Autor Wątek: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW  (Przeczytany 9523 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Angron

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 11, 2012, 09:58:03 pm »
Z jednej strony to, co mówi Eman wydaje się jak najbardziej sensowne, a z drugiej strony to wygląda jak masa pracy. Jeżeli komuś chciało się to zrobić tylko dla głupiego dowcipu, to powiem klasycznie: 'get a life'. :D Ja tak czy śmak zabieram się do lektury - z czystej ciekawości. ;)
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline matus_the_1st

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:07:43 pm »
Edytorsko wygląda podobnie do "przecieku" 5-edycyjnego Rulebooka i trochę do kodeksu GK.
o-o-o Spice must flow o-o-o

Offline Kelvan

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 163
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm not a nerd. I'm just smarter than you.
Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:35:23 pm »
A ja myślę że to beta. Z racji tego, że nie ma updajtu do Necronów, który jest pisany pod 6 edycje i większość info w becie nadaje mu sens.
Necrons, Catachans, Eldars, Dark Eldars, SM Raptors

Offline the best of IG

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 11, 2012, 10:36:04 pm »
Cóż, "kodex" GK sprawdził się w 95%, zobaczymy po premierze RB ile w istocie się potwierdziło i tutaj.
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline trej

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 12, 2012, 06:55:21 am »
a z drugiej strony to wygląda jak masa pracy. Jeżeli komuś chciało się to zrobić tylko dla głupiego dowcipu, to powiem klasycznie: 'get a life'. :D

Może ktoś, komu zamarzyła się praca w GW przygotowal jak CV i list motywacyjne razem wzięte. Ludzie nie takie cuda potrafią wymyślić próbując dostać tą jedną-jedyną pracę.

Offline Eman

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 12, 2012, 08:48:47 am »
A ja myślę że to beta. Z racji tego, że nie ma updajtu do Necronów, który jest pisany pod 6 edycje i większość info w becie nadaje mu sens.
Jest za to kompletnie bezsensowny update do Tau, ktorzy maja wyjsc za chwil kilka, jeszcze przed 6ED ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Yedli

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 12, 2012, 09:29:29 am »
Zawsze można przyjąć że w trakcie testów nowy deks Necronów był dostępny, a Tau jeszcze nie.  :lol:
Swoją drogą ciekaw jestem czy fluff w nowych Tauach rozwija wątek antyfarsightowy, czy generalnie jest po staremu + jakieś nowe przydup-rasy.
 
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Picek

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 12, 2012, 12:39:30 pm »
Niema updeatu dla bt ktorzy maja wyjsc zauwaz wiec wynika z tego ze bt przodem
A tu dodam jeszcze, że przez takie właśnie złe interpretacje sędziów eldarscy gracze już się nacierpieli... vid

Offline afruniu

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 12, 2012, 12:45:51 pm »
dobry prognostyk. zastanawiałem się właśnie nad tym, co następne wyjdzie. wychodzi, że BT ;)
ja tam podchodzę na tyle spokojnie do tych zapowiedzi, że nawet w link nie raczyłem kliknąć  :wink:
człowiek jak się uprze, to i tak to ogarnie  :biggrin:
pozdro!
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Eman

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 12, 2012, 12:49:44 pm »
Taaaa ....
Cytuj
It was done on a home edition of the program that GW use the professional version of, this version was 1.5 vs the 1.6 that GW use for all their other (older) published files. The files origin is Glasgow not Lenton unlike all their published files and the file author is named Robert Smithe, not GWPLC like all their other published files.
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Yedli

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 12, 2012, 01:25:16 pm »
To się chłopina narobił.... Kiedy on na to czas znalazł?  :lol:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Eman

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 12, 2012, 02:15:27 pm »
Nudzil sie chlopina w robocie pewnie ;) ;) ;)
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Yedli

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 12, 2012, 07:41:39 pm »
Straszny ten capitalizm - ludzie z nudów w pracy podręczniki do 40k piszą.  :shock:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Marios

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 13, 2012, 07:34:25 am »
Na pierwszy rzut oka, stopień skomplikowania zasad rzeczywiście dość spory. GW raczej by w coś takiego nie poszło.
Dajcie znać jak już na stówę ktoś wyczyta, że to fejk bo nie wiem czy czytać ;P
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Eman

Odp: ZASADY 6 EDYCJI + UPDATE CODEXÓW
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 13, 2012, 09:22:00 am »
Na 99% to fake.
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

 

anything