Autor Wątek: CoolKon 6 - 2-4 Wrocław  (Przeczytany 2539 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .borg.

CoolKon 6 - 2-4 Wrocław
« dnia: Styczeń 23, 2012, 06:17:34 pm »
Moi drodzy - z największą przyjemnością chciałbym Was tu wszystkich zgromadzonych na szóstą już edycję wrocławskiego Konwentu Miłośników Gier i Fantastyki CoolKon.

Impreza nasza - tak jak dwie poprzednie - odbędzie się w szkole na ulicy Kamiennej 99/101 - oddalonej o około 10-15 min spacerku od wrocławskiego dworca głównego.

Cena wejściówek pełnych - znowu, jak na poprzednich edycjach - to 35 zł. Na konwent można wpaść również tylko na wybrany dzień  - z pomocą dniówek.

Co będzie można znaleźć na naszej imprezie? Również tradycyjnie (choć jest jak zwykle trochę nowinek):
 - Prelekcje
 - LARPY
 - System Sesji RPG
 - naszą autorską Retrogralnie
 - Games Room
 - Video Games Room
 - stoiska wydawnictw i sklepów
 - i inne

Obecnie zbieramy chętnych do poprowadzenia punktów programu, obsługi konwentu i MG do poprowadzenia sesji - zajrzyjcie na stronę - po szczegóły.

Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam!


Offline .borg.

Odp: CoolKon 6 - 2-4 Wrocław
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2012, 06:54:56 pm »
Nowości z ostatnich dwóch dni. Na coolkonie pojawi się ze swoim programem wydawnictwo Galmadrin (znani z wydania w Polsce nowego Zewu Chutuchtu), planszówki w Games Roomie zapewni natomiast sklep Rebel.pl.

Offline .borg.

Odp: CoolKon 6 - 2-4 Wrocław
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2012, 07:00:24 pm »
Kilka informacji na dzień dzisiejszy: Na stronce znaleźć można miłe informacje o pojawieniu sie u nas Rebela z plasnzówkami, turniejami i loterią i zjawieniu się wydawnictwa Gramel. Dodatkowo przypominamy, że jeszcze tylko tydzień czekamy na program - zgłaszajcie swoje punkty - nie ma co się zastanawiać - czekamy na nie!

www.coolkon.pl