Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 469175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shinue

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 21, 2012, 04:19:24 pm »
@Benny: litości! zedytuj, proszę, swojego posta by stał się czytelny.

ps. za 9 dni ma się pojawić drugi numer, a kłopoty z dostaniem pierwszego wciąż trwają...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2012, 04:54:47 pm wysłana przez Shinue »

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 21, 2012, 04:53:48 pm »
Benny Blanco, pomyśl logicznie - czy kolekcje są dostępne w empik.com - nie. Czasopisma i kolekcje nie są dostępne w empik.com, więc nie można się pytać o kolekcje tych z empik.com, tylko trzeba zadzwonić/wysłać e-mail do kogoś z Empika (mała rożnica, ale ci z empik.com nie muszą śledzić rysunku gazetowego).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Benny Blanco

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 21, 2012, 05:39:56 pm »
Sorka, wrzucałem to przez kom i się popsuło.


Radef: Do empiku dzwoniłem i dowiedziałem że tego nie mają i nie mieli - kazali kontaktować się z empik.com bo podobno tam mają wgląd na wszystko i mogą wiedzieć więcej. Staram się myśleć logicznie i dlatego postanowiłem napisać do nich. (spróbuj przeczytać ich wiadomość raz jeszcze)


Na infolinii Hachette dowiedziałem się że premiera była 16 i nie są wstanie mi pomóc pod względem dostępności ich towaru ponieważ nie zajmują się dystrybucją. Kazali dzwonić do empiku :]

Offline radef

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 21, 2012, 06:08:46 pm »
Bardzo cię przepraszam, czytałem szybko (na dodatek było mnóstwo dziwnych znaczków). Mimo to się upieram przy twierdzeniu, że Empik ma już pierwszy tom kolekcji (nie pamiętam, gdzie go widziałem, bo z 4 dyskusję się toczą), tylko jeszcze go nie rozłożyli.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Julek_

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 23, 2012, 09:25:48 am »
Do usunięcia :)

Offline radzio78

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:09:47 pm »
Jakby ktoś wyhaczył jaki(e)ś egzemplarz(e) w Kaliszu/Ostrowie to proszę, żeby dał znać gdzie. Ja obleciałem prawie  całe miasto, Kalisz znaczy się(a już na pewno prawie wszystkie salony prasowe- poza jednym, w starym Tesco) i nigdzie nie znalazłem. Niestety musiałem zamówić od wydawnictwa i dodatkowo dopłacać za przesyłkę (6zł). Także jakby ktoś znalazł to proszę o kontakt tutaj/na PW (najwyżej anuluję zamówienie od wydawnictwa).

Offline freshmaker

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:13:17 pm »
widzę tutaj klimat lat 90tych. ja też w podstawówce miałem obcykane wszystkie kioski na ursynowie bo nie wszystkie tm-semic rzucali w jedno miejsce. największą traumę miałem przy drugim nmerze spawna. nigdzie nie mieli tego cholerstwa.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline TaiShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 23, 2012, 12:56:15 pm »
Może ktoś podać linka gdzie można kupić prenumerate lub wie gdzie kupić w Lublinie ? Byłbym bardzo wdzięczny :>

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 23, 2012, 02:05:09 pm »
Byłem dzis znow w kiosku i gosciu przy mnie dzwonil do centrali RUCHu w Szczecinie - niestety jeszcze nie maja, ale maja te kolekcje zapowiedziana. Trzeba czekac. Mam sie spytac w sobote, bo  jutro na 100% nie bedzie.
 
A tak przy okazji to InMedio jest obslugiwane przez RUCH, wiec jak sie tam pojawi to i w kioskach RUCHu.
Generalenie jest chyba trzech dystrybutorow prasy na Polske - RUCH, Kolporter i Garmont. Hachete ma umowe z RUCHem ale jak to wyglada z innymi to nie wiem. Ktos tu namieszal ostro z dystrybucja, albo Hachete probuje zdobyc jak najwiecej prenumeratorow.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Inuki

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 23, 2012, 02:21:56 pm »
Ja pytałem w jednej z hurtowni Ruchu w Wielkopolsce i patrzyli tam na mnie jak na idiotę. "Spider-Man w kioskach? Panie, to było 10 lat temu" - tak mi facet powiedział :-) Jeżeli ta kolekcja ma dopiero wystartować, to we wtorek, bo zazwyczaj wtedy ukazują się kolekcje wydawnictwa na literkę H. Ja cały czas twierdzę, że to jest nakład testowy na określony region i jak się przyjmie, to wtedy dostanie cała Polska. Przecież wydawnictwo nie powie nikomu "tak, to wersja próbna, bo nie wiemy czy jest sens wydawać resztę" :-P

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 23, 2012, 02:23:43 pm »
Ktos tu namieszal ostro z dystrybucja, albo Hachete probuje zdobyc jak najwiecej prenumeratorow.

Ludzie!!! są wakacje. zwróćcie uwagę, że pierwsza osoba co tu napisała o tym kupiła swój egzemplarze we WŁADYSŁAWOWIE!!!! Wiedząc, że ludzie są na wakacjach puścili parę egzemplarzy do miejscowości, w których ktoś jest, zamiast do miast w których ludzi nie ma. No przecież podobnie było choćby kiedyś z kolekcją XX w. Gazety Wyborczej. W Poznaniu latem się musiałem nabiegać, a jak pojechałem do pracy do Jastarnii to dziewczyny z gazetami chodziły i na siłę wciskały.
Przyjdzie wrzesień, ludzie wrócą do szkoły (no dobra, poza studentami i tymi co pracują bo szkołę skończyli) i wtedy kolekcję zaczną i spoty telewizyjne puszczą. Kto by zaczynał cokolwiek we wakacje. Odprężcie się i poczekajcie spokojnie.

Offline radzio78

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 23, 2012, 02:38:55 pm »
Ludzie!!! są wakacje. zwróćcie uwagę, że pierwsza osoba co tu napisała o tym kupiła swój egzemplarze we WŁADYSŁAWOWIE!!!! Wiedząc, że ludzie są na wakacjach puścili parę egzemplarzy do miejscowości, w których ktoś jest, zamiast do miast w których ludzi nie ma. No przecież podobnie było choćby kiedyś z kolekcją XX w. Gazety Wyborczej. W Poznaniu latem się musiałem nabiegać, a jak pojechałem do pracy do Jastarnii to dziewczyny z gazetami chodziły i na siłę wciskały.
Przyjdzie wrzesień, ludzie wrócą do szkoły (no dobra, poza studentami i tymi co pracują bo szkołę skończyli) i wtedy kolekcję zaczną i spoty telewizyjne puszczą. Kto by zaczynał cokolwiek we wakacje. Odprężcie się i poczekajcie spokojnie.
Wszystko ok, gdyby nie to, że 31.08 nowy nr... A z kolekcjami bywa tak, że jak się pojawia następny numer to się promuje i udostępnia do zakupu aktualny numer a nie nieaktualny, nie?? I to jest dla mnie dziwne, bo drugi numer ma dużo mniejszą atrakcyjność cenową, co zmniejsza szanse na jego dobre rozprowadzenie. Gdyby nie to byłbym spokojny.
EDIT: I zapomniałem dodać że pani z wydawnictwa Hachette jak się pytałem o dystrybucję kolekcji to powiedziała, że kioski i Empiki w całej Polsce i że nie wie czemu ja nie mogę dostać. Ale z tego co widzę to nie tylko w Kaliszu brakuje. Ktoś przecież nawet z Warszawy pisał że nie może dostać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2012, 02:47:24 pm wysłana przez radzio78 »

Offline skil

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 23, 2012, 02:40:04 pm »
Ilość głupot wypisywanych w tym temacie śmiało może konkurować z cudownymi rozmowami o zeszytówkach :biggrin:   

Odprężcie się i poczekajcie spokojnie.

Jeden normalny.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Piniooo

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 23, 2012, 04:01:05 pm »

W info-lini powiedzieli mi, że w miarę zaawansowania kolekcji, dystrybucja będzie się rozszerzać. 2-3 numer powinien być dostępny w całej Polsce. Powiadomili mnie także, że dołożą starań z dystrybucją gdyż jest bardzo duże zainteresowanie tą kolekcją. Ja się już nie muszę martwić bo zamówiłem prenumerate i numer 1 jako archiwum :)

Offline radzio78

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 23, 2012, 04:24:41 pm »
Ja się już nie muszę martwić bo zamówiłem prenumerate i numer 1 jako archiwum :smile:
Ja też pierwszy nr zamówiłem jako archiwum ale nie zamawiam prenumeraty bo nie chcę wszystkich numerów, nie stać mnie, chcę kupować niektóre poszczególne numery bo na wszystkie mnie nie stać. A w zamawianiu jedynki od nich jest ten problem że płaci się dodatkowe 6 zł za przesyłkę i do tego czas realizacji do 30 dni o.O