trawa

Autor Wątek: Młotki 2012 - regulamin  (Przeczytany 14716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jezo

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 25, 2012, 02:41:33 pm »
tak w ramach podsumowania kariery koordynatora chyba, to wszystko mi gdzieś w głowie cały czas siedziało
brakuje mi serca do wzięcia się za to, bo jak głosuje na koordynatorskim to w tym sezonie poza głosowaniami na mastery w 99% oddawałem głos na opcję przegrywającą, kretyńskie dyskusje, w których nie umiem uczestniczyć, niejasne zasady głosowań, niektóre topici sprowadzające się do obrażania się na wzajem, a do końca szczery też nie chce być bo po prostu nie lubię obrażać innych,
no i przez ostatnie trzy miesiące życie zaczęło mi zapierniczać, więc na razie pas
kocham tą grę ale 2 lata temu miałem dosyć przegrywania z każdym bo mój kodeks był gówniany i była praktycznie jedna rozpiska, wyszedł nowy kodeks i chęć do gry mi wróciła, ale teraz jak patrzę na GK i power bladych w kombacie to płakac mi się chce
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline marcinkk

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 25, 2012, 05:51:18 pm »
No to może ja teraz się trochę sie odezwę , choć robię to rzadko więc wiele osób mnie nawet nie kojarzy albo powie że jakaś kanapa...  Myślę że trochę za wcześnie zbanowano sędziów nie odzywających się na forum ligowym za brak aktywności, biorąc pod uwagę że to była końcówka wakacji i może trochę ludzie się porozjeżdżali? To że mnie pociągnięto z prawa głosu (ale że np. jako koordynator nie miałem odblokowanego głosu w sprawach ligowych i dopiero Wołek mi powiedział że powinienem , a taktylko w głosowaniach) za słabą aktywność, to że parę innych osób, ale na Boga, Vladdiego ?! Gościa-ikonę polskiej czterdziestki wywalić z prawa głosu z miejsca gdzie od lat działał to chyba nieco pochopne? Chyba żę  komuś na tym zależało albo sam Vladdi tak chciał.
moją naturalną reakcją jest "no to kij w oko", inni może też ? I potem taki brak zainteresowania...
   Z góry nie zgodzę się z opinią że to mi się nie chciało i mój problem, bo w miarę możliwości bardzo angażuję się w te hobby pomimo żony, dwójki dzieci, psa kota królika , pracy w każdy weekand uniemożliwiającej wyjazdy na turnieje poza Szczecinem i nawet lokalne to od wielkiego dzwonu.

i teraz, prosta sprawa którą tłumaczyłem kiedyś moim kolegom a klubu, coraz więcej osób zaczyna wieść takie życie i czasu brak, stąd spadek aktywności ligowiczów , prawda? A młodej krwi coraz mniej, przegrywamy na korzyść komputerów. Musimy nawzajem się wspierać a nie kłócić itd. I w pewnym sensie , może banowanie 8 sędziów na początku sezonu bez mianowania chociażby na ich miejsce zastępstwa to nie przemyślana decyzja? Zwłaszcza że po połowie sezonu poława nie zbanowanych i tak miała w nosie głosowania aż chciałem napisać " i co teraz, panowie Jaro i Yedli? co w zastępstwie?" Tylko po co ? Wystarczy że tu napisałem i tak będzie krzyk...

Wracając do organizowania turniejów, Eman napisał że Szczecinowi nie chciało się organizować Mastera. No ale przecież rozmawialiśmy, że sytuacja nas zmusza do dopuszczenia graczy lokalnych z nie wykończonymi armiami, bo Halo jest daleko na końcu Polski i daleko na końcu ligi a przynajmniej w takim terminie że czołówka ma pozaliczane mastery i średnio chce tak daleko zapylać.
Tylko szkoda że Emanie nie wpadłeś , bo pomimo głosowania na młotki , myślę że Halo było w tym roku najlepszym turniejem w Polsce, w koszcie wjazdówki 30 pln , z wieczornym grillem z piwkiem, kiełbaskami do bólu, przekąska przez dzień 150 tostów zrobionych przez moją żonę i dzieci pracujące niewolniczo, turniejem darta z ufundowanym przeze mnie prywatnie kegiem heinekaena za 1 m., playstation z grami na wieczór, ze spaniem na mięciutkich materacach, prysznicami , czystymi kibelkami, nagrodami za podium w wysokości których nie słyszałem na masterach ( za pierwsze bon na 500 zł) , upominkami dla 70 % gości, odbieraniem potrzebujących z dworca, herbatkami  dyplomami, książkami misji, sratytaty... I najważniejsze, sprawdźcie w postach ze wszystkich Halo - jesteśmy jedynym turniejem bez spin o ocenę malowania od lat, to jest kurde sukces! Szkoda że głosowanie jest tak późno , ludzie zapominają, ale MOJ challenger w tym roku przebił mastery.
I mój, bo tak, organizowałem go sam. Wiem że chamsko to brzmi że robię z siebie gieroja nad gieroje, bo poprosiłem 2 osoby o sprawdzenie zgłoszeń i zagnałem 6 młodzików do ustawiania stołów w zamian za wjazd za 5 zł a nie 30, ale pozostałe 95% spraw organizacyjnych załatwiałem se sam.
Chodzio to że w tych ciężkich czasach samo się nie zrobi.
Nie mam pomysłów na ligę.
Wiem że należy szanować się nawzajem i robić swoje.

I trochę odbiegłem od tematu ale dawno nie pisałem :badgrin:



no dobra, ogarnąłem się i w skrócie:
Jak komuś sie nie chce robić, nic na siłę
Jak ktoś nie może robić bo warunki życiowe już nie pozwalają , trudno...
Ale jak ktoś robi coś dla innych bo jeszcze się stara , nie mieszajcie go z błotem bo mu się odechce... a to ostatnio jest najczęstsze. Mejk low not łor, broders...
 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 06:20:39 pm wysłana przez marcinkk »

Offline ederus

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 25, 2012, 06:24:46 pm »
Marcin, my mielismy mastera za 5zl od osoby, kazdy dostal lozko do spania z posciela, lazienka na 4 pokoje, nocleg, impreza z grillem i wieczorem panienskim oraz turniej tworza trojkat o lacznym obwodzie ok 200m, dalismy wszystkim znaczniki, a nie mielismy nominacji. Takie wyliczanie sobie czego to kto nie zrobil na swoj turniej niewiele wnosi :wink:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Undermine

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 25, 2012, 06:29:05 pm »
Cytuj
Tylko szkoda że Emanie nie wpadłeś , bo pomimo głosowania na młotki ,   myślę że Halo było w tym roku najlepszym turniejem w Polsce, w koszcie   wjazdówki 30 pln , z wieczornym grillem z piwkiem, kiełbaskami do bólu,   przekąska przez dzień 150 tostów zrobionych przez moją żonę i dzieci   pracujące niewolniczo, turniejem darta z ufundowanym przeze mnie   prywatnie kegiem heinekaena za 1 m., playstation z grami na wieczór, ze   spaniem na mięciutkich materacach, prysznicami , czystymi kibelkami,   nagrodami za podium w wysokości których nie słyszałem na masterach ( za   pierwsze bon na 500 zł) , upominkami dla 70 % gości, odbieraniem   potrzebujących z dworca, herbatkami  dyplomami, książkami misji,   sratytaty... I najważniejsze, sprawdźcie w postach ze wszystkich Halo -   jesteśmy jedynym turniejem bez spin o ocenę malowania od lat, to jest   kurde sukces! Szkoda że głosowanie jest tak późno , ludzie zapominają,   ale MOJ challenger w tym roku przebił mastery.

Dla mnie Halo był najlepsze i kropka. Nie dało się po prostu zrobić lepszego turnieju.
Nawet jak przestanę grać w 40k to będę jeździł na jeden turniej w roku, do Szczecina.
I mój, bo tak,   organizowałem go sam. Wiem że chamsko to brzmi że robię z siebie gieroja   nad gieroje, bo poprosiłem 2 osoby o sprawdzenie zgłoszeń i zagnałem 6   młodzików do ustawiania stołów w zamian za wjazd za 5 zł a nie 30, ale   pozostałe 95% spraw organizacyjnych załatwiałem se sam.


Offline afruniu

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 25, 2012, 06:30:48 pm »
"coś tam coś tam, coś tam coś tam"  :biggrin:
ale faktycznie, że bez nominacji zostaliście, to było danie dupy... :sad:
swoją drogą, to młotka dostałeś Edku :wink: tylko musisz sobie właściwą tabliczkę załatwić :wink:
pozdro!
"There must be some kind of way out of here..."

Offline ederus

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 25, 2012, 06:47:49 pm »
Afruniu, Mlotek (smialo zasluguje na pisanie z Wielkiej litery :wink: ) jest super i zajmuje honorowe miejsce na widoku ciagle :smile:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Undermine

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 25, 2012, 06:48:14 pm »
Ja zgłaszałem kandydaturę Halo więc nominacja była :smile:


Offline ederus

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 25, 2012, 06:51:32 pm »
Nikt nie pisal, ze Halo nie zostalo zgloszone, wiec?
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Undermine

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 25, 2012, 06:57:54 pm »
Cytuj
ale faktycznie, że bez nominacji zostaliście, to było danie dupy... :sad:

A to ja Afrunia źle zrozumiałem, sorry.


Offline metalfan

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 25, 2012, 07:42:18 pm »
Dla mnie Halo był najlepsze i kropka. Nie dało się po prostu zrobić lepszego turnieju.
Nawet jak przestanę grać w 40k to będę jeździł na jeden turniej w roku, do Szczecina.
I mój, bo tak,   organizowałem go sam. Wiem że chamsko to brzmi że robię z siebie gieroja   nad gieroje, bo poprosiłem 2 osoby o sprawdzenie zgłoszeń i zagnałem 6   młodzików do ustawiania stołów w zamian za wjazd za 5 zł a nie 30, ale   pozostałe 95% spraw organizacyjnych załatwiałem se sam.
Dla mnie do wyboru było Halo albo Arena... ale nie byłem ani na Herezji ani na DC ani na WŚ. A Ty jakie masz porównanie? 1 Master i 1 Challenger w życiu i już wiesz, że ten 1 master jest najlepszy ze wszystkich... na których byłeś  :lol:  Battlecannon w sumie też był bardzo fajny, ale trudno wybrać 1 turniej jeżeli na większości widać, że każdy się stara, żeby było jak najlepiej. Nie będę głosować ex aequo  :razz:



SW / GK / BA

Offline marcinkk

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 25, 2012, 07:46:12 pm »
Ederus , broń Boże żebym wypominał że wasz turniej gorszy, życie mi nie pozwala bywać, nie widziałem więc nie mógłbym nawet sie kłócić i mieć jakichś żalów kto ile włożył. Zagalopowałem się tylko i zakręciłem sam jak słoik z dżemem bo tak na prawdę chodziło mi o coś innego, co trudno jasno wyłożyć w prostych słowach a co starałem sie podsumować na dole. Jeszcze raz sorki, chodzi właśnie o docenienie ludzi , takich jak ty i inni którzy poświęcają się żeby zrobić coś nie z osobistych korzyści, taki miał być wydźwięk tekstu ale spartoliłem , przyznaję :sad: , głównie przez to że parę razy do tej pory odebrałem posądzenia że nie chce sie nam robić mastera z lenistwa bo wymaga większego zaangażowania a to nie prawda...
Mam nadzieję że jednak to o wywalaniu chętnych do sędziowania w lidze nim jeszcze sie dobrze sezon zaczął spowoduje że jakoś w tym sezonie będzie to lepiej śmigało. Zwłaszcza jak ktoś nowy i niekoniecznie ogarnięty w temacie obsługi , bo nie mówię o zasadach, takich gości się nie dopuszcza do podejmowania decyzji mających wpływ na losy wielu :biggrin:

Offline Undermine

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 25, 2012, 08:37:50 pm »
Dla mnie do wyboru było Halo albo Arena... ale nie byłem ani na Herezji ani na DC ani na WŚ. A Ty jakie masz porównanie? 1 Master i 1 Challenger w życiu i już wiesz, że ten 1 master jest najlepszy ze wszystkich... na których byłeś  :lol:  Battlecannon w sumie też był bardzo fajny, ale trudno wybrać 1 turniej jeżeli na większości widać, że każdy się stara, żeby było jak najlepiej. Nie będę głosować ex aequo  :razz:

Byłem na 2ch chelkach, 2ch masterach(na jednym nie grałem) i 2 DMP.


Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 25, 2012, 09:35:58 pm »
Byłem na 2ch chelkach, 2ch masterach(na jednym nie grałem) i 2 DMP.
toś Ty wyjadacz turniejowy! metalfan, przeproś kolegę!

Offline Zly

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 25, 2012, 09:44:41 pm »
toś Ty wyjadacz turniejowy! metalfan, przeproś kolegę!

Czyli dla kogoś nowego w życiu turniejowym to może być najlepszy duży turniej ever prawda?I fajnie że można od takich wydarzeń swoje jeźdżenie po Polsce ew. rozpocząć. To że ktoś ( jak np Vladdi ) widział setkę dużych turnieji a ktoś inny 4 nie znaczy że ich subiektywne wrażenia mają inną wagę. A lidze jeśli już to powinno zależeć właśnie na tych graczach rozpoczynających przygodę bo starzy wyjadacze i tak będą jeździć. Nie dla figurek nawet ale dla znajomych mord a 'świeża krew' musi widzieć że warto się wkręcić na całego a nie zabijać orki przy PS i Space Marine;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline metalfan

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 25, 2012, 10:02:07 pm »
Akurat na Halo było PS3 ze SpaceMarine i miało duże zainteresowanie  :wink:
SW / GK / BA