Autor Wątek: Dark Knight Rises  (Przeczytany 17258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline potworek

Odp: Batman
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 29, 2012, 10:16:08 pm »
Przecież Batmanem nie musiał być multimiliarder - taki mógł po prostu kogoś innego sponsorować. O ile w Batman Początek mineło sporo czasu od kiedy Bruce wrócił do Gotham, a działalności Batmana, to fakt, w Mroczny Rycerz Powstaje boli to. Bruce'a i Batmana nie ma wiele lat i nagle się pojawiają obaj.
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Twardowsky

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 30, 2012, 12:26:05 pm »
Oglądałem wczoraj TDKR. Nie powiem, że był dobry (dobre to jest ciasto z kremem) BYŁ ZAJEDWABISTY! Dawno nie miałem takiej przyjemności z filmu w kinie! Kiedy opadnę z szoku napiszę więcej, składniej, a może nawet dorzucę argument.

Rada dla tych którzy jeszcze nie widzieli- trwa ponad 2,5h więc nie polecam jedzenia i picia w trakcie seansu i trochę przed (chyba ze pozwolą wam wnieść nocnik) Widziałem jak ludzie dookoła mnie walczyli z całych sił, by w końcu przegrani ze łzami w oczach pognać do kibla...
Pogromca wdów i sierot

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 30, 2012, 01:55:12 pm »
Zgadzam się z Twardowskym, pomimo paru baboli (w tym tych, o których pisał Krova) TDKR bardzo mi się podobał (w przeciwieństwie do Promethusa...), prawdziwa magia kina. :smile:
RIP Gildio...

Offline radosiewka

Odp: Batman
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 30, 2012, 02:28:18 pm »

Zgadzam się z tym co napisałeś Krova, te nielogiczności i absurdy bardzo mnie denerwowały. Nolan chciał zrobić thriller psychologiczny, ale mu to nie wyszło, przez to jeszcze popsuł elementy akcji.
I jak dla mnie to zakończenie powinno się zakończyć sceną lotu - niech każdy to sam zinterpretuje:)



Offline Pierniczek

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 31, 2012, 03:00:19 pm »
Nie wiem, czy w takich filmach da się uniknąć pewnych bzdur w fabule, przy filmach komiksowych biorę je po prostu jako konsekwencje całości.

Myślicie że końcowy motyw z Robinem zapowiada jakiś następny film?

Offline potworek

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 31, 2012, 04:36:03 pm »
Ja obstawiam, że nie. Krążą plotki o reboocie.
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Radan

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 31, 2012, 08:21:44 pm »
Reboocie?
Syndrom Spider-Mana jest zaraźliwy?

Offline Dziex

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 31, 2012, 09:59:00 pm »
rozczarowany

jedna scena wywołująca ciary na plecach (pierwsze pojawienie się Batmana z THE DARK KNIGHT THEME MOLOSSUS w tle, w ogóle muzyka to chyba najmocniejsza strona filmu),
Anne Hathaway daje radę, zwłaszcza na początku. Potem w sumie tylko kopie ludzi ale jest ok.

brak napięcia, brak klimatu, straszny zastój akcji przez połowę filmu,
Spoiler: pokaż
W TYM FILMIE NIE MA BATMANA przez 90% czasu, złamanie kręgosłupa może działa w komiksie, ale nie w filmie
, słaba końcówka, wspominałem o braku napięcia?
głos Bane'a nie pozwala mi na traktowanie tej postaci na poważnie
fabuły się nie czepiam, jest jeszcze sporo innych rzeczy, które mi się nie podobały, mniejsza z tym
nie wiem może ja się za stary robię na takie rzeczy, w końcu 25 lat to poważny wiek już, ale jest mi smutno


a i Nolanowi udało się mnie strolować, bo po przeczytaniu jakiegoś tam artykułu na necie uwierzyłem, że
Spoiler: pokaż
Miranda jednak nie będzie Talią al Ghul
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2012, 10:22:51 pm wysłana przez Dziex »

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
RIP Gildio...

Offline b_sk

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 02, 2012, 07:35:19 am »
http://film.org.pl/a/artykul/50-prawd-objawionych-przez-mroczny-rycerz-powstaje-11821/
Naprawdę ktoś ogląda film o człowieku, który przebiera się za nietoperza i bije po pyskach bandziorów w maskach gazowych, a potem zastanawia się nad tym czy laska do napadów ubrałaby szpilki? Komiks ma pewną konwencję i niezależnie od tego jak realistycznie by nie był przedstawiony to o tej konwencji trzeba pamiętać.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline Qraq

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 02, 2012, 07:55:26 am »
Byłem, widziałem, jestem zadowolony.

Offline potworek

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 02, 2012, 08:43:59 am »
Naprawdę ktoś ogląda film o człowieku, który przebiera się za nietoperza i bije po pyskach bandziorów w maskach gazowych, a potem zastanawia się nad tym czy laska do napadów ubrałaby szpilki? Komiks ma pewną konwencję i niezależnie od tego jak realistycznie by nie był przedstawiony to o tej konwencji trzeba pamiętać.
Racja. A takie zestawienia robią ludzie, którzy nie mają znajomych bo w towarzystwie wali od nich nudą przez ich "mądrości". Czemu po prostu nie można iść na film żeby się dobrze bawić? Ja dziś idę trzeci raz :wink:
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline anorexia

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 02, 2012, 09:27:32 am »
film nie jest zły, naprawde dobre kino akcji. ale boli mnie fakt jak ludzie sie nad nim zachwycają, tworząc AZ 2 strony w temacie.
anne hathaway zagrała ok. ale nie umywa sie do michelle. bane albo pingwin? wiadomo kto chyba:> batman numer 2 (zarowno burtona jak i nolana) najlepszy.
film polecam, w takim samym stopniu jak LOCKOUT z guyem pearcem. obejrzec i zapomniec.
 
pozdro

Offline Pierniczek

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 02, 2012, 09:57:12 am »
Mnie to zestawienie absurdów rozbawiło nawet, nie że mi przeszkadzają. Tak ma być.  :cool:

Offline Radan

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 02, 2012, 11:51:06 am »
A takie zestawienia robią ludzie, którzy nie mają znajomych bo w towarzystwie wali od nich nudą przez ich "mądrości". 

Zastanawiałeś się nad karierą psychoanalityka? Masz dar.