrobili walkę tak, że niemal odczuwa się ból fizyczny po jej zakończeniu. Chapeau bas.


No i udało im się coś jak chyba nigdy dotąd. Odcinek zrobiony pod tytułem: "zmieśćmy wszystkie najbardziej dobijające sceny w jednym - co widzów nie zabije, to ich wzmocni". Za to duże wzruszenia dla fanów Boltonów.


Aha, Sansa Stark? Serio?
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline 0x5D1BE3

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #220 dnia: Czerwiec 03, 2014, 09:42:21 am »
Dlaczego pokazali Nestora a nie Yohna Roycea?

Offline Radan

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #221 dnia: Czerwiec 09, 2014, 09:05:39 pm »
SPORY SPOILER DLA TYCH, KTÓRZY NIE CZYTALI KSIĄŻEK I NIE WIDZIELI JESZCZE EP09 SE09:



Szczególnie rozłożył mnie jeden z komentarzy: "Olly keeping bitches on check".


Niezwykle memogenny odcinek.

Offline Ribald

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #222 dnia: Czerwiec 10, 2014, 08:42:14 pm »

Dlaczego pokazali Nestora a nie Yohna Roycea?


Padło imię?




Dziewiąty odcinek jak dla mnie poziomem epickości przebił wszystko, co było do tej pory. Jasne, że łatwiej wywołać takie uczucie, poświęcając cały czas jednemu tematowi, ale jednak - pięknie zrobili tę bitwę. Przy przysiędze broniących bramy miałem ciary jak stąd do Chicago. Ładny koniec Pocałowanej przez Ogień, dobry Jon, znakomity Thorne. I śmieszne uczucie, bo kibicowało się właściwie obu stronom (olbrzymy!). Dobrze, że przynajmniej Tormunda oszczędzili, więc pewnie będzie w piątym sezonie partnerem nowego lorda dowódcy w negocjacjach.


SPOILER, choć pewnie wszyscy już czytali - okazało się, że w tymże piątym sezonie Jamie i Bronn pojadą, zapewne z czaszką Góry, do Dorne - cieszę się, że nieksiążkowo nie będą marnować Bronna na lordowanie i płodzenie Tyrionów :)


Czekam niecierpliwie na ostatni odcinek. Jeśli niczego nie spieprzą, to trzeba będzie długo zbierać szczękę z podłogi - bardzo mocne zakończenia w kilku różnych wątkach.   
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline 0x5D1BE3

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #223 dnia: Czerwiec 11, 2014, 09:25:04 am »
Padło imię?
Według D&D to był Yohn, ojciec Waymara "Dance with me then" Roycea. Prawda jednak jest taka, że był miękki i co ważne brakowało run na zbroi. Czyli Nestor.


Cytuj
SPOILER, choć pewnie wszyscy już czytali - okazało się, że w tymże piątym sezonie Jamie i Bronn pojadą, zapewne z czaszką Góry, do Dorne - cieszę się, że nieksiążkowo nie będą marnować Bronna na lordowanie i płodzenie Tyrionów :smile:
Coś więcej na to wskazuje niż przesłuchanie Obary? Bo to był fake.

W ogóle boję się, że dostaniemy wszystkie Sand Snakei i Kamerę Która Jeździ w Dorne, ale Eurona i Victariona zredukują.

Offline Ribald

Odp: Gra o Tron (Game of Thrones)
« Odpowiedź #224 dnia: Czerwiec 11, 2014, 03:35:15 pm »
Cytuj
Coś więcej na to wskazuje niż przesłuchanie Obary? Bo to był fake.


To że dotąd nie pojawił się Balon Swann, a jednak dobrze byłoby wprowadzić wątek Dorne z pomocą jakiejś znanej widzom postaci. Jeżeli mają być Bękarcice, to ludzie mogą się pogubić. Poza tym obecnie Jaime niespecjalnie ma co robić ani w KL, ani w Dorzeczu - Riverrun w serialu jest już zdobyte. Bronn tym bardziej.


A wycięcia Eurona i Victariona sobie nie wyobrażam. Utopiony bóg srodze by się na nich zemścił.   
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam