Autor Wątek: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)  (Przeczytany 41719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadnought

Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 20, 2013, 01:01:54 pm »
jeżeli zobaczę kiedykolwiek, że narzekasz na wysokie ceny (spowodowane niskimi nakładami, bo ludzie nie kupują komiksów tylko wolą je czytać w empikach), to nazwę Cię największym hipokrytą na tym forum.

Naprawdę tak trudno było wydać 44,80 za dwa ładnie wydane zeszyty?
Narzekam też, że nowe samochody są drogie. Z czym to jest hipokryzja ?


Akurat Yorgi drogi nie był, ale to nie znaczy, że mam go kupować.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2013, 01:06:47 pm wysłana przez Dreadnought »
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 20, 2013, 01:07:45 pm »
Yorgi zasluguje na zakup, ale kazdy nabywca sam musi o tym zdecydowac, nie zmusimy nikogo do wspierania rodzimych tworcow w ten sposob.

Natomiast chwalenie sie przeczytaniem w Empiku az sie prosi o konfrontacje. Byc moze komiksy powinny byc foliowane, tak jak mangi.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 20, 2013, 01:12:41 pm »
Narzekam też, że nowe samochody są drogie. Z czym to jest hipokryzja ?


Akurat Yorgi drogi nie był, ale to nie znaczy, że mam go kupować.

Ty naprawdę nic nie rozumiesz... A czy wchodzisz do salonu i wyjeżdżasz samochodem, bo są drogie, a Tobie się akurat chce gdzieś przejechać?!
 
Skoro nie był drogi i chciałeś przeczytać to czemu nie kupiłeś?!
 

Natomiast chwalenie sie przeczytaniem w Empiku az sie prosi o konfrontacje. Byc moze komiksy powinny byc foliowane, tak jak mangi.

 
Mangi nie są foliowane, przynajmniej w łódzkich Empikach i księgarniach.
 
Co ciekawe Hachette zrezygnowalo z folii, aby można było "przejrzeć" komiks w sklepie przed zakupem...
 
 
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

N.N.

  • Gość
Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 20, 2013, 01:20:57 pm »


 
Co ciekawe Hachette zrezygnowalo z folii, aby można było "przejrzeć" komiks w sklepie przed zakupem...
 
 

Nie wiem, czy zauważyłeś, że Dreadnought zrezygnował z kupowania Kolekcji, jak tylko zorientował się, że nie jest foliowana.

Offline maximumcarnage

Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 20, 2013, 01:24:02 pm »
Nie wiem, czy zauważyłeś, że Dreadnought zrezygnował z kupowania Kolekcji, jak tylko zorientował się, że nie jest foliowana.

Można więc powiedzieć, że Hachette wychodzi  naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów :smile:

BTW Moje egzemplarze ,,Yorgiego" były zafoliowane, więc to są raczej jakieś empikowe egzemplarze demonstracyjne.
 
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2013, 01:30:05 pm wysłana przez maximumcarnage »

Offline Dreadnought

Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 20, 2013, 02:22:04 pm »
Yorgi zasluguje na zakup, ale kazdy nabywca sam musi o tym zdecydowac, nie zmusimy nikogo do wspierania rodzimych tworcow w ten sposob.

Natomiast chwalenie sie przeczytaniem w Empiku az sie prosi o konfrontacje. Byc moze komiksy powinny byc foliowane, tak jak mangi.


Chwalenie się ?  Już się przekonałem, że komiksy cyfrowe (niepłatne) sa dla was bardzo straszne i śnią się wam przez nie koszmary to jeszcze czytanie w empiku jest czymś nagannym co "się prosi o konfrontacje".  Sami wydawcy czy ich lobbyści !
Szkoda czasu.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 20, 2013, 02:27:15 pm »
Sami wydawcy czy ich lobbyści !
Dokładnie! Żadnego fana któremu zależy na rozwoju komiksu w Polsce. Sami lobbiści i wydawcy!
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 21, 2013, 01:14:05 am »
ja nie jestem lobbysta, chyba ze swoim wlasnym, a czytanie empikowe niszczy egzemplarze, ktore byc moze kiedys chcialbym kupic. stad do 'czytaczy' nie palam sympatia, a jesli chodzi o wspomniane komiksy cyfrowe, to nie mam zdania.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline graves

Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpień 21, 2013, 08:43:09 pm »
Kiedyś czytacze empikowi byli na tym forum nazywani złodziejami i piętnowani żelazem. To były piękne czasy, teraz wszystko innne, nawet złodzieje... :wink:
Do tego jednak był odpowiedni temat. Tutaj nie miejsce na takie debaty.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 08:47:27 pm wysłana przez graves »
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline burberry

Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 15, 2014, 01:09:17 pm »
Czy temat Yorgiego umarł śmiercią naturalną? Mam oba tomy, wydawca zapowiadał, że uderzy tym komiksem w ludzi niekoniecznie kupujących komiksy, dostępność w empikach i salonikach prasowych, zwiększony nakład plus historia miała się pojawiać regularnie... od dwóch lat prawie cisza w eterze. czy projekt całkowicie zarzucono? chciałbym się dowiedzieć, jak się potoczyła dalej ta historia. Naprawdę nic w temacie Yorgiego nie wiadomo?
Bóg Cię kocha

Offline vision2001

Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 27, 2014, 06:10:38 pm »
Czy temat Yorgiego umarł śmiercią naturalną? Mam oba tomy, wydawca zapowiadał, że uderzy tym komiksem w ludzi niekoniecznie kupujących komiksy, dostępność w empikach i salonikach prasowych, zwiększony nakład plus historia miała się pojawiać regularnie... od dwóch lat prawie cisza w eterze. czy projekt całkowicie zarzucono? chciałbym się dowiedzieć, jak się potoczyła dalej ta historia. Naprawdę nic w temacie Yorgiego nie wiadomo?
Ano. Ja też z miłą chęcią przeczytałbym dalsze losy bohaterów. A o komiksie ni słychu ni widu :(
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Archie

Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 24, 2014, 12:09:43 pm »
Wiadomo coś na temat tomu 3? Byłoby szkoda gdyby taka świetna i poruszająca wyobraźnię seria po prostu padła.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 24, 2014, 12:29:52 pm »
Wiadomo coś na temat tomu 3? Byłoby szkoda gdyby taka świetna i poruszająca wyobraźnię seria po prostu padła.

tak a propos - ciekawe co jest napisane w tym artykule/recenzji http://www.alejakomiksu.com/nowosci/20625/Komiksy-w-nowym-numerze-PROJEKTORA/
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Archie

Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 24, 2014, 12:37:58 pm »
Dzięki Ystad. Dobrze wiedzieć, że projekt żyje. Znana jest przybliżona data premiery trzeciego tomu?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline adro

Odp: "Yorgi" (Dariusz Rzontkowski / Jerzy Ozga)
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 24, 2014, 04:02:34 pm »
niestety takie mamy realia i trzeba troszke poczekac na kolejne tomy danej serii.  :sad:
pzdr 
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

 

anything