trawa

Autor Wątek: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca  (Przeczytany 45012 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miraj

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #345 dnia: Marzec 28, 2012, 12:02:10 pm »
Ja tam widzę 4 pkt wedle widzimisię sędziego... a nie 2.

Offline rroghl

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #346 dnia: Marzec 28, 2012, 12:05:10 pm »
Jak to? Nie kończ proszę, to pierwszy jakiś tam flame na forum od miesiąca chyba, nie rób nam tego.

A ja marnowałem się flejmiąc na naszym forum klubowym :biggrin:
Może skoro wszyscy tak sobie płacić chcą za różne uslugi, to i za skilla w trollowaniu forumowym można by wpisać do cennika? Chętnie bym zarobił parę groszy :smile:

Offline Vladdi

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #347 dnia: Marzec 28, 2012, 12:08:52 pm »
Hej, kiedy mniej wiecej podeslecie wyniki do ligi?
 
pzdr
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline trej

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #348 dnia: Marzec 28, 2012, 12:10:28 pm »
to i za skilla w trollowaniu forumowym można by wpisać do cennika? Chętnie bym zarobił parę groszy :smile:

I tak metalfan miałby monopol ;)

Offline metalfan

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #349 dnia: Marzec 28, 2012, 01:07:40 pm »
A ja marnowałem się flejmiąc na naszym forum klubowym :biggrin:
Może skoro wszyscy tak sobie płacić chcą za różne uslugi, to i za skilla w trollowaniu forumowym można by wpisać do cennika? Chętnie bym zarobił parę groszy :smile:
Tzn. że niby ja robiłem cały czas za friko?  :shock:

@Trej: Niestety na forach występują również inne i bardziej nieokrzesane trolle, a ja chcąc dbać o wizerunek muszę zachowywać jakiekolwiek pozory i minimum kultury osobistej :biggrin:  Do tego organizacja DMP itd. - ten cały PR jest strasznie wymagający. Dopiero po turnieju będę mógł napisać co tak naprawdę o Was wszystkich myślę  :lol:
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 01:11:31 pm wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline thurion

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #350 dnia: Marzec 28, 2012, 01:15:36 pm »
ale wlasnie w tym tkwi problem: nikt go nie ignoruje, system z WS jest kompromisem WYPRACOWYM na podstawie dziesiatek stron dyskusji i pyskowek.
BTW strasznie podoba mi sie Twoj zapal neofity :smile:
Ja za armie dostalem chyba 12, jako para mielismy z Thurionem 11 (o ile pamiec nie zawodzi). Jak chcesz porownac ze swoja armia poszukaj na necie zdjec LR Pajaka. Have fun.
ty miales 15, ja mialem 12, w sumie 27/2=13,5 zaokraglajac w gore dalo to 14
ja tez mam armie MASową, moze w wydaniu mniej fajerwerkowym a bardiej stonowanym (bo tak lubie) ale figsy byly malowane prze Janka (mi sie juz nie chce i latwiej jest mi zarobic na malowanie niz malowac samemu)

co do dyskusji, pojawia sie w obu systemach w kolko macieju od okolo 10 lat, czyli od kiedy aktywnie gram turniejowo... dajcie se siana bo i tak glowa muru nie przebijecie a ameryki dyskusja nikt nie odkrywa

pzdr

Offline Nathaniel

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #351 dnia: Marzec 28, 2012, 01:50:00 pm »
ty miales 15, ja mialem 12,

eeeee nieeee, ja mialem max 13
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline pajak

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #352 dnia: Marzec 28, 2012, 01:51:31 pm »
jak place za pomalowanie i skonwertowanie armii to nie musze nic innego robic - place i mam, zeby nie meczyc sie na obozie treningowym mysle ze sprawiedliwszy byłby system zakupu duzych punktow np 50 zł za 1 duzy punkt, platnosc na konto ligowe - punkty do wykorzystania do konca sezonu :smile: liga bedzie miala kase na reklame, serwery, domeny, nagrody, spnsoring, ETC itp a bogaci ludzie nie beda dyskryminowani !!!

wiesz ile trzeba zapierdzielać w pracy, żeby móc pomalować/skonwertować ładnie armię? masakra :wink:
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Nazroth

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #353 dnia: Marzec 28, 2012, 02:10:06 pm »
Wg. mnie nie ma .żadnej różnicy między malowaniem armii, co pochłania kupę czasu i kasy, a pracowaniem za kasę i wydawaniem tej kasy na malowanie przez osobę trzecią. De facto kosztuje to tyle samo - albo oszczędza się kasę, albo czas. Czas to pieniądz. Nie ma znaczenia którą walutą okupione jest malowanie armii. Ludzie od zawsze robią to co umieją i zamieniają się za to, czego nie potrafią. Wg. mnie powinniśmy odejść od tematu armii malowanych przez osoby trzecie bo lepiej grać z ładną armią malowaną przez Baraka Obamę, nić z gnioto armią malowaną przez np. Emeryta, który po prostu nie ma do tego skilla, czasu, ni głowy. Wtedy zapada decyzja o zleceniu komuś malowania i gitara gra, armia jest ładna, można uszanować przeciwników i regulamin przystępnymi turniejowo modelami. Chyba o to nam się rozchodzi, a nie kto i komu robi dobrze pędzlem.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Rudzik

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #354 dnia: Marzec 28, 2012, 03:21:45 pm »
W ramach rozluźnienia informuję że wyniki zostały wysłane do Ligi (konkretniej to do Homeiniego na maila, wieczorem powinien to ogarnąć) :)

Offline Picek

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #355 dnia: Marzec 28, 2012, 05:24:31 pm »
i wypala nam się flame ... krótko .. nie macie jaj ;)
A tu dodam jeszcze, że przez takie właśnie złe interpretacje sędziów eldarscy gracze już się nacierpieli... vid

Offline gilthanas

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #356 dnia: Marzec 28, 2012, 05:29:24 pm »
AKTUALIZACJA RANKU !!!!

Ale ogien, chyba teraz Trojmiasto i Warszawa beda na potege co tydzien turniej organizowac ;)
A ninja knows no fear.

Offline ederus

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #357 dnia: Marzec 28, 2012, 05:36:24 pm »
WOW, ale sie dzieje :razz:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #358 dnia: Marzec 28, 2012, 05:46:15 pm »
A ja czekam na moment bardziej przełomowy w naszym społeczeństwie.
Kiedy najwieksze marudy same postarają sie miec w prost wpływ na regulaminy turniejów.
Czyli zamiast płakać o to czy tamto.. sami wezmą udział w organizacji duzych turniejów i tym sposobem zmienią oblicze podejścia do sprawy.
Bo co by nie powiedzieć.. Marudzić to my doskonale umiemy.. ale by coś naprawdę z tym zrobić już nam zapału brakuje.

Duże mastery w polsce są od wielu lat prowadzone przez te same osoby. Goście maja po 30 lat, zony dzieci etc.. A młodzierz ogranicza sie tylko do słomianego zapału w bluzgach na forum.

Dlatego podoba mi się podejście poznaniaków którzy mocno zaryzykowali i wypuścili młodych do sędziowania.
Owszem było dalekie od ideału.. Ale dzieki temu mamy szanse na nowych sensownych sędziów i orgów. Bo co by nie powiedziec stara gwardia powoli sie wypala.. i chciała by słusznie po wielu latach charówki samemu przyjść na turniej looozno poprzestawiać laleczki
Kamil. (miszczu)

Offline ederus

Odp: Wojna Światów 2k12, 24-25 marca
« Odpowiedź #359 dnia: Marzec 28, 2012, 05:52:35 pm »
Cytuj
Duże mastery w polsce są od wielu lat prowadzone przez te same osoby. Goście maja po 30 lat, zony dzieci etc.. A młodzierz ogranicza sie tylko do słomianego zapału w bluzgach na forum.


Dafuq? :razz:  Slyszalem nie raz, ze nie wygladam na swoj wiek, ale 30 to troche juz przesadziles :razz:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!