trawa

Autor Wątek: Egmont 2012  (Przeczytany 134642 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 25, 2012, 09:46:56 pm »
A jak jeszcze wyda to w twardej okładce, to prawe też? :cool:

Offline misio141

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 25, 2012, 09:53:18 pm »
Jeśli Egmont zmieni tłumacza Powrotu na nowego, to dam sobie obciąć lewe jądro.
nie no, aż tak daleko się nie posuwajmy, stawiam że Egmont by się bardziej ucieszył jakbyś kupił sobie egzemplarz. jescze bardziej jakbyś komuś z rodziny też kupił po sztuce, a najbardziej jakby przy okazji i mi :) Ofiara z Twojego ciała raczej mu koszyści nie przyniesie :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline kelen

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 25, 2012, 09:53:46 pm »
Czyżby Egmont miał zamiar zająć się wydawaniem wyłącznie Batmana? Jeśli to jedyne informacje od redaktora naczelnego nt. planów wydawniczych to jak dla mnie zupełne nieporozumienie...

Bo z redaktorem naczelnym nie było żadnych spotkań, których tematem był Egmont :smile: Były spotkania dotyczące jego twórczości. Natomiast nie przeszkadzało w niczym podejść i zapytać o rzeczy, które się chciało. Co niektóre osoby właśnie zrobiły i mi przekazały.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Rork

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 25, 2012, 09:59:04 pm »
Więc bądź kolegą i podziel się z nami :smile:

Offline kelen

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 25, 2012, 10:05:00 pm »
No to tutaj już ktoś cytował mojego newsa :smile: Na Pyrkonie prowadziłem dyskusję "Batman w Egmoncie - co dalej?" i jedna z obecnych na niej osób przekazała mi w związku z tym tylko informacje o Batmanie jak rozmawiała z Panem Kołodziejczakiem, czy pytał o coś innego to nie wiem.
Archiwum audycji Prosto z Kadru: https://www.youtube.com/user/ProstozKadru

Offline Rork

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 25, 2012, 10:12:45 pm »
A to ok. Myślałem, że masz jeszcze inne informacje :smile: . Ja gdybym dorwał Kołodziejczaka to musieliby wezwać ochronę, żeby mnie uspokoić bo zamęczyłbym Go pytaniami :smile:
 
Death trzymam Cię za słowo :-D

Offline Ajron

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 26, 2012, 10:48:28 am »
Jeszcze jest ich sporo ale chyba faktycznie powoli znika. W Komikslandii już zabrałko:
http://komikslandia.pl/pl/p/Batman-Zabojczy-Zart/4756

Na Pyrkonie było stoisko Komikslandii, na którym sprzedawali wszystko z rabatem 10%. Jak tylko się dowiedzieli, że nakład "Zabójczego żartu" się wyczerpał, od razu podnieśli cenę tego komiksu do 70 zł.

A coś o poprawionym przekładzie było? I czy mówiono o planach Egmontu tylko dotyczących "Batmana"? Ktokolwiek był, ktokolwiek wie?

Czyżby Egmont miał zamiar zająć się wydawaniem wyłącznie Batmana? Jeśli to jedyne informacje od redaktora naczelnego nt. planów wydawniczych to jak dla mnie zupełne nieporozumienie...

Rork, ochłoń trochę zanim coś napiszesz. Jako osoba współodpowiedzialna za blok komiksowy na Pyrkonie mogę potwierdzić to co napisał kelen - nie było osobnego spotkania z Tomkiem Kołodziejczakiem w ramach bloku komiksowego. Czyniliśmy starania w tym kierunku, ale niestety się nie udało. To co wiadomo, wyszło ze swobodnych rozmów z Kołodziejczakiem.

Batmanów ma być w tym roku 5 - oprócz wydanego już Zabójczego żartu, ma się pojawić drugie wydanie DKR (w HC i podobno z poprawionym poprzednim tłumaczeniem), Haunted Knight, Batman: The Greatest Stories Ever Told oraz nowe wydanie Batman: YO. Do tego w tym roku powinien się pojawić jeszcze Lucyfer. Wznowienie pierwszego hellboya będzie w SC, ale za to na kredzie. Podobno na wzór jakiegoś amerykańskiego wydania, które zostało tak samo wydane.

Więcej grzechów nie pamiętam :smile:

Chyba ze ma to być na zasadzie jak ten odgrzany kotlet chwyci, to wydamy nastepne od Sale/Loeba..

Na to właśnie liczę - miały być trzy Batmany w tym roku, a będzie pięć a w tym jeden z komiksów duetu Loeb & Sale, więc jak dla mnie to ponowne przemyślenie planów wydawniczych, wykorzystanie okazji i badanie gruntu pod LH :smile:

Offline adro

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 26, 2012, 02:17:07 pm »
DKR w HC i z nowym tlumaczeniem. Ajronie lejesz miodzik na moje serducho. Dla mnie bomba roku. OH YEAHHH!!!
BTW Ja tez nie rozumiem, dlaczego ludzie pozbywaja sie swoich kolekcji. Rozumiem sprzedaz dubli, ale pozbywanie sie swojej krwawicy hmmmm nie kumam. Ja to chyba nawet na leczenie raka nie pozbylbym sie swojej kolekcji:)
pzdr
PS dla mnie wiecej batmana to wiecej niz dobry news. Chcialoby sie rzec WRESZCIE Panowie.
PS 2 O tesknocie za PE pisalem juz wczesniej, ale to juz chyba podchodzi pod slynne powiedzonko to se ne vrati :sad: .
PS3. Ja z Wielkich nieobecnych dorzucilbym Corbena. Strasznie brakuje mi jego komiksow po polsku w ladnym wydaniu. To jest smiertelny grzech, ze nikt jeszcze u nas nie wydal takiego dena, to jest przeciez KLASYK. To nie jest Europejczyk, ale przeciez Corben w USA to jest ktos taki jak legendarny Eisner. Moze ktos wreszcie wyda Corbena po polsku i to najlepiej w kolekcji Mistrzowie komiksu.
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 02:22:59 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Ajron

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 26, 2012, 02:34:09 pm »
DKR w HC i z nowym tlumaczeniem. Ajronie lejesz miodzik na moje serducho. Dla mnie bomba roku. OH YEAHHH!!!

Nie napisałem, że będzie z nowym tłumaczeniem. Napisałem że podobno ma być poprawione tłumaczenie. Chodzi o dotychczasowe tłumaczenie, ale z poprawionymi błędami jakie były w pierwszym wydaniu.

Nie traktujcie tego jako oficjalnej informacji. Kwestia jakie ostatecznie tłumaczenie nie jest pewna. Ja liczę że ta informacja okaże się prawdziwa i wznowienie będzie PRZYNAJMNIEJ z poprawionym poprzednim tłumaczeniem.

Offline adro

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 26, 2012, 02:39:14 pm »
Aaaa myslalem, ze Pan TK gdzies tam potwierdzil to radosne info. Nie no chyba egmont po raz drugi nie wypusci na rynek megabubla. To bylaby juz wtopa wszech czasow. Trzeba ich zbombardowac mailami. wtedy na pewno ukaze sie wlasciwa wersja Powrotu w ladnym haceku.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Rork

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 26, 2012, 07:27:38 pm »
Rork, ochłoń trochę zanim coś napiszesz.

Przepraszam, zachowałem się jak gówniarz  :wink:

Offline Matt@

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 26, 2012, 09:02:16 pm »

PS3. Ja z Wielkich nieobecnych dorzucilbym Corbena. Strasznie brakuje mi jego komiksow po polsku w ladnym wydaniu. To jest smiertelny grzech, ze nikt jeszcze u nas nie wydal takiego dena, to jest przeciez KLASYK. To nie jest Europejczyk, ale przeciez Corben w USA to jest ktos taki jak legendarny Eisner. Moze ktos wreszcie wyda Corbena po polsku i to najlepiej w kolekcji Mistrzowie komiksu.
 
Richard Corben?

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 26, 2012, 09:21:13 pm »
Tez bardzo lubie Corbena.
Uwazam, ze to bardzo niedoceniany artysta, ktory ma powera w lapie jak malo kto.
Bardzo chetnie poczytalbym cos z jego klasykow jak chocby wspomniany Den, tym bardziej ze wiekszosc komiksow wydal we wlasnym wydawnictwie i dostanie ich w ludzkich cenach graniczy z cudem.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline spidey

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #178 dnia: Marzec 28, 2012, 02:44:40 am »
Cytuj
„Powrót Mrocznego Rycerza” pojawi się w twardej oprawie w kolekcji „Mistrzowie komiksu”, ale zanim to nastąpi, wydane zostaną kolejno komiksy „Batman: The Greatest Stories Ever Told” oraz „Batman: Haunted Knight”. Wszystkie komiksy ukażą się w lipcu tego roku.
Źródło: BatCave

Greatest Stories i TDKR biorę na 100%, Haunted Knight raczej sobie odpuszczę.

Offline bele

Odp: Egmont 2012
« Odpowiedź #179 dnia: Marzec 28, 2012, 07:08:01 am »
Ja z kolei na 100% Wezme Haunted Knight i TDKR. Greatest Stories rozważę bliżej terminu wydania, kiedy już będę wiedział jak finansowo stoję.
h f**k! dinosaurs!

 

anything