Autor Wątek: Dice Crusher 2012 25/26.02 2012 Toruń  (Przeczytany 25868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pajak

Odp: Dice Crusher 2012 25/26.02 2012 Toruń
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 07, 2012, 01:56:10 pm »
byłem mocno przeciwko ale bardzo dobrze mi się grało z tą zmianą.. co prawda nie jestem opiniotwórczy bo grałem z samymi starymi wymiataczami znającymi przepisy: Marios, Arrdian, eM, Piszczu
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline trej

Odp: Dice Crusher 2012 25/26.02 2012 Toruń
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 07, 2012, 01:58:41 pm »
Dla moich przeciwników nie zależnie od ich stażu Lości byli nowością ale i tak szybko ich ogarniali więc IMO ta zmiana jest na plus.

A btw jak ktoś chce relacji to zapraszam na bloga.

Offline Marios

Odp: Dice Crusher 2012 25/26.02 2012 Toruń
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 08, 2012, 07:59:22 am »
Mi się to osobiście nie do końca podobało. Oczywiście to dość subiektywna opinia którą podtrzymuję jeszcze z przed rozpoczęcia tegorocznego DC. Może dlatego, że 2 razy grałem z TAU, których nie do końca ogarniam i w połowie bitwy dowiadywałem się o pewnych możliwościach jednostek.
Oczywiscie do tego jestem UBER przeciwny wszelkiej maści IA. Sorry, ale grałem np jakimś commanderem TAU z IA, który mial tylko nogi, które zresztą odpadały od podstawki. Dopiero po moim wyraźnym narzekaniu dostałem pożyczony od kogoś niepomalowany model.
Rozumiem, że ktoś chce wystawić swoje "odpicowane cudeńka" bo wydał na nie kupę kasy itd, ale nie jakiś junk, tylko po to, żeby sobie pograć na kserowanych zasadach. Jestem na nie.
Turniej jak co roku był świetny, czasu na bitwy sporo. Poproszę o dożywotnie wpisywanie mnie na listę uczestników DC. No i do tego w tym roku naprawdę dopisali mi przeciwnicy (pozdro: Pająk , Thurion, Piszczu, Bosforus).
Jeszcze taka drobna uwaga, mianowicie: rzut na zaczynanie - warto zrobić jeden rzut, ten kto wygra czy chce decydować o zaczynaniu w pierwszej bitwie albo w drugiej. Przegrany będzie dcydował o zaczynaniu w bitwie, której nie wybrał przeciwnik. Po prostu czasem głupio przegrywać oba rzuty ;).
Jeszcze raz dzięki organizatorom (a w szczególności Dominikowi) i dzięki wszystkim co przybyli i tworzyli niezawodną atmosferę.
 
 
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline sHEPT

Odp: Dice Crusher 2012 25/26.02 2012 Toruń
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 08, 2012, 12:36:19 pm »
Byłem przeciwny graniu najpierw cudzą armią. Teraz jestem na tak, rzeczywiście to dodatkowy bonus dla ogarniających bardziej. Widać to było we wszystkich grach, jednak przy takim rozwiązaniu stanowcze nie dla IA musi brzmieć głośno. Przy okazji jeszcze raz zgłaszam poprcie dla pomysłu mariosa o jednym rzucie na zaczynanie dla obu bitew.
7" cali to ja się ruszam z kolegami
8" jak szanuje przeciwka
9" jak dopuszczam się świadomego wała
6" jak przeciwnik za bardzo spina poślady

Bo geny dzielą się na szybkie i martwe.

Offline Gajowy

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 543
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dice Crusher 2012 25/26.02 2012 Toruń
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 08, 2012, 03:42:12 pm »
w zasadzie Marios napisal wszystko czego bym sie czepial, czyli absolutnie nie organizatorow. Co do IA, mam mieszane uczucia. Czyja armia najpierw?? oczywiscie, ze przeciwnika.


Offline pajak

Odp: Dice Crusher 2012 25/26.02 2012 Toruń
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 08, 2012, 07:26:36 pm »
Marios napisał wszystko.. IA - NIE, rzut na zaczynanie - jeden..
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline DominikF

Odp: Dice Crusher 2012 25/26.02 2012 Toruń
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 08, 2012, 09:30:29 pm »
Witam


Czyli podwaliny pod przyszłoroczny reg już mam :D
Chciałem w tym roku pójść na hardcore, żeby ocenić co i jak. Powiem tak, uważam, że IA  pewnie zostawię tak dla kolorytu ale z ograniczeniem np. do jedej jednostki , albo jakiś limit punktowy zrobię. W sumie na całym turniej były chyba 4 albo 5 armii wykorzystujących IA. Jeden rzut na zaczynianie jest chyba dobrym rozwiązaniem.


Pozdrawiam
Dominik
no puero gladium.