Autor Wątek: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard  (Przeczytany 14929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrzydlaty

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 02, 2014, 09:17:34 pm »
Tak, kopiujesz ideę i formę. Tak, posiadacie autorski content. Nie, nie jest on dobry. Tak, to moja subiektywna opinia. Tak, autorski content również można zamieszczać na innych stronach, które wymieniłem. Nie, wciąż mnie nic nie obchodzi, że dobre bo polskie. Tak, idea demotywatorów i kwejka w obecnej chwili różni się jedynie kosmetycznie (fandemonium leci analogicznie). Nie, twoje rozeznanie w rynku nie jest wiele warte. Tak, zabierasz się za zapchany obszar. Nie, twoja strona nie posiada żadnych przełomowych treści, których inne nie mogą zaoferować. Nie, twoje (wasze) poczucie humoru nie jest unikalne. Tak, tego rodzaju treści powstają w internecie w setkach na godzinę. Tak, idea wrzucania 5 watermarków na jednym obrazku, to przykład skrajnego idiotyzmu. Tak, wciąż jedyne co robisz, to uprawiasz bezczelną reklamę swojej strony na tutejszym forum. Nie, póki co nikomu się ona tutaj nie spodobała. Nie, nie odpowiem ci na kolejny post. 

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 03, 2014, 08:16:20 am »
Nie idzie nie godzić się ze Skrzydlatym.
Starałem się podejść do tematu bez uprzedzeń i zerknąłem na stonkę. Przeglądnąłem ostatnie wpisy - nic ciekawego, strona wcześniej - dalej nic ciekawego. No dobra, myślę sobie, jest zakładka "Top", to pewnie będzie coś ciekawego. Odpalam - dalej bieda.
Arty są średnie, rzadko trafia się fajniejszy, choć czasami się trafiają, ale podpisy są po prostu żenujące.
Summa summarum - nie ma po co na nekomaru zaglądać.

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 03, 2014, 07:33:47 pm »
Za to twoje rozeznanie rynku jest wiele warte Skrzydlaty, jeżeli dla ciebie różnica między kwejkiem a demotami jest kosmetyczna.
Tak, posiada, tylko widzę, że jak reszta specjalnie unikasz tematu i oceny działów Japonia a szczególnie humor, ponieważ nie wiem dlaczego ubzdurałeś sobie, że gdy mówię "twórczość" ty masz na myśli czyjeś fanarty.
Byle laik widzi różnice między innymi stronami co właśnie żyją tylko na zasadzie copy-pasta a nekomaru.
Może masz problemy z poruszaniem się na stronie (chociaż działy są cholernie intuicyjne i jeszcze nikt nie miał z tym problemu) to zapodam ci link
http://nekomaru.pl/category/humor
Tak więc trudno poważnie ci odpisywać, gdy po prostu kłamiesz stwierdzeniem, że niczym nekomaru się nie różni od reszty.
Możesz oceniać, że te treści są słabe, nie bawią cię, nie są ciekawe, ale nie kłam, że się nie różnią. Powtórzę to jeszcze raz, dużo treści szczególnie w działach humor, Japonia jest robione przez userów, w tym ja posiadam kilkaset produkcji.


Wilk Stepowy, Dział top pokazuję najlepsze treści z ostatniego tygodnia, nie z całej puli. Też kieruje cię do działów Humor, Japonia.




Offline wyspa

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 03, 2014, 07:59:06 pm »
Rysowaleś? nie? Copypasta, tyle w temacie.
Gdyby ktoś chciał mógłby nawet zdjąć tą stronkę bo... prawa autorskie.
Poparcia tutaj nie masz... kurczak tłumaczący się przed stadem wilków... sensu... zero
Pozdrawiam

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 04, 2014, 07:07:13 pm »
Wyspa, przerabiałem, tworzyłem w wielu przypadkach rysowałem. Jak masz jaja to przeprosisz.
Gdyby ktoś chciał, to by zdjął 99% treści w necie. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem, na jakiej zasadzie prawnej są udostępniane treści.
Nie ma to jak być tak szczerym bufonem i ogłaszać wszech i wobec, że nieważne co napiszesz, to będziemy hejcić (a wolałbym sensowną krytykę).  :wink:

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 04, 2014, 10:15:03 pm »
"Sensowną krytykę"? W internecie?
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Dark_Pingwin

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 05, 2014, 08:05:12 am »
"Sensowną krytykę"? W internecie?
Internet to nie tylko sadistic czy 4chan.

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 13, 2014, 07:13:35 pm »
Ijon Tichy, tak, albo raczej będę "próbował" zmusić do jakiegoś wytężenia umysłu.  :cool:

Widać Wyspa nie masz honoru, ponieważ żadnych przeprosin do tej pory nie otrzymałem.
Strasznie łatwo tutaj oczerniać innych, ale wycofać słowa i przeprosić, to takich ze świecą szukać.


Offline wyspa

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 13, 2014, 09:05:01 pm »
Nie mam za co... dorobienie napisu, wycięcie z tła czy konwersja nie obliguje do autorstwa. Stronę przeglądałem i jestem ciekawy co niby mógłbyś mi wskazać jako narysowane przez ciebie...
Nad poziomem podpisów pod tymi obrazkami nie będę się rozwodził bo nie reprezentują sobą nic interesującego, jak większość użytkowników próbowała ci już wytłumaczyć. Rozumiem gusta różne, jednym się podoba innym nie, tylko po co pchać komuś do gardła czegoś czego nie lubi?
Porządne imageboardy nie naklejają na cudze prace swojego "logosia" i zawsze podają źródło... u ciebie jak widać źródła nie zawsze są a "logosie" występują. I tłumaczenie się że w necie pełno złodziei, więc tak można nie usprawiedliwia.

Zrób coś na prawdę swojego, to pogadamy a tak to nie ma o czym.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2014, 09:19:36 pm wysłana przez wyspa »

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 17, 2014, 03:27:56 pm »
Twoja logika jest zaskakująco ciekawa. Ciągle gadasz o jakiś ogólnikach niczym polityk, ale nie potrafisz podać konkretów. Chcesz przykładów? A proszę bardzo.

Pierwszy gif z brzegu
http://nekomaru.pl/tan/20272
Rozumiem, że nie mam prawda w ogóle mówić, że cokolwiek tutaj zrobiłem, w końcu nie jestem właścicielem studia, które robiło dane anime.

Kolejny przykład z pierwszej strony.
http://nekomaru.pl/tan/20109
Keanu był rysowany przeze mnie. Mogę się pod ten obrazek podpisać, czy nie bardzo? Znów nie moje studio, jak i pisemnego pozwolenia od Keanu Reevesa nie mam na wykorzystywanie jego wizerunku.

http://nekomaru.pl/tan/19291
Tutaj naraziłem się Putinowi, więc wojna polsko-rosyjka murowana.

Mam tak dalej wymieniać?

Nikt tu nikomu do gardła nic nie pcha, oprócz ciebie z fałszywymi oskarżeniami. Chyba pisałem już wcześniej, że może się podobać, bądź nie, gusta są różne, ale nie będziesz mi zarzucać, że jestem tylko jakimś plagiatorem.

Pokaż mi te polskie porządne imageboardy, które nie nakładają watermarka i zawsze podają źródło. Nikt się tutaj nie tłumaczy z żadnego złodziejstwa.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 17, 2014, 09:23:52 pm »
Starczy tego.
Witryna jest słaba. Jeśli chcesz, kishido, takie coś prowadzić to spoko. Ale nie oczekuj że cały internet się tym zachwyci.
Proszę o zaprzestanie reklamowania tego.

Na te chwilę bez ostrzeżeń i usuwania postów, ale będę temat monitorował.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 17, 2014, 09:41:54 pm »
                        Ijon Tichy, jako moderator powinieneś być obiektywny i bezstronny, a ta wypowiedź tego nie zawiera.
Ja nie kłócę się, czy moja strona jest super, czy nie. Mam pisać 4 raz, że to kwestia gustu? Po prostu nikt nie będzie rzucał w moją stronę fałszywych oskarżeń, a raczej nie zostawię tego bez odpowiedzi,

bo to przytakiwanie na nieprawdę, a wiadomo, że niereagowanie z mojej strony może być odbierane jako potwierdzenie tych kłamstw.