Autor Wątek: Młotki 2012 - regulamin  (Przeczytany 14710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Picek

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 25, 2012, 10:42:07 pm »
Soul mial zdecydowanie wieksze ;)
A tu dodam jeszcze, że przez takie właśnie złe interpretacje sędziów eldarscy gracze już się nacierpieli... vid

Offline trej

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 26, 2012, 07:44:16 am »
Z turniejami i młotkami jest ten problem, że akurat tam jest najbardziej zażarta i sensowna konkurencja. I wiele imprez nawet się nie załapuje na nominacje choć powinno. Osobiście życzyłbym sobie by w wszystkich kategoriach była taka walka o atencję głosujących - oznaczałoby to, że liga ma się naprawdę nieźle.

Offline afruniu

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 26, 2012, 08:16:40 am »
ile człowiek zdrowia stracił.... :wink:
ja już pewnie powiem sobie dość. nie ma co innych blokować, świat musi iść do przodu. jest wielu innych godnych tego wyróżnienie :) a poza tym, "to nie szata czyni szympansa, ale szympans szatę" ;)
pozdro!
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 26, 2012, 08:23:34 am »
ile człowiek zdrowia stracił.... :wink:
ja już pewnie powiem sobie dość. nie ma co innych blokować, świat musi iść do przodu. jest wielu innych godnych tego wyróżnienie :) a poza tym, "to nie szata czyni szympansa, ale szympans szatę" ;)
pozdro!
jeśli mówisz o Swoich Młotkach, to miej na względzie, że jesteś jedynym (mówię to w pełni świadomie) graczem, który jednocześnie:
-jest w knut miły
-nie odmawia
-integruje się z każdym, nie tylko z tzw. elitą :)
-jest mocnym graczem
-nie kłóci się przy stole
-jest cholernie wyrozumiały
-wyróżnia się z tłumu
-dużo jeździ i się udziela
-najważniejsze - NIGDY nie wałuje, chyba, że nieświadomie.

i nie mówię to li-tylko z ogromnej sympatii. po prostu nie ma drugiego takiego jak Ty Afruniu :*

Offline Undermine

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 26, 2012, 08:58:50 am »
i nie mówię to li-tylko z ogromnej sympatii. po prostu nie ma drugiego takiego jak Ty Afruniu :*

Dobrze mówi! Dać mu wódki!


Offline Eman

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 26, 2012, 11:15:52 am »
Wracając do organizowania turniejów, Eman napisał że Szczecinowi nie chciało się organizować Mastera. No ale przecież rozmawialiśmy, że sytuacja nas zmusza do dopuszczenia graczy lokalnych z nie wykończonymi armiami, bo Halo jest daleko na końcu Polski i daleko na końcu ligi a przynajmniej w takim terminie że czołówka ma pozaliczane mastery i średnio chce tak daleko zapylać.
Tylko szkoda że Emanie nie wpadłeś ...
Marcinie, pisząc, że Szczecin przestał organizować Mastera:
- Szczecin przestał organizować Mastera;
a nie, że się komuś czegoś tam nie chciało, miałem na myśli jedynie to, że z punktu widzenia Ligi jest to degradacja, bo Chellek jest turniejem mniejszej rangi, z mniejszą ilością punktów do zdobycia i tak dalej. Pracy przy organizacji jest dokładnie tyle samo, nie da się ukryć. A niestety ilość Masterów nam spadła i, jak to już pisałem, nowych chętnych do organizacji nie widać - co z punktu widzenia Ligi jest niestety mało fajne.
A nie przyjechałem, choć jak co roku miałem wielką chęć odwiedzić stare śmieci w Śledziowie, bo jednak uważałem, że nadchodzące narodziny syna na jesieni, Żona w zaawansowanej ciąży i tym podobne pierdoły mają jednak trochę większy priorytet ;)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Raca

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 26, 2012, 11:18:46 am »
Bylo 5 masterow, wawa zamienila sie ze szczecinem tak naprawde, wiec chyba nic nie spadlo
W tym sezonie cos mi sie obilo o uszy ze Torun chce przejsc na mastera, ale pewny nie jestem

Offline metalfan

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 26, 2012, 11:28:02 am »
Z DMW też zrobimy coś poważniejszego, jak to już na DMP było wspomniane.
Martwi mnie tylko kalendarz:
- w maju nic
- w czercu Olsztyn
- lipiec ??? (jeżeli DMW zmieni rangę to Syrence spadnie, o ile w tym roku będzie)
- sierpień Gorzów + Trójmiasto (???)
 
Warto pomyśleć nad sensownym rozłożeniem imprez, bo na początku sezonu będzie susza, a od sierpnia się zacznie walka o terminy i może się skończyć tak, że nawet jeśli jakiś ośrodek będzie chcial zorganizować turniej to zostanie zablokowany. Tak naprawdę to sami trochę uniemożliwiamy włączenie się nowych ośrodków do organizacji - 6 imprez ma juz z góry zaklepane terminy tak naprawdę. Reszta bije się o mniej atrakcyjne i jest z góry skazana na mniejszą frekwencję.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2012, 11:32:04 am wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline thurion

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 26, 2012, 12:19:56 pm »
trzeba sie rowniez zastanowic nad systemem punktowania ligi... z tegorocznych:

Cytuj
- BattleCannon - Master - Olsztyn - 28-29 maj 2011 
  - Grill'n'Chill - Challenger - Łódź - 02-03 lipiec 2011   
  - Syrenka Zagłady - Master - Warszawa - 30-31 lipiec 2011   
  - 3City Heresy - Master - Trójmiasto – 27-28 sierpnia 2011 
  - Arena - Master - Kraków - 1-2 październik 2011   
  - Halo Stars - Challanger - Szczecin - 29-30 październik 2011 
  - Fire Frenzy - Challenger - Katowice  - listopad 2011 
  - Fists of Fury - Challenger - Koszalin - grudzień 2011 
  - Challenger - Rzeszów - styczeń 2011 
  - Dice Crusher - Challenger - Toruń - luty 2011   
  - Wojna Światów - Master - Poznań - marzec 2011 

wypadają Łódź i Katowice, zostaje 9 duzych turniejow, w tym 5 masterow
osobiscie uwazam ze do ligi powinno byc zaliczanych max polowa duzych imprez w sezonie, jezeli bedziemy mieli 9 ogolnopolskich turow, do ligi powinno sie zaliczac 4 (tak aby istotne byly wyniki a nie wyjezdzenie i wytyranie srednich miejsc)

Offline ederus

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 26, 2012, 12:29:04 pm »
Thurion, ale tak bylo :smile:  Tyle, ze polowka zaokraglona w dol. Wydaje mi sie, ze fajnym rozwiazaniem by bylo jakby Torun faktycznie wzial mastera i jakby bylo ich 6 (jest ku temu jakas przeszkoda poza tym, ze nigdy tak nie bylo?). Wtedy mozna by przesunac wage turniejow na zaliczane 3 mastery i 2 chelki i zachowac system z przeliczaniem nadprogramowych masterow na chelki. Wtedy mastery faktycznie sa najwazniejsze, ich nadmiar rekompensuje mala liczbe chelkow w sezonie, wydaje mi sie, ze super rozwiazanie.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline metalfan

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 26, 2012, 12:36:07 pm »
My musimy się dogadać z Rzeszowem, bo w takim układzie jest wolny listopad z sensowniejszych terminów, a DMW wolimy robić tradycyjnie w styczniu.
Ktoś analizował system punktacji z sezonu 2010/2011? Ma to sens, coś należy zmienić?
 
@Ederus: Większa ilość masterów nie musi się przekładać się na zaliczanie większej ilości, bo master może być zaliczony jako challenger :smile:
 
Ewent. sugestia żeby Heresy przesunąć w tym roku w drodze wyjątku - nie wiem jak ETC przełoży się na frekwencję, ale wydaje mi się, że rozsądne minimum to 2 tygodnie odstępu. O ile ze strony organizatorów jest to w ogóle możliwe. Arena na przełomie września i października, Halo października i listopada, potem od dyspozycji przynajmniej 1 wolny termin do końca roku, a styczeń-marzec standardowo. Trzeba popatrzeć w kalendarz jak wypadają święta żeby mniej-więcej przewidzieć zakończenie sezonu i termin DMP.
 
@Roman: No to się dogadaliśmy :wink:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2012, 12:46:18 pm wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline mlodyrs

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 26, 2012, 12:41:35 pm »
Rzeszów przejąłby termin lipcowy.

Offline ederus

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 26, 2012, 12:46:06 pm »
Metalfan chodzi o to, ze masz nastepujaca sytuacje:
-6 masterow (gdyby Torun poszedl na to),
-3 chelki.


Gdyby zrobic system 10 turniejow, 3 mastery, 2 chelki z zasada czwarty master przechodzi w chelka to masz 3174654375620374562 lokali aby ugrac te 5 do ligi, 6 masterow do ugrania tych 3 i potencjalne 6 chelkow. Zakladajac, ze komus nie podejda 2 mastery z terminem, i 1 chelek to dalej ma po 1 turnieju zapasu :smile:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline metalfan

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 26, 2012, 12:51:36 pm »
Rozumiem o co chodzi, ale nie analizowałem tego szczegółowo pod względem punktacji itd. Jeżeli to nie generuje kolejnych X problemów to można wszystko dostosować do ilości turniejów w sezonie. Możemy przyjąć, że 1 termin jest wolny (o ile Koszalin nie zrezygnuje - nie wiem jakie mają zamiary na ten rok) i zachęcić jakiś ośrodek do organizacji. Tylko, które spełniają wymogi?
 
Nie byłem na Mistrzostwach Podbeskidzia, ale pamiętam pozytywne relacje uczestników. Ewent. pogadać z Łodzią o uczestnictwie w lidze - nie wiem czemu oni wolą się hermetyzować, ale szkoda by było gdyby zupełnie wypadli. Oczywiście nikt ich na siłę nie będzie wozić na turnieje  :wink:
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2012, 01:01:12 pm wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline Eman

Odp: Młotki 2012 - regulamin
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 26, 2012, 01:07:37 pm »
Bylo 5 masterow, wawa zamienila sie ze szczecinem tak naprawde, wiec chyba nic nie spadlo
W tym sezonie cos mi sie obilo o uszy ze Torun chce przejsc na mastera, ale pewny nie jestem
Tak, tylko, że tendencja jest ogólnie spadkowa - kiedyś Masterów było 6-7, bo i Szczecin i Wrocław takowe organizowały. Do tego Syrenka jako Master była/jest turniejem dosyć specyficznym, także dla przeciętnego gracza Masterów było tak naprawdę 4. Z czego 3 zaliczane - IMHO niezbyt dobra proporcja. A jak weźmiesz jeszcze pod uwagę to, że jak jesteś z ośrodka Masterowego, to przydałoby się wziąć udział w organizacji, to nagle zostają Ci 3 turnieje.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2012, 01:11:57 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

 

anything