Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20  (Przeczytany 224485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #435 dnia: Kwiecień 28, 2012, 08:54:00 am »
Mój router ma pewnie mały zasięg, ale do domku jednorodzinnego więcej mi nie trzeba - na całej posesji mam zasięg, a przecież tylko o to chodzi. Ogólnie to z wyborem netu mam trochę przerąbane, bo na mojej uliczce to neostrada bądź radiówka i nic więcej (+sieci komórkowe, ale ich jeszcze nie liczę). Wybrałem radiówkę i o dziwo jestem bardzo zadowolony - demonem szybkości nie jest, ale przez pięć lat miałem może z jedną przerwę w dostawach netu i zero innych problemów.

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #436 dnia: Kwiecień 28, 2012, 09:37:02 am »
U mnie podobnie bo to wioska. Do chwili obecnej miałem radiówkę. Zdarzały się awarię ale niezbyt często ale nie dało się wyciągnąć więcej niż 1 mega a to na chwilę obecną przestało mi wystarczać, dodatkowo będę teraz dzielił się z bratem z sąsiedniego mieszkania więc koszty internetu spadną nam o połowę.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #437 dnia: Kwiecień 28, 2012, 10:26:58 am »
U mnie max transfer to ~400kb/s - epki jakiś animców ściągają mi się czasami i w naście minut. Mi więcej nie trzeba : ) Za to koszt w porównaniu do operatorów kablowych jest bardzo duży, bo na kablu za te same pieniądze mógłbym mieć nawet dziesięciokrotnie szybsze łącze. Dziesięciokrotnie szybsze łącze mi nie potrzebne, ale z chęcią płaciłbym dziesięć razy mniej : D

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #438 dnia: Kwiecień 28, 2012, 10:41:29 am »
Dla uściślenia miałem na myśli łącze jedno megowe czyli maks 120kb/s. A cena to tylko 10 zł mniej niż za obecne łącze 10 megowe.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #439 dnia: Kwiecień 28, 2012, 03:17:08 pm »
Co do neta z szitboxa - takowy jest u mnie i - wbrew obiegowym opiniom - działa.

Sir_Ace, ale to jednak dobrze świadczy o kreskówce, jeśli jedynym minusem jest "za krótkie". :) Choć w tym przypadku to bardzo kłuło w oczy że nie mieli czasu na lepsze opowiedzenie historii.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #440 dnia: Kwiecień 28, 2012, 04:06:34 pm »
Skończyłem Mass Effect 3. Ta gra powinna dostać nagrodę za najgorsze zakończenie całej serii. Teraz zabrali się za robienie anime Mass Effect: Paragon Lost. Bohaterem ma być jeden z członków drużyna z 3 części gry - James Vega, a akcja ma mieć miejsce między 2 i 3 Mass Effect.

Mass Effect: Paragon Lost - Teaser

Na podstawie dragon Age też robią anime:

Dragon Age: Dawn of the Seeker NEW TRAILER

Patrząc na zwiastuny może lepiej by było, żeby ci ludzie zostali przy grach...

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #441 dnia: Kwiecień 28, 2012, 11:56:25 pm »
Cóż, szkice do ME mi się podobają, ale samo anime raczej nie liczę że pobije, albo chociażby dorówna grze. No ale z ciekawości na to popatrzę. Co do Dragona...zaleciało mi mocno Berserkiem. Ale to wygląda jeszcze gorzej niż Mass.

Co do routera, fajny, co prawda ja mam z kabelka i nie zamierzam zmieniać (łącze obecnie 15Mb/s) i mi starcza nawet w nadmiarze. :p
Ale ja mam w sieci TOYA z Łodzi, a oni praktycznie co roku podnoszą prędkość o jakieś 1-2 Mb i to za free nie zmieniając ceny.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #442 dnia: Maj 03, 2012, 09:59:49 pm »
W takich momentach wstydzę się, że jestem polakiem.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #443 dnia: Maj 03, 2012, 10:14:38 pm »
Byłem dziś na "Iron Sky" - śmieszne. :) Jeśli lubisz komedie z wieloma zabawnymi odwołaniami, niekoniecznie mające wiele sensu - zdecydowanie polecem.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #444 dnia: Maj 03, 2012, 10:19:03 pm »
Właśnie chciałem to obejrzeć, ale nie pomyślał bym, że to może być śmieszne :)

Offline Ganossa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #445 dnia: Maj 03, 2012, 10:35:25 pm »
Ja bym się zawiódł gdyby to śmieszne nie było.

Byłem za to na Battleshipie. Jeśli podchodzi się do tego z odpowiednim dystansem to zabawa w kinie jest niezła. Momentami trzeba wyłączyć logiczne myślenie ale pod tym względem nie jest wcale gorsze od większości anime.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Lord Kupa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #446 dnia: Maj 04, 2012, 08:00:43 am »
W takich momentach wstydzę się, że jestem polakiem.
Żeby, aż tak się przejmować, jakąś pioseneczką - zwłaszcza, że w porównaniu z tym, czego większość Polaków słucha na co dzień, to "koko euro spoko" nie jest aż takie tragiczne :razz: .

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #447 dnia: Maj 04, 2012, 02:06:18 pm »
Właśnie chciałem to obejrzeć, ale nie pomyślał bym, że to może być śmieszne :)
To czego Ty się po trailerach spodziewałeś?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Jackal

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #448 dnia: Maj 04, 2012, 05:28:55 pm »
Spodziewałem nazistów na księżycu i dużej ilości akcji.

Offline Hunter Killer

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 20
« Odpowiedź #449 dnia: Maj 08, 2012, 09:20:09 pm »
A ja tak z innej beczki...
Czy jest jakieś anime w świecie post apokaliptycznym po zagładzie atomowej/wybuchu elektrowni atomowej (ewentualnie jakims dziwnym niewyjaśnionym zdarzeniu). Nie chodzi mi o zwykłą historię o grupie dzieciaków/ludzi którzy muszą uratować świat, czy coś takiego. tylko o czysto stalkerski klimat.
Trochę grozy, trochę mroku, trochę niepewności, grupa ludzi (niekoniecznie chodząca razem) zajmująca się badaniem/zbieraniem "artefaktów", jakieś tajemnice, anomalie.
Podpierałbym się tutaj czymś takim jak gra STALKER, czy książkami Metro 2033, piknik na skraju drogi.

Szukałem trochę ale kompletnie się zagubiłem, dlatego może ktoś coś widział, albo słyszał o czymś w podobnych klimatach.

I pomyśleć, że 2-3 książki mogą tak niesamowicie wkręcić.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


 

anything