Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

LASKON 2K3

(1/3) > >>

Negri:
Krótka rozprawa o Laskonie

Może tytułem wstępu przejde od razu do sedna ;).
Con organizowany przez całą masę ludzi był "prawie"
dopięty na ostatni guzik .Niewielu jest szczęśliwców którzy mogą powiedzieć, że byli na tak wypaśnym i wywarzonym conie.
Atrakcji było co nie miara:
[list=1]
[*]Trzy eklskluzywnie wyposażone sale plus zaraz obok con placu , boisko z którego mogliśmy skorzystać  dzięki uprzejmości 5-to ligowego zespołu "Wiecko Dupecko"
[*]Przekładaniec dopracowany w najdrobnieszych szczegółach.
[*]Panele o żywieniowe , na przykładzie Kiełbasek z napojem Malinowo - Truskawkowo - Bananowym
[*]Olbrzymie grono dobrze zaba....bawiących się ludzi .
[*]Nie mógł bym nie wspomnieć o wspaniałym panelu prowadzonym przez Borewicza, lub choćby o wielkim nocnym Larpie organizowanym na polanach graniczących z conplacem .
[/list:o]
Mógłbym przytaczać jeszcze wiele przykładów , ale po co nazywać coś co z założenia jest niedoopisania i nawet te pare linijek tekstu nie oddadzą klimatu jaki panował... czyli mroczny , mocny...pełny :D

grzybek:
Laskon byl bardzo klimatyczny a najciekawsze byly nocne panele. Za dnia wiekszosc uganiala sie za dziewczetami w rzece mlodymi i jedrnymi :P

Firm nie bylo gdyz impreza ta byla czystko kanalowa ( #fam-pl ). Poniewaz uczestnikom bardzo sie podobalo i byl to sposob na dobra integracje fanow nie zmuszajacy do narzekan, bowiem w mysl zasady "kazdy sobie rzepke skrobie" uczestnicy robili co chcieli.

Plan konwentu dotyczyl glownie nocnych spotkan. Za dnia odbywala sie wolna integracja...

Negri napisal 3 "sale" ja bym powiedzial, ze 4... Pozniej zostala ona "zlikwidowana" bo wszyscy woleli posiedziec noca w ciasniejszych namiotach.

Dodam, ze kielbasek bylo tak wiele, iz dzielilismy sie nimi z przypadkowymi goscmi naszej imprezy...

Moze jeszcze jakis uczestnik cos wspomni o tym zjezdzie fanow ?

pozdrawiam
Grzybek

DaG:
mam tylko 2 zastrzerzenia...

1. niby piata liga... niby "Wiecko Dupecko" a kopali nas jak chcieli - tak wiec ja bym sie o nich z szacunkiem... szczegolnie ze spalismy na ICH boisku :)

2. zapominasz o ziemniaczkach, kapielach w rzece i bagnie... i wielu innych atrakcjach

Virus:
Hieh... ekipa sie zwala "Renegaci Wieck" :)

A dopowiadac w sumie nie ma co - bylo wypasnie i wszystko zostalo juz powiedziane :))))))))) WIECEJ TAKICH CON`OW! :))))) O!

Syuin:
:twisted: Zawsze jak są jakieś konwenty w mojej gminie to musze przegapić!!!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej