Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 465337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misio141

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 23, 2012, 06:26:22 pm »
Ja też pierwszy nr zamówiłem jako archiwum ale nie zamawiam prenumeraty bo nie chcę wszystkich numerów, nie stać mnie, chcę kupować niektóre poszczególne numery bo na wszystkie mnie nie stać. A w zamawianiu jedynki od nich jest ten problem że płaci się dodatkowe 6 zł za przesyłkę i do tego czas realizacji do 30 dni o.O
po dodaniu 6zł za przesyłkę (który sklep internetowy ma jeszcze tak niską cenę wysyłki?) wychodzi 21zł, co za haceka w takiej jakości raczej to nadal niska kwota
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 23, 2012, 06:57:52 pm »
Może ktoś podać linka gdzie można kupić prenumerate lub wie gdzie kupić w Lublinie ? Byłbym bardzo wdzięczny :>
http://img805.imageshack.us/img805/6944/img0001epi.jpg


Ktoś odwalił kawał kapitalnej roboty i zrobił nawet "kwejka" o kolekcji:
http://kwejk.pl/obrazek/1374481/wielka-kolekcja-komiks-w-marvela-ju%C5%BC-w-polskich-kioskach-wyd-hachette.html
Like`ować żeby podbić :smile: . Zabawne, że fani robią lepszy marketing niż same wydawnictwo. Chociaż już jestem bardziej niż pewien, że oni to puścili testowo w kilku województwach Polski, ale zainteresowanie ich przerosło i teraz próbują na szybko ruszyć z całością.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2012, 07:24:10 pm wysłana przez amsterdream »

Offline Vesol

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 23, 2012, 07:38:27 pm »
w Lublinie kupiłem w kiosku obok Plazy
co do kolekcji dla mnie świetna wiadomość zamówiłem od razu prenumeratę,żeby nie biegać po kioskach. Powtórki mnie nie martwią, gdyż komiksów z Muchy i tak nie kupowałem bo były dla mnie za drogie a tak 40zł za komiks z "rajtuzami" uważam za rozsądną cenę.
Jak obserwuję jakie zainteresowanie jest Batmanem i jak szybko kończą się nie należące do najtańszych (89zł!) albumy to widzę cień szansy że cała kolekcja zostanie wydana, czego sobie i Nam wszystkim życzę !
Pozdro!   

Offline radzio78

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 23, 2012, 07:40:14 pm »
po dodaniu 6zł za przesyłkę (który sklep internetowy ma jeszcze tak niską cenę wysyłki?) wychodzi 21zł, co za haceka w takiej jakości raczej to nadal niska kwota
Nie no jasne ale lepiej zapłacić 15 zł niż 21, co nie? I mieć od razu w ręku a nie czekać "do 30 dni od przyjęcia zamówienia"? I to tylko o to chodzi. A gdybym stwierdził, że 21 zł to za dużo za ten produkt bym po prostu nie kupił, proste. A że się zdecydowałem zamówić to chyba widać, że się z tobą zgadzam, prawda?

Offline Piniooo

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:30:50 pm »
widzę cień szansy że cała kolekcja zostanie wydana, czego sobie i Nam wszystkim życzę !


W razie niedokończenia kolekcji pozostaje dokupienie brakujących numerów w języku angielskim.
Zawsze to jakieś rozwiązanie, a kolekcja na półce będzie się dobrze prezentować.

Offline under

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:33:51 pm »
poki co to sie wqrwiam bo nigdzie nie mozna kupic jak tak to ma wygladac w przyszlosci to dzieki

Offline helsing

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:43:02 pm »
poki co to sie wqrwiam bo nigdzie nie mozna kupic jak tak to ma wygladac w przyszlosci to dzieki

i warto się tak denerwować aby oszczędzić 6zł?! Dzwoń! ;)
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline under

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:56:42 pm »
chce dotknac pomacac potem moge dzwonic po reszte ... zwlaszcza ze sami zakladaja ze prenumerate rozpoczynaja od 2 numeru ... obecny stan rzeczy zmusza mnie do obaw czy ta "kolekcja" dojdzie chcocby do 5 numeru

Offline Piniooo

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 23, 2012, 09:29:43 pm »
Przejrzałem stronkę www.kolekcja-hachette.pl na której widnieje info o wielu zakończonych już kolekcjach.
Moim zdaniem kolekcje te wcale nie musiały mieć więcej kupców niż możliwa ilość klientów na kolekcję Marvela. Kolekcjie te  miały średnio więcej niż  100 numerów (około 2 lat zbierania), co wskazuje że są całkiem solidni w kończeniu tego co zaczęli. Pozostaje pytanie ilu kolekcji nie skończyli, a o których nie ma info na wyżej wymienionej stronce www?


ps. dadzą radę  :biggrin:

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 24, 2012, 06:15:56 am »
dobrze, że nikt nie zasugerował, że pierwszy numer mogli wykupić spekulanci, żeby potem sprzedać z zyskiem jak Jokera i Zabójczy Żart, bo dopiero by się panika zaczę...
Ups....

Offline radzio78

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 24, 2012, 08:52:16 am »
Hah fragsel można kliknąć "Pochwal ten post" "Daj plusa" albo coś takiego? xD Jakby to był facebook kliknąłbym lubię to :P

Offline Sir_Psycho

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 24, 2012, 10:43:11 am »
A mnie wk**** takie podejście wydawnictwa.
Gdyby nie ten kwejk, to nawet bym nie wiedział, że coś takiego istnieje jak ta kolekcja, a w kiosku jest od 8 dni. Gdzie marketing? Przecież jestem grupą docelową, siedzę w necie 8 godzin, TV oglądam, słucham radia, mało się udzielam na forum, ale czytam główną Gildii regularnie (to, że tam nie było info to jasne), na komiksy wydaję kupę forsy.
A po 6 tomach (idealnie, żeby kupić tylko to, co już mam) dostaniemy info, że piękną graficzkę z grzbietów możesz sobie wydrukować na własnej drukarce, bo seria została zawieszona. Powód: NIE SPRZEDAWAŁA SIĘ.
Kurfa mać, a jak ma się sprzedawać, co jest z wami wydawcy komiksów, handlujecie kartoflami czy komiksami??? Gówniarstwo nie dorosło do sprzedawania komiksów, to taki prosty temat, koniunktura na Marvela jest na całym świecie, tylko ta PL w ciężkiej dupie... ech.
Wkuriam się, bo nie trzeba futurologa, żeby wiedzieć, że ta kolekcja padnie na twarz. co za niedojdy...

Offline helsing

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 24, 2012, 11:25:14 am »
Ależ spokojnie, spokojnie. :)

Hachette radzi sobie już tak długo na rynku że wie co robi. A że nie celuje w grupę komiksiarzy to takie dziwne? Ta grupa nie utrzymała niejednego już wydawnictwa, które robiło im dobrze. A poza tym nie jest wydawcą komiksów a dziwnych i dziwniejszych kolekcji, które mimo wszystko kończyli.
Czy zamiast tak się denerwować nie lepiej zadzwonić, wydać te 6zł więcej i mieć w skrzynce ten pierwszy numer? Może jednak nie padnie jak będą mieli dużo zgłoszeń na prenumeratę. Więcej luzu, ludzie!
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

fragsel

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 24, 2012, 12:03:48 pm »
A mnie wk**** takie podejście wydawnictwa.

Oj, ludzie, ludzie, bo się z nerwów nabawicie wrzodów, jak ten koleś tutaj:


Offline radzio78

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 24, 2012, 01:05:21 pm »
Powiem tylko jedno: k**wa MAĆ. Anulowałem swoje zamówienie na pierwszy numer, bo...uwaga,uwaga...KOSZTUJE 39,90 +6 zł przesyłka a nie 21 zł już z przesyłką. I musiałem się o tym dowiedzieć z przypadkowego komentarza pana dzwoniącego do wydawnictwa Hachette Kolekcja pod moim postem na fb o dostępność produktu w moim mieście. Nie raczyła pani łaskawie mi powiedzieć że kosztuje to 45 zł a nie 21?! Oszuści zasrani. I tym sposobem nie dostanę 1 tomu kolekcji w ogóle. Także od teraz uważać na nich, bym się zdziwił jak by mi listonosz paczkę przyniósł.

 

anything