trawa

Autor Wątek: ETC 2012  (Przeczytany 44664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HugeBastard

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 04, 2012, 09:21:31 am »
odemnie tez pmka poszla.na gv.

Offline Vladdi

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 04, 2012, 09:21:57 am »
Dam znac co i jak w ciagi ok 7-8 dni. Ustalilem z chairmanami ETC ze jesli w tym czasie nie zglosza sie gracze zagraniczni to bede bral polakow jak leci. Na ta chwile napewno zglosi sie jakies niemiaszek, wiec podejrzewam ze ze 3-4 polakow ma szanse realna na gre, a moze wiecej. Na razie mam zgloszonych
Karkówa
Suchar
eM
Ederus
Arr
Wołek
Typhus
Lesiu
SławekB
JozefKnecht?
kto ma pierwszeństwo to musze ustalić po kolejności zgłoszeń, a to trudniejsza sprawa, idealna na dzisiejszy wieczór.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2012, 11:55:14 am wysłana przez Vladdi »
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline MiSiU

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 04, 2012, 11:34:45 am »
Zebrałem wszystkie rozpy drużyn na ETC w osobnym temacie:
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,34509.0.html

Generalnie to zapraszam do komentarzy i wyłapywania błędów. U nas już je znaleziono w rozpie Vladdiego, ponieważ Marshall nie może mieć obstawy termosów bez termoski (zostało to już skorygowane).

Offline Gamon

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 04, 2012, 11:40:11 am »
Vladi jakis czas temu na maila wysyłałem ci ze jestem chętny na merca a nie ma mnie w tym o podałeś

Offline Vladdi

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 04, 2012, 11:56:27 am »
Pamietam Sławek, pamietam. Dzis dopiero wyskoczyl temat mercow i nie mialem chwili by przeleciec stare wiadomosci, ale wieczsorem ustale kolejnosc zgloszen i dam znac najbardziej proawdopodobnym kandydatom. pzdr
 
Ponadto:
Przypominam ze termin zgloszen na ESC uplywa z końcem tygodnia, pzdr
Lista zgloszen so far:
lista
 
vlaaddi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline arecki2001

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 04, 2012, 01:44:58 pm »
Generalnie to zapraszam do komentarzy i wyłapywania błędów. U nas już je znaleziono w rozpie Vladdiego, ponieważ Marshall nie może mieć obstawy termosów bez termoski (zostało to już skorygowane).
Wydaje mi się że taki sam błąd jest w rozpisce drużyny Austrii
Dla miększego bobra

Offline MiSiU

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 04, 2012, 02:37:55 pm »
Dosyć smutny komentarz graficzny, opracowany przez Treja:



Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 04, 2012, 06:24:06 pm »
PL - przy Wilkach nie ma podanego gracza.

Offline metalfan

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 04, 2012, 07:03:58 pm »
No totalna niespodzianka ten wykres. Oczekiwaliście, że będzie na odwrót? ;)
SW / GK / BA

Offline Vladdi

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 04, 2012, 07:37:21 pm »
Wydaje mi się że taki sam błąd jest w rozpisce drużyny Austrii

Na razie to klocimy sie czy to wogole blad i czym roznia sie ci co leaderuja com sq i ci co sa atached do com sq. S[rawa nie jest przesadzona:)
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Yedli

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 05, 2012, 06:44:47 am »
W zasadzie codex te dwie rzeczy wyraźnie rozróżnia, a opis wymogu termoski wymienia tylko jedną. Cuś w tym jest.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline vanswirr

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 05, 2012, 10:15:04 am »
Przejrzałem sobie te rozpiski na ETC, i powiem szczerze - rzygać się chce. 95 % grey knightów to cotez , 95 % dark eldarów sathonix, wszystko prawie wygląda jak ctrl + c, ctrl + v.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline jachu_ka

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 05, 2012, 10:57:08 am »
Przejrzałem sobie te rozpiski na ETC, i powiem szczerze - rzygać się chce. 95 % grey knightów to cotez

Podejrzewam, że 95% graczy GK nie miało wiele do powiedzenia w sprawie swoich armii, to kapitanowie mówili im co mają wystawić. GK są w tej szczególnej sytuacji, że nie ma w nich miejsca na eksperymentowanie, za duża odpowiedzialność na nich leży.

Cytuj
95 % dark eldarów sathonix

Znaczy baron? Jak tak to u nas go nie ma :biggrin:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Vladdi

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 05, 2012, 11:13:24 am »
Ja tam nie wiem, ale akurat GK to jest w bardzo wielu odmianach i tylko dredy sie powtarzaja, cotez jest tez bardzo czesty, ale reszta nie, tutaj jest akurat bardzo duzo roznorodnosc. Za to DE - coz istotnie wieje nudą, ale tak to jest jest kodeks nie daje zmian w Focu na specialach.
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline trej

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 05, 2012, 12:30:31 pm »
Baron daje.
Oprócz możliwości musi byc jeszcze sens w kwest powera.

 

anything