trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 459373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1245 dnia: Styczeń 10, 2013, 06:09:48 pm »
Ze względu na duble i słabsze tytuły sam zrezygnuję z prenumeraty po pierwszej przesyłce numerów 3,4,5. ;)


Mimo wszystko warunki promocji prenumeraty (2+1 gratis) uważam za świetny pomysł, szczerze mówiąc w przeciwnym razie bym się nie zdecydował na zamówienie tejże prenumeraty (a raczej przesyłki) gdyby nie promocyjna cena i obszedł się jedynie Venomem. Sądzę, że dostając komiks w takiej cenie można sobie darować brak pianki czy folii, jednakże mając za taką samą cenę komiks w prenumeracie a w kiosku też zwróciłbym uwagę na jakość usługi. ;)

Offline SilentBob

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1246 dnia: Styczeń 10, 2013, 06:28:47 pm »
Trochę się pogubiłem w terminach ukazywania się komiksów. Czy są to wtorki co dwa tygodnie? Czy w przyszłym tygodniu ukaże się kolejny komiks? Będzie to Weapon X, czy nie wiemy co?


Tak, są co dwa tygodnie. W środę. Kolejny numer będzie 16 stycznia. Będzie to Wolverine autorstwa Chrisa Claremonta i Franka Millera kiedyś wydany przez Egmont. Nie Weapon X.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 06:34:48 pm wysłana przez SilentBob »
...

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1247 dnia: Styczeń 10, 2013, 06:30:22 pm »
Długo się zastanawiałem czy umieścić do Waszej wiadomości adres mailowy do Pani Dyrektor od wszelkich Kolekcji Hachette (bo kilku oszołomów może pisać jakieś dyrdy**ły), która do mnie odpisała na maila, który sklechciłem w czasie "zawieszenia" wydawania komiksów we wrześniu ub. r.
Ale w związku z brakiem odpowiedzi na dwa moje maile dotyczące m.in. prośby o uchylenie rąbka tajemnicy odnośnie kolejnych kilku tytułów serii postanowiłem jednak się tą wiedzą z Wami podzielić.
Swoje żale, przemyślenia piszcie na: krol@hachette.com.pl (Joanna Król)
Może uda się coś wskórać.


Dodatkowo w pierwszym mailu do Hachette umieściłem link do tego topic'u. Ale pewnie i tak nikt tutaj od nich nie zagląda...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2013, 06:37:07 pm wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline xShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1248 dnia: Styczeń 10, 2013, 09:02:28 pm »
Ten email już ktoś podawał tutaj, sam do nie pisałem kilka razy i błyskawicznie odpowiadała.

Offline slay

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1249 dnia: Styczeń 11, 2013, 05:24:07 pm »
Jak podaje jedna czeska strona http://www.komiksarium.cz/index.php/2013/01/co-vyjde-v-ultimatnim-komiksovem-kompletu-do-zacatku-kvetna/ u nich kolekcja na razie będzie wychodzić w takiej kolejności: The Amazing Spider-Man: Návrat 27. prosince
  Astonishing X-Men: Nadaní 9. ledna
  Avengers: Rozpad 23. ledna
  Iron Man: Extremis 6. února
  The Amazing Spider-Man: Zrození Venoma 20. února
  Thor: Reborn 6. března
  Captain America: Out of Time – Winter Soldier vol. 1 20. března
  The Incredible Hulk: Silent Screams 3. dubna
  Wolverine 17. dubna
  The Uncanny X-Men: Dark Phoenix 1. května

W dużej mierze się pokrywa z nami.

Praetorianer

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1250 dnia: Styczeń 11, 2013, 05:59:55 pm »

Tak, są co dwa tygodnie. W środę. Kolejny numer będzie 16 stycznia. Będzie to Wolverine autorstwa Chrisa Claremonta i Franka Millera kiedyś wydany przez Egmont. Nie Weapon X.

Dzięki.

A czy byłby ktoś tak uprzejmy i rzucił jakimś linkiem do przykładowej planszy tego Wolverina? Z oczywistych powodów Google mi nie pomogło, nawet dodanie do słowa "wolverine" nazwisk autorów nic nie dało.

Offline Koalar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1251 dnia: Styczeń 11, 2013, 06:34:40 pm »
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Dembol_

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1252 dnia: Styczeń 11, 2013, 06:53:00 pm »
W dużej mierze się pokrywa z nami.
Zwłaszcza to co nas najbardziej interesuje czyli kolejność wydań.

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1253 dnia: Styczeń 11, 2013, 10:40:36 pm »
edit: już nic. Nie będę znów zaczynał o cenie:) proszę o wywalenie tego posta.


Zamawiając przesyłkę z numerami 3,4,5 wychodzą 3 zeszyty po 26,6 zł + kubek gratis. Więc nie zaczynaj znów o cenie :)

Offline Dreadnought

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1254 dnia: Styczeń 12, 2013, 08:32:08 am »

Zamawiając przesyłkę z numerami 3,4,5 wychodzą 3 zeszyty po 26,6 zł + kubek gratis. Więc nie zaczynaj znów o cenie :smile:


Trzy albumy, zeszyty to są np. Star Wars. Jakby to były 3 zeszyty za 26.60 każdy to byłby Sajgon cenowy :)


Zmartwiła mnie za to objętość Wolverine'a z linku. 96 stron ? Więcej jest takich kwiatków-chudzielców w kolekcji ?


Mail do dyrektorki napisany. Pisałem oczywiście tylko o konieczności opakowywania komiksów w prenumeracie. Darowałem sobie ocene i sugestie dotyczące tytułów w kolekcji. Bo skoro są tu forumowicze co nie chcą np. Marvels to naprawde żadne porozumienie co do listy i kolejności tytułów nie jest możliwe i już lepiej niech zostanie tak jak jest :smile:
W każdym razie pare maili nie wystarczy - skoro jakoś dzielą komiksy, które mają iść w teren, a które do wysyłki. Najlepiej niech każdy prenumerator z forum o tym napisze.
Part man, part machine - all cybercommando.

Offline GallSynonim

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1255 dnia: Styczeń 12, 2013, 01:35:55 pm »
Witam, w jaki sposób mogę kontynuować prenumeratę? Otrzymałem pierwszą paczkę, ale nigdzie nie ma jakiegoś numeru konta, nie mam pojęcia gdzie wpłacić pieniądze.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1256 dnia: Styczeń 12, 2013, 04:12:50 pm »
Witam, w jaki sposób mogę kontynuować prenumeratę? Otrzymałem pierwszą paczkę, ale nigdzie nie ma jakiegoś numeru konta, nie mam pojęcia gdzie wpłacić pieniądze.
A czy przypadkiem nie zaplaciles przy odbiorze? :) No chyba, ze dostales pierwsza przesylke za darmo - to sie ciesz :P
Zeby rozwiac Twoje wszelkie watpliwosci polecam oficjalna strone kolekcji, tam masz wszelkie odpowiedzi na nurtujace Ciebie pytania.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline GallSynonim

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1257 dnia: Styczeń 12, 2013, 05:20:28 pm »
Przy odbiorze zaplacilem, ale chodzi mi o kontynuowanie prenumeraty. W FAQ jest napisane - "pierwsza przesylka za pobraniem, nastepne po przelaniu pieniedzy na konto". I chodzi mi dokladnie o to, nigdzie nie dostalem chyba instrukcji gdzie przelac te pieniadze aby wyslali nastepna paczke.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1258 dnia: Styczeń 12, 2013, 06:06:43 pm »
Było wałkowane 100 razy, z następną przesyłką otrzymasz druk gdzie wpłacić i płacisz dopiero po jej otrzymaniu! Czytać a nie powtarzać w kółko to samo  :mad:

Offline Jaszcząb

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1259 dnia: Styczeń 12, 2013, 07:40:48 pm »
Kolekcja Marvela robi robotę. Takiego przypływu świeżaków, to forko nie widziało od 1410 :D