Autor Wątek: ETC 2012  (Przeczytany 44998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czaj-nik

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 20, 2012, 04:57:19 am »
wpi****l od niemców - no kumam, ale wpierdal od fajfokloków - nie kumam
Przynajmniej pokazali, że nie wygrali dmp przez przypadek ;)
"Explanation: It's just that... you have all these squishy parts, master. And all that water! How the constant sloshing doesn't drive you mad, I have no idea..."

Offline Vladdi

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 20, 2012, 08:04:02 am »
http://etc40k.wordpress.com/
Zanim ktoś mi coś zarzuci - tak, zgłosiłem się do pomocy i pewnie gdybym widział minimalną chęć ze strony orgów do skorzystania z niej to sam bym się bardziej postarał inaczej sobie życie zorganizować w tym tygodniu

Jesteś lama i jeszcze żenada robisz swoimi głupimi tłumaczeniami. inni dali rade - przyjechali, sedziowali i pomagali, chwała im za to - Eman, Misiu, Rudzik, Miraj, Wołek - jesteście wielcy!

Co do wyniku to:
a) zabrakło nam rozkminy pre-zgłoszenie rozp, nikt tego nie ogarnal, kazdy wzial to czym mial ochote zagrac a i to bylo czesto w ostatniej chwili zmieniane. Ja sie dowiedzialem ze jestem kontra na wilki długo po zgloszeniu rozp. Romek mial nie grac z nekronami a zagral z nimi trzy razy. Nie bylo kontry na gwardie wogole. Itd. Itd. Skark i cały team na zgrupowaniu siedzial i ciężko pracowal, żeby z tego co było coś ułożyć, rozkminic i zaplanowac parowania ale imo bylo na to za pozno - Anglicy i Niemcy zabili nas na poziomie rozp. Prawda jest taka ze jesli mamy walczyc o zwyciestwo ktos musi siasc 3-4 miechy przed turniejem i solidnie rozkminic kto ma co w teamie robic, na kogo beda dostawki i jakie beda najlepsze wystawki zeby nie dostawaly auto-wtub, jakie trendy sa na zachodzie i jak sie na to ustawic. Inaczej sie nie da, a w tym roku tego zdecydowanie zabraklo.
b) zeby siegnac obecnego poziomu battlowcow nie ma bata - konieczne jest zeby kilka duzych turniejow w roku odbywalo sie na zasady ETC, głownie jesli chodzi o punktacje (8/8/4), chociaz w tym roku bedzie z tym trudniej bo nowa edycja przyszla, ale postaram sie by podstawowe rzeczy wiedziec jak najszybciej (punktacja, alliesy, fortyfikacje).

Gralem z 5 wilkami i 1 greyami. Tam gdzie byly KP lub cwiartki wygrywalem (choc nie zawsze bez problemu) 16-4 z Anglia, 16-4 ze Szwecją, 15-5 z USA, 15-5 ze Szkocją). Na 5 znaczników nie dałem rady na prime obj z Niemcami 6-14 (dwa transporty wyszly mi z rezerw w 4 turze a gralismy 5, nie dalem rady zblokowac 3 znacznika, dwa mialem), mialem tez sporo pecha. Z Gray'ami Dunczykow 6-14 po prostu nie mialem szans, nie dosc ze gosciu zaczal, a mial armie ktora robi mi 30 savow (w tym czesc rendow) na termitach na ture, to jeszcze nic mi w tej grze nie szlo, co Eman potwierdzi bo stał jakis czas obok, 6 pkt w tej bitwie to spory sukces. Gosciu w 1 turze zdal wszystkie 4 peny z lesnych coverow na kluczowych ass cannonach w 1 turze, a na 12 pierwszych trafien a landka robiących cos na "6" rzucil 7 szostek. Rece mi opadly.

Generalnie jestem zadowolony ze swoich wynikow oporcz gry z Niemcami, gdzie chyba powininem byl zagrac bardziej ryzykownie, ale dwie paszcze, plus mmelty w dropie wyrzucily mnie do rezerw.

Jezeli nie zmienimy systemu naszych przygotowan, patrzac na to jak przygotowuja sie inne teamy, nie ma co liczyc na pudło w przyszłym roku.

pzdr

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline vanswirr

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 20, 2012, 08:22:01 am »
Dzięki Vlad, bardzo konkretna wypowiedź wyjaśniająca co i jak. Żeby nie było że z kanapy fochy strzelam, to i tak Panowie wielkie dzięki za dobra walkę, piąte miejsce też nie hańba, widać ze pracowaliście. Tyle że przyzwyczailiście wszystkich do tego, że nasi są nie do zagięcia i na pudle zawsze są, stąd ten niedosyt i uczucie porażki. Uzasadnione historycznie oczekiwania były wyższe. No ale cóz, nie zawsze jest kawior ;).
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 20, 2012, 08:48:22 am »
A pojawiały się już od dawna głosy, żeby Vladdi był kapitanem reprezentacji dożywotnio. Jego powyższa wypowiedź tylko to potwierdza.

Zabrakło też imho 12zawodnika - kibiców. Od momentu zakończenia sezonu o tym, co się dzieje w reprezentacji wiedzieli chyba tylko główni zainteresowani. A skoro repra działa w totalnym ukryciu, to nie dziwne, że kibice się wykruszyli. Porównajcie sobie tegoroczny temat o ETC z tym sprzed roku i z wcześniejszymi.

Jeszcze jedno - Vlad w zeszłym roku super opisał dobór graczy - w tym roku tego nie było. Nie wiemy, czemu pojechały te a inne osoby. Ba, tak naprawdę to o tym, kto jedzie, np. ja dowiedziałem się dopiero z angielskiego forum ETC.

I tak nieco prywatniej - czemu nie było hordy? To wciąż był imho jeden z najmocniejszych buildów.

Offline Zly

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 20, 2012, 08:57:29 am »
Horda miała być, ale chłopaki się rozmyślili jak powiedziałem że nie zagram każdego jednego turnieju do etc orkami, tylko takie gdzie format jest podobny. A później pewnie stwierdzili że jednak CSM też są fajni ;)

Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline b00g

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 20, 2012, 08:58:34 am »
C...j z kawiorem, pomidorowa też dobra. Zgadzam się z Vladem co do organizacji naszych turniejów. Pierwszym poważnym testem rozpisek jest właśnie ETC. Battlowcy grają turnieje na zasady ETC i teraz reforma ich podejścia do tematu przyniosła oczekiwane zmiany. Dla battlowców ósma edycji okazała się przełomowa. Mam nadzieję że szóstka równie pozytywnie wpłynie na nas.


pzdr.


P.S. Dzięki chłopaki że wam się chciało dostarczyć nam wszystkim sporej dawki emocji.

Offline Zly

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 20, 2012, 09:00:58 am »
Double post ale chciałem oddzielić.

Muszę przyznać że gra w Norwegii była bardzo odświeżająca gdzie 3x będąc na wystawce tableowałem przeciwnika a i tak mój team dostawał sromotny łomot ( poza remisem z Holandią ) :biggrin: .

All in all super turniej, świetna atmosfera i wieczorna integracja.

Doskonałe pożegnanie piątej edycji: table na necronach w ostatniej bitwie i pierwszy punkt dla Norwegi w historii ich występów na ETC :wink:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2012, 09:26:24 am wysłana przez Zly »
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Breaker

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 20, 2012, 09:13:10 am »
tak zly, mozna by sadzic ze jestes jeszcze w 3ciej edycji  :razz:


miejsce calkiem przyzwoite, nie ma co narzekac bo nie zawsze wszystko sie uklada idealnie. ale co do reszty to vladdi ma racje- w polsce nie odbywaja sie turnieje na zasady ETC wiec repra nie ma okazji przypatrzec sie jak powinny wygladac rospy/zagrywki. prawda taka ze nawet reprezentacja nie zawsze wszystko wymysli a mozna cos podpatrzec od innych/zwyklych graczy, prawda taka ze najwazniejsze jest i zawsze bylo ogranie.
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline Zly

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 20, 2012, 09:26:51 am »
Cóż, 4 wieczory chlania trochę wpływają na procesy poznawcze w poniedziałkowy poranek ;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline metalfan

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 20, 2012, 09:30:59 am »
Jesteś lama i jeszcze żenada robisz swoimi głupimi tłumaczeniami. inni dali rade - przyjechali, sedziowali i pomagali
Co mnie to obchodzi? Była lista zgloszonych osób, ktoś z Waszej strony powinien przekazać konkretne info tym osobom. Jeżeli dla mnie to jest kolejna rzecz do ogarniania, na którą nie mam czasu siedząc do późna w robocie to trudno. Widocznie mieliście wystarczająco ludzi do pomocy.

Jakbym wiedział wszystko z wyprzedzeniem to sam bym się postarał. O tym, że nie dam radę bo moj projekt został przesunięty i nie będę mieć dlugiego weekendu dowiedziałem się w poniedziałek. Mimo to i tak miałem nadzieję, że nie pojawię się na ESC, ale na ETC dotrę - nie wyszło.
 
PS. Z tego co pamiętam Tobie przed DMP też coś wypadło i nikt na Tobie psów nie wieszał z tego powodu. Sorry, że plastikowe ludziki nie są moim życiowym priorytetem :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2012, 11:28:22 am wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline Vladdi

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 20, 2012, 09:35:17 am »
Co mnie to obchodzi? Była lista zgloszonych osób, ktoś z Waszej strony powinien przekazać konkretne info tym osobom. Jeżeli dla mnie to jest kolajna rzecz do ogarniania, na którą nie mam czasu siedząc do późna w robocie to trudno. Widocznie mieliście wystarczająco ludzi do pomocy.

Mielismy, obeszło sie bez niesłownych ochotników ze słomianym zapałem.
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline ARRRDIAN

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 20, 2012, 12:04:26 pm »
By edziu:


Bylem i gralem na etc, chodzilem i pytalem sie chlopakow jak idzie to uwazam, ze moge co nie co powiedziec. Mieli na prawde trudnych przeciwnikow, od 2 rundy do samego konca trafiali na absolutnie topowe teamy. Przykladowo Wlosi mieli zdecydowanie latwiejsza droge do topu, trafili chyba na 2 teamy, ktore mogly stawiac jakis opor, nasi trafiali na niemcow i usa akurat na te misje na ktorych mieli z nimi najwieksze problemy. Dochodzi do tego sporo pecha w waznych bitwach, o ktorym moze nie wszyscy wiedza i nie do konca naszym chce sie o tym mowic (w bitwie z Anglia zabraklo chyba 2DP do remisu). 5 miejsce to dalej bardzo dobry wynik, dalej chyba jestesmy reprezentacja, ktora ma na przestrzeni calej historii etc najlepsze wyniki (2x 1 miejsce, 3x 2 miejsce i 1x 5 miejsce). Dlatego ode mnie spore graty za wystep i powodzenia w przyszlym roku :smile:
ARRRR...

Offline MiSiU

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 20, 2012, 12:08:26 pm »
True, od siebie jako jeden z głównych mieszaczy dodam że Australijczycy cieszą się jak dzieci że są na 14 miejscu a u nas flejm że "jak to nie na podium". Nie będę tu tłumaczył naszej repry, bo pewnie Skark jak ogarnie to swój komentarz zapoda ale zgadzam się na 100% że potrzebujemy testów w formacie ETC więcej bo on jest zupełnie inny od naszego. Dodam że na ESC miałem kolesia, który na VP przegrał 1350:600 ale grę wygrał 16:4.

Offline MiSiU

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 20, 2012, 12:22:33 pm »
A i jeszcze dodam zanim mi umknie: wielkie dzięki dla Brajtmana za to że ogarnął całość organizacyjnie. Ja przyjechałem na gotowe i starałem się to tylko trzymać za pysk, natomiast on niczym rasowy Ninja przemykał w cieniu donosząc wodę, wyrzucając śmieci czy też przywożąc figurki Włochowi który ich zapomniał. Bez niego by się to nigdy nie udało - cheers mate!

Offline HugeBastard

Odp: ETC 2012
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 20, 2012, 12:43:33 pm »
Teraz bedziecie sie glaskac po fiutkach ze 5 miejsce nie jest zle?jest c**jowe i tyle.podobalo mi sie stwierdzenie vladda po zeszlorocznym etc cos o treningu jak u komandosow i wygrywaniu w kazdych warunkach.nie zacytuje bo z tel pisze i jest to b.uciazliwe.trzeba przemyslec bledy i przygotowac sie na przyszly rok i tyle.