Autor Wątek: Zakon Chaos Space Marines-Który wybrać?  (Przeczytany 14324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gawronex

Zakon Chaos Space Marines-Który wybrać?
« dnia: Lipiec 15, 2012, 07:03:48 pm »
Dzień dobry.
Mam pewien problem.Który zakon CSM wybrać. Od razu mówię, że nie za bardzo jestem zainteresowany zakonami: Death Guard, Emperor's Children i Thousand Sons.
Proszę o pomoc!

Offline Jezo

Odp: Zakon Chaos Space Marines-Który wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2012, 07:09:44 pm »
nie ważne na co pomalujesz skoro i tak będziesz miał 9 oblitow i 2 sternikow - bierz Iron Warriorów
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Gawronex

Odp: Zakon Chaos Space Marines-Który wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2012, 07:32:21 pm »
Iron Warriors to jedni z tych ,którzy bardziej mi się podobają. A co do Oblitków, 2 chyba mi potem wystarczy.

Offline Perzan

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Total likes: 0
  • Wściekły. Perzan.
    • Hortwerth.com
Odp: Zakon Chaos Space Marines-Który wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2012, 09:25:58 pm »
Poczekaj ze 3 miesiące, może (liczymy na to) wyjdzie nowy kodeks Chaosu. Ten obecny niestety jest najnudniejszy z dotychczasowych, całkowicie ignoruje to, że wcześniej zawsze pewne moce Chaosu sie nienawidziły i nie można ich było łączyć, no i całkowicie odchodzi od idei Legionów Chaosu (mówiąc o Zakonach Chaosu mówisz o zaledwie o renegatach). W skrócie na zasadach tego kodeksu po kilku grach dochodzi się do nieuniknionego wrażenia że pewne klimatyczne opcje są po prostu zbyt drogie i/lub nie dość wszechstronne, a nie ma nic co by nie pozwalało zrobić mocniejszej (i niestety, całkowicie nieklimatycznej) rozpiski określanej jako "dziewiątka z dwoma sternikami", co sprowadza się do 9 Oblitów i 2 Demon Princów Slaanesh a z Lashem.


Poland: owning bitches since 966.

Offline el_piszczu

Odp: Zakon Chaos Space Marines-Który wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2012, 10:11:32 pm »
+ 2x 5 plagów i 5tka berów - dla klimatu oczywiście

odpowiedź jest prosta - JAKI CI SIĘ PODOBA na razie żaden czysty Legion (CSM są przedherezyjni, nie nie podzieleni na zakony) nie jest w tej chwili grywalny, a potem może się nadal tak okazać, więc najwyżej pograsz count-ass

Na początek poczytaj fluff (black library) - niektóre tomy herezji horusa super opisują konkretne legiony, jest też duża serii dedykowanych ,,,

Offline wpm

Odp: Zakon Chaos Space Marines-Który wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 26, 2012, 01:39:17 pm »
Word Bearers. Bez nich nie byłoby żadych CSM :)

Offline Opelxing

Odp: Zakon Chaos Space Marines-Który wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2020, 04:59:43 am »
Это история, которую я могу рассказать другим. Что считается очень хорошим