trawa

Autor Wątek: Elfy z Konfrontacji  (Przeczytany 29602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #135 dnia: Październik 05, 2004, 11:18:55 am »
Cytat: "Maru1"
pociesza mnie to ze zadna z moich armij sie Z nimi ne moze sojuszowac - wiec nie bedzie mnie nawet kusiło zer wzgledów taktycznych :)


Wojtek ja też do Midków ich nie wezmę ale kusi mnie jak cholerka - zwłaszcza, że nie wiem kiedy wyjda moje Daikinee ;)

Dodatkowo Xenon przetłumaczył kolejne części ich fluffu i powoli myślę nad sprzedażą Midków ;) :wall:

Offline vanswirr

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #136 dnia: Październik 05, 2004, 06:12:37 pm »
Cytat: "Jon"
Konstrukt nr. 2 to członek drużyny hokeja na trawie:) nadal twierdzę, że te grafiki jakoś nie zachęcają do wyboru długouchych:)


Co prawda de gustibus non est disputandum, ale bładzisz bracie... :)
Jak dla mnie to będa oni wyglądali jak taki bardziej finezyjny Alahan, co mi bardzo odpowiada. I jako sojusznicy do alahanu idealni.......... no cóz jak sie już w miare obkupie alchemikami i Alahanem, to przyjdzie czas na cynwali
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Alchemik

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #137 dnia: Październik 05, 2004, 06:21:49 pm »
wstrętny nałogowiec :P

ja może też sie na nich skusze :roll:
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline vanswirr

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #138 dnia: Październik 05, 2004, 06:45:36 pm »
Cytat: "Alchemik"
wstrętny nałogowiec :P

ja może też sie na nich skusze :roll:


Wy mi tu towarzyszu nie wymyślajcie od nałogowców - ja sie lecze, choć mój znachor mówi że sprawa jest beznadziejna...
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Jon

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 05, 2004, 07:33:08 pm »
Jak widać o gustach się nie dyskutuje:) ale cóż może Akkyshanie porwą me serce:)

Offline Dabi

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 05, 2004, 08:14:59 pm »
Elfy ze szkiców są  dla mnie są takie jak powinny być elfy czyli nieco bezpłciowe :)  
Póki nie zobacze figurek to nie wypowiadam się ale nie jestem szczególnie zachwycony jak narazie
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline BeRsErK

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 05, 2004, 09:35:34 pm »
Cytat: "Dabi"
Elfy ze szkiców są  dla mnie są takie jak powinny być elfy czyli nieco bezpłciowe :)  
Póki nie zobacze figurek to nie wypowiadam się ale nie jestem szczególnie zachwycony jak narazie



No Akkyshanki łamią ten stereotyp elfa bo to będą same babki :D

I już wiadomo, że truciciele wśród elfów to Daikinee a nie Akkyshanki.

Offline war2bone

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 05, 2004, 09:49:23 pm »
Cytat: "BeRsErK"


I już wiadomo, że truciciele wśród elfów to Daikinee a nie Akkyshanki.


jezeli chodzi o konkrety u francuzow to nigdy ich nie ma :D sam dobrze wiesz jakie plotki lubia puszczac :D
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 05, 2004, 10:26:39 pm »
Cytat: "war2bone"
Cytat: "BeRsErK"


I już wiadomo, że truciciele wśród elfów to Daikinee a nie Akkyshanki.


jezeli chodzi o konkrety u francuzow to nigdy ich nie ma :D sam dobrze wiesz jakie plotki lubia puszczac :D



Ależ to nie plotki - to wynik przetłumaczenia fluffu Daikinee z R. ;)

"...To the other races, the Daikinees are often percieved as mysterious people, savage and lost halfway between the real world and that of dreams. Their insectoid armors, their composite weapons and the devastating effects of their poisons make them odd companions and fearsome enemies. Even when dressed to be part of an embassy, a Daikinee will always have the spark of instinct in his eyes.

The Daikinees keep good commercial relations with the neighbourhooding nations through the port town of Indatte. In many regards, the town of Indatte is often considered to be the rival of Cadwallon, in Cynwall territory. The differences are, however, numerous, were it only for the security surrounding merchandise and passengers. The omnipresence of the forces of the Cynwalls, Lions and Kelts make it one of the safest ports in all Aarklash, despite the strong traffic of intoxicating subtances found in the city. Lastly, Indatte is one of the few Daikinee territories where the presence of strangers is tolerated..."

Offline veyDer

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 06, 2004, 06:54:44 am »
A co z fluffu masz o Akkyshanach?
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline BeRsErK

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 06, 2004, 09:56:09 am »
Cytat: "veyDer"
A co z fluffu masz o Akkyshanach?



Hehe a co - chciał byś ;)
Xenon ma ponoć potłumaczyć go niedługo to wkleję.

Poza tym to u góry to ułamek tego co już krąży po forum o Daikinee ;)

Offline veyDer

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 06, 2004, 10:35:07 am »
Cytat: "BeRsErK"
Cytat: "veyDer"
A co z fluffu masz o Akkyshanach?



Hehe a co - chciał byś ;)

Wszystko! :twisted:

Cytuj

Xenon ma ponoć potłumaczyć go niedługo to wkleję.


Xenon mógłby się zająć zasadami, a nie fluffem - chociaż większość zasad już znam...
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Jon

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 06, 2004, 05:56:36 pm »
Wlaśnie jeśli chodzi o Akkyshan, o co chodzi z tą klątwą jakąś? Podobno same samice bo jakaś bogini je przeklęła?

Offline Robert Drakon

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 06, 2004, 05:59:01 pm »
A jest może wiadome co do tego które elfy wyjdą po Cynwall ?? Akkyshan czy Daikinee ??
zas pieśni i wspaniałych legend, waleczności, odwagi oraz bohaterskich czynów jak i okrucieństwa zarazem.
Średniowiecze czas w którym możesz stać się RYCERZEM!!!

http://world3.knightfight.pl/?ac=vid&vid=93030006

Offline Jon

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 06, 2004, 06:46:54 pm »
Z tego co pisało gdzieś na tym forum - podobno Akkyshanie mają być ostatnie ze wszystkich ras wypuszczanych przez Rackhama