trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 463388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline uzeq

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1335 dnia: Styczeń 24, 2013, 11:55:31 am »
Siema! Czy ktoś z prenumeratorów dostał już przesyłkę z 4 i 5 tomem oraz torbą? Pytam z ciekawości, bo poprzednia przesyłka przyszła do mnie tydzień przed wydaniem 3 tomu i ciekawe czy następne też tak będą się ukazywać :)

Offline LBD

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1336 dnia: Styczeń 24, 2013, 12:06:06 pm »
To prawda, poprzednie przesyłka (z nr'ami 2 i 3) przyszła dokładnie 4 tygodnie temu. Więc pora by była :-)

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1337 dnia: Styczeń 24, 2013, 02:06:31 pm »
Ech... powtarzam, to co padło już 9437512847 razy na tym forum :)

Poprzednia przesyłka przyszła wcześniej, bo i 3 tom był wydany kwartał temu...
Prenumerata z numerami 4 i 5 będzie wysyłana po ukazaniu się w kioskach 5 tomu, czyli za ok. tydzień.

Offline LBD

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1338 dnia: Styczeń 24, 2013, 02:13:33 pm »
Tak okrutnie pozbawić człowieka złudzeń :-(

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1339 dnia: Styczeń 24, 2013, 02:16:59 pm »
Przepraszam.
Komiksy zostały już do Was wysłane. Będą za 3...2...1...
<Dzwonek do drzwi>  :cool:

Offline acidos

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1340 dnia: Styczeń 24, 2013, 02:35:38 pm »
Dotarł do mnie Wolverine. Komiks mnie nie zachwycił, ani kreską ani fabułą.
No i jakiś taki cienki przy poprzednich.
A w moim przypadku jest kompletnie nie odwrót.Fabuła ciekawa,wreszcie poznałem Wolverine'a jako jednostkę.Kreska również przypadła mi do gustu,fajna oldschoolowa z lat 80.Po poprawnym komiksie Spider-mana, nie najgorszym X-menie i Iron Manie który kompletnie nie przypadł mi do gustu ,Wolverine'a uważam za najlepszą pozycję póki co wydaną z WKKM. Zapewne zmieni się to w przyszłym tygodniu ,gdyż Narodziny Venoma to pozycja na którą mocno czekam :)

Offline naodati

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1341 dnia: Styczeń 24, 2013, 02:41:56 pm »
A mi o ile kreska bardzo się podoba, to fabuła słabiutka. Mam problem z przebrnięciem przez ten komiks. W porównaniu z np. "Wrogiem publicznym" ten komiks jest bardzo przeciętny. Zdecydowanie za dużo romansu...

Offline Czarny

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1342 dnia: Styczeń 24, 2013, 02:55:16 pm »
Ech... powtarzam, to co padło już 9437512847 razy na tym forum :smile:

Poprzednia przesyłka przyszła wcześniej, bo i 3 tom był wydany kwartał temu...
Prenumerata z numerami 4 i 5 będzie wysyłana po ukazaniu się w kioskach 5 tomu, czyli za ok. tydzień.

Nie wiem skąd taka teoria, prenumeratorzy nie dostają przesyłek od kioskarzy i przesyłki dla prenumeratorów z magazynu można nadać wcześniej niż do kiosków. Kiedy będzie to się okaże, niesprawdzonych informacji nie ma co rozsiewać.

Offline Mariusz87

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1343 dnia: Styczeń 24, 2013, 03:30:39 pm »
Ja dzisiaj rozmawiałem z panią z wydawnictwa, bo nie dostałem jeszcze numerów od 1-3. Usłyszałem, że wysyłka dopiero na początku lutego, a numery 4 i 5 będą wysłane pod koniec lutego. Więc czeka nas długie czekanie. Jo po pierwszej przesyłce rezygnuję z prenumeraty i będę kupował w kiosku (4 numer już mam , całkiem niezły ale trochę za cienki w porównaniu do innych numerów)  .

Offline HaVoK

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1344 dnia: Styczeń 24, 2013, 03:44:07 pm »
Jeżeli prawdą jest, że numery 4-5 będą wysyłane pod koniec lutego to czekać nas może niemiła niespodzianka. Nie wiem jaki jest tego powód, ale domyślam się, że wydawnictwo wyśle do prenumeratorów zwroty z kiosków. Komiksy będą poniszczone, bo nawet jeżeli ekspedytor prasy uważa aby nie zniszczyć komiksu taśmą pakującą, to kioskarze wrzucają zwroty do jednego wora. Ważne jest tylko by ten wór się nie otworzył. Nadchodzi burza...

Offline acidos

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1345 dnia: Styczeń 24, 2013, 03:51:55 pm »
Nadchodzi burza...
There's a storm coming mr Wayne.. :biggrin:
I dlatego ja będę dalej kupować w kioskach bo prenumerata to bagno.W ogóle wydawcy mają nas głęboko w poważaniu.Zachowują się jakby była końcówka lat 90.Brak kontaktu e-mailowego,brak  grupy na facebooku nie tylko dla reklamy ale też do pomocy konsumentom.ale co zrobić :roll:

Offline krakers

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1346 dnia: Styczeń 24, 2013, 04:03:45 pm »
Długo zastanawiałem się nad prenumeratą i ostatecznie nie zdecydowałem się na nią własnie dlatego żeby nie irytować się na uszkodzone egzemplarze,to raz a dwa nie będę musiał kupować dubli.Jasne że można reklamować ale nikt nie daje gwarancji że nastepny przysłany egzemplarz bedzie bez wad,nie przy takim słabym pakowaniu jak opisali to inni na tym forum.Kupując Iron Mana wybrałem sobie taki komiks ktorego stan mi odpowiadał tzn ,bez wad,a widzłem że jeden z wystawionych miał obitą okładke mimo tekturki.Sądząc po terminach wysyłki prenumeraty logiczne wydaje się że będą to zwroty z kiosków.Każdy by tak zrobił by zminimalizować straty przestrzelonego nakładu

Offline Bartzzz87

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1347 dnia: Styczeń 24, 2013, 05:02:30 pm »
Witam wszystkich,

Jestem tu nowy, wiec na poczatek chcialbym sie przywitac i powiedzieć, że z tego co przeczytałem odnośnie
WKKM jestem zadowolony, że nie mieszkam już w Polsce i tego typu problemy mnie nie dotyczą.
Od 6 lat mieszkam w Anglii co wzbogaciło moją kolekcję o pozycje nowe, stare oraz w paru przypadkach
bardzo rzadkie wydania.
Dziś odebrałem tom 29 (chronologicznie 1) czyli Iron Man Demon in the Bottle. Zastanawiałem sie dość długo nad sensem
zakupowania tej kolekcji jako, że posiadam przeważającą większość oryginalnych wydań tej kolekcji. Odpowiedź
przynajmniej dla mnie jest oczywista... Warto jak najbardziej, jezelw nie dla zawartości, czy dubli, to na bank dla
niesamowitej panoramy Gabriella Del'Otto. Przy 29 tomie stwierdzam, że warto jest kontynuować pomimo dubli.

Offline maximumcarnage

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1348 dnia: Styczeń 24, 2013, 05:26:11 pm »
Witam wszystkich,

Jestem tu nowy, wiec na poczatek chcialbym sie przywitac i powiedzieć, że z tego co przeczytałem odnośnie
WKKM jestem zadowolony, że nie mieszkam już w Polsce i tego typu problemy mnie nie dotyczą.
Od 6 lat mieszkam w Anglii co wzbogaciło moją kolekcję o pozycje nowe, stare oraz w paru przypadkach
bardzo rzadkie wydania.
Dziś odebrałem tom 29 (chronologicznie 1) czyli Iron Man Demon in the Bottle. Zastanawiałem sie dość długo nad sensem
zakupowania tej kolekcji jako, że posiadam przeważającą większość oryginalnych wydań tej kolekcji. Odpowiedź
przynajmniej dla mnie jest oczywista... Warto jak najbardziej, jezelw nie dla zawartości, czy dubli, to na bank dla
niesamowitej panoramy Gabriella Del'Otto. Przy 29 tomie stwierdzam, że warto jest kontynuować pomimo dubli.
Witaj. Masz może jakieś informacje na temat drugiej wspomnianej tu kolekcji Hachette czyli Marvels mightiest heroes graphic novel?

Offline zielone_biurko

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1349 dnia: Styczeń 24, 2013, 05:34:46 pm »
Jeżeli prawdą jest, że numery 4-5 będą wysyłane pod koniec lutego to czekać nas może niemiła niespodzianka. Nie wiem jaki jest tego powód, ale domyślam się, że wydawnictwo wyśle do prenumeratorów zwroty z kiosków.


będziecie mieć to co chcieliście, komiksy w foliach :D :D :D

 

anything