Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20  (Przeczytany 221112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 20, 2011, 10:14:19 pm »
Słuchałem u kuzyna na "wieży z dwoma głośnikami" marki ONKYO za 1000-1200zł i powiem, że dźwięk był chyba gorszy od moich głośników, ale to dlatego że ma podłączone do lapka, a ja pod zewnętrzny adapter usb 5.1.
Wydanie 2000zł na głośniki żeby później je podłączyć do laptopa to dopiero Idiotyzm...
To ja planuje zakupić porządne słuchawki AKG i się zastanawiam czy jest sens przy mojej karcie dźwiękowej...

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 20, 2011, 10:30:51 pm »
Mi wystarczają słuchawki Manty bo moja 9 letnia karta dźwiękowa raczej nie daje dużo lepszego dźwięku, chociaż ma obsługę 5+1 zestawu.
Raz podłączyłem głośniki od wieży panasonica (z 5 lat temu kosztowała 1200), a że maja 100W i sama wieża ma parę zabawek do modulacji dźwięku to była różnica i to spora. Ale i tak nie mam kasy na zakup głośników specjalnie pod kompa, wieża wystarcza mi w zupełności.
Kolega kupował Creativa głośniki 7+1 i faktycznie jak się odpala film/gre/muze to jest to bardziej stonowane i czuć głębie, po za tym sam bufer jest dość potężny. Ale kupel gra na gitarce basowej to wydał na głośniki połowę tego co na kompa.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 21, 2011, 01:04:46 am »
Ale i tak nie mam kasy na zakup głośników specjalnie pod kompa, wieża wystarcza mi w zupełności.
Zupełnie tak jak i mi. W zalewie wszystkich tych 150+1 ludzkość zdaje się zapomniała już, jak fantastyczne efekty może produkować dobrze rozstawione i lekko podretuszowane jednym DSP proste stereo... :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2011, 01:11:27 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 21, 2011, 11:22:47 am »
To ja planuje zakupić porządne słuchawki AKG i się zastanawiam czy jest sens przy mojej karcie dźwiękowej...
W sumie te słuchawki to tak jak i z podłączaniem tej wieży do lapka.  Też się kręcą koło 1200zł i trzeba porządnego sprzętu by mieć z nich pociechę.

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 22, 2011, 10:52:02 am »
W sumie te słuchawki to tak jak i z podłączaniem tej wieży do lapka.  Też się kręcą koło 1200zł i trzeba porządnego sprzętu by mieć z nich pociechę.
Ja zamierzam kupić model K 242 HD który chodzi od 500 do 600zł i ostatnio właśnie sprawdzałem czy Xonar którego mam na pokładzie nie zaniży ich "osiągów". Ale ze słuchawkami jest o tyle dobrze że nie potrzebne są duże woltaże więc dobra karta dźwiękowa podoła im i bez wzmacniacza. No ale jakbym kupował już audiofilskie czyli chodzące właśnie od 1200zł w górę to już wzmacniacz miałby sens bytu...

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 22, 2011, 11:34:39 am »
Niedawno wieszczyłem, że anime będą wyprzedawane po złotówce, dalej rozdawane, a na końcu będą do nich dopłacać.
Czas spełnienia się proroctwa zbliża się wielkimi krokami:
http://merlin.pl/Okret-podwodny-707_Shoichi-Masuo/browse/product/2,708467.html
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 22, 2011, 01:00:50 pm »
Ja zamierzam kupić model K 242 HD który chodzi od 500 do 600zł i ostatnio właśnie sprawdzałem czy Xonar którego mam na pokładzie nie zaniży ich "osiągów". Ale ze słuchawkami jest o tyle dobrze że nie potrzebne są duże woltaże więc dobra karta dźwiękowa podoła im i bez wzmacniacza. No ale jakbym kupował już audiofilskie czyli chodzące właśnie od 1200zł w górę to już wzmacniacz miałby sens bytu...
A no chyba, że tak ;)




Oglądałem ostatnio nie do końca "Jak zostać królem". Skusiło mnie wiele nagród, które mu przyznano. Niepokoiła mnie aby myśl, że gra tam aktor, który jest jednym z lepszych z anglików lecz filmy i tak są co najwyżej średnie. Ogólnie angielskie, niemieckie itd.
Tak czy tak nie zawiodłem się film wieje nudą chociaż była rzecz, która mi dawała nadzieje na dalsze oglądanie. Jednak na długo to nie starczyło i zaprzestałem oglądania.


Pytanie nieco z innej beczki. Polecicie jakiś serial na wieczory? Typu house, Califorciation ?

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 22, 2011, 02:11:14 pm »
Przez Szyszkę znowu oglądam Przyjaciół. Z 'mózgotrzepów' Twin Peaks. Z nieco nowszych ciekawie wygląda Boardwalk Empire.
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 22, 2011, 02:51:37 pm »
Z nieco nowszych ciekawie wygląda Boardwalk Empire.
Pierwszy sezon jest znakomity. Drugi rzuciliśmy z kumplem po drugim odcinku, kompletnie nie ten klimat.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 22, 2011, 04:23:43 pm »
Nie ma to jak rozmowa o serialach aktorskich na forum MiA! :D Ciekawe co na to Anfan? ;)
RIP Gildio...

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 22, 2011, 04:38:11 pm »
Chwilowo jest zbyt zajęty tytułotwórstwem w innym wątku.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 22, 2011, 05:06:56 pm »
Nie ma to jak rozmowa o serialach aktorskich na forum MiA! :D Ciekawe co na to Anfan? ;)
Nie jestem moderatorem. Zresztą w tym temacie to chyba wolno.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 22, 2011, 05:47:56 pm »
A ja oglądałem Tudorów ale przy trzecim sezonie zaczął nudzić.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 22, 2011, 05:54:08 pm »
Z seriali to bym polecił Dextera. Obejrzałem pierwsze trzy czy cztery sezony i było naprawdę fajne.

A ostatnio byłem w kinie na Coś (The Thing) -> http://www.filmweb.pl/film/Co%C5%9B-2011-401773 prequelu Coś z 1982 -> http://www.filmweb.pl/film/Co%C5%9B-1982-4713 i mówię wam, jaka kuuuuupa. Film totalnie bez napięcia i klimatu, a jedyne co tam straszy to gra aktorska. Jedyny plus tego filmu, to wywołanie u mnie chęci ponownego obejrzenia wersji z 82go, co mam nadzieję przez święta uczynię.

Za to Moneyball zdecydowanie na plus. Świetny film, o baseballu, a raczej o pieniądzach, statystykach jak i o menadżerze i trudach dokonywania zmian.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 22, 2011, 06:00:41 pm »
Z seriali to bym polecił Dextera. Obejrzałem pierwsze trzy czy cztery sezony i było naprawdę fajne.
Strasznie powtarzalny zostawiłem chyba po trzecim sezonie.
A ostatnio byłem w kinie na Coś (The Thing) -> http://www.filmweb.pl/film/Co%C5%9B-2011-401773 prequelu Coś z 1982 -> http://www.filmweb.pl/film/Co%C5%9B-1982-4713 i mówię wam, jaka kuuuuupa. Film totalnie bez napięcia i klimatu, a jedyne co tam straszy to gra aktorska. Jedyny plus tego filmu, to wywołanie u mnie chęci ponownego obejrzenia wersji z 82go, co mam nadzieję przez święta uczynię.
Właśnie wczoraj oglądałem i starej wersji nie dorasta do pięt ale końcówka moim zdaniem im się udała. Fajne połączenie z jedynką.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything