trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 470784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartzzz87

Odp: Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #1365 dnia: Styczeń 25, 2013, 07:33:01 am »
Nie ma powodu na używanie sarkazmu, też mam jedną żonę fragsel, gratuluję
dwójki dzieci, ja mam jedno przynajmniej narazie i nie, nie trzymam ich
w folii z kartonem usztywniajacym.
Nie wiem czy mówisz poważnie czy nie maximumcarnage, ale wiele osób
tak właśnie postrzega kolekcjonowanie.
W każdym bądź razie jeżeli mogę powrócić do tematu tu rozpoczętego parę
tytułów które wydala Mandragora i których nistety nie udało mi się zakupić, jak
Ghost Rider Ennis'a.
Swoją drogą czy uważacie, że sporo tytułów mogłoby zostać dodanych,
Np. Daredevil the man without fear, Spiderman torment, Elektra Assassin,
Fear Itself, Avengers vs X-men.

Offline misio141

Odp: Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #1366 dnia: Styczeń 25, 2013, 07:48:17 am »
Nie ma powodu na używanie sarkazmu, też mam jedną żonę fragsel, gratuluję
dwójki dzieci, ja mam jedno przynajmniej narazie i nie, nie trzymam ich
w folii z kartonem usztywniajacym.
Nie wiem czy mówisz poważnie czy nie maximumcarnage, ale wiele osób
tak właśnie postrzega kolekcjonowanie.
W każdym bądź razie jeżeli mogę powrócić do tematu tu rozpoczętego parę
tytułów które wydala Mandragora i których nistety nie udało mi się zakupić, jak
Ghost Rider Ennis'a.
Swoją drogą czy uważacie, że sporo tytułów mogłoby zostać dodanych,
Np. Daredevil the man without fear, Spiderman torment, Elektra Assassin,
Fear Itself, Avengers vs X-men.
Ghost Ridera nie polecam, jeden z najgorszych komiksów jakie kiedykolwiek czytałem.
Za to Daredevila i Elektry, zwłaszcza od Millera to chciałbym jak najwięcej. DD Born Again to najbardziej wyczekiwany przeze mnie komiks z tej serii, pomimo że czytałem go już dwa razy.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Bartzzz87

Odp: Odp: WKKM - Najbardziej oczekiwane
« Odpowiedź #1367 dnia: Styczeń 25, 2013, 08:49:43 am »
Jednym z lepszych tytułów Millera było "Elektra lives again".
Gorąco polecam również Daredevil Love & War zrobione
razem z Bill'em Sienkiewiczem choć nie każdy jest fanem jego
kreski (i pędzla)

Offline irisen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1368 dnia: Styczeń 25, 2013, 09:11:57 am »
Ja dzisiaj rozmawiałem z panią z wydawnictwa, bo nie dostałem jeszcze numerów od 1-3. Usłyszałem, że wysyłka dopiero na początku lutego, a numery 4 i 5 będą wysłane pod koniec lutego. Więc czeka nas długie czekanie. Jo po pierwszej przesyłce rezygnuję z prenumeraty i będę kupował w kiosku (4 numer już mam , całkiem niezły ale trochę za cienki w porównaniu do innych numerów)  .


Rozmawiałem przed kilkoma minutami z panią z obsługi klienta hachette, ponieważ zamówiłem prenumeratę od numeru 3-4-5 a zaniepokoił mnie post mariusza87. Otóż powiedziano mi, że numery 3-4-5 będą wysłane początkiem lutego zaraz po ukazaniu się numeru 5 czyli 30-01. Jeżeli byłoby jednak tak, że prenumeratę wysyłać będą z opóźnieniem kilku tygodniowym, to skandal i proponuję zasypać ich telefonami. Osobiście po kilku próbach kontaktu z hachette muszę powiedzieć, że jakość obsługi tragedia, jeżeli tak działają poważne wydawnictwa to masakra. Natomiast Panie i Panowie w kupie siła więc proponuję zbiorowy spam telefoniczny, dzwonienie do kierowników, dyrektorów itp... standardy trzeba budować, jeżeli ktoś nie działa z nimi w zgodzie trzeba na nim to wymóc, w końcu to my jesteśmy klientami.
 :evil: 

Offline opall

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1369 dnia: Styczeń 25, 2013, 09:58:51 am »
Ja dzisiaj rozmawiałem z panią z wydawnictwa, bo nie dostałem jeszcze numerów od 1-3. Usłyszałem, że wysyłka dopiero na początku lutego, a numery 4 i 5 będą wysłane pod koniec lutego. Więc czeka nas długie czekanie. Jo po pierwszej przesyłce rezygnuję z prenumeraty i będę kupował w kiosku (4 numer już mam , całkiem niezły ale trochę za cienki w porównaniu do innych numerów)  .

Moment, moment, bo może zaszło jakieś nieporozumienie, a zanim ktoś się dobrze zastanowi to wydawnictwo już zostanie zlinczowane... telefonami.
Pytanie kiedy Mariusz 87 zamówił prenumeratę?
Zauważcie, że w warunkach prenumeraty jest napisane, "co miesiąc będę otrzymywać dwa kolejne tomy." Może działa to na tej zasadzie, że w przypadku otrzymania 1,2,3, na początku lutego, tom 4 i 5 dojdzie to tego danego prenumeratora za miesiąc. Z drugiej strony nie wiem czy by robili sobie tyle zachodu, żeby każdemu wysyłać w innej dacie zamiast zbiorczo za jednym razem.
Też czekam na 3,4 i 5 jednak chwilowo się wstrzymuję ze złorzeczeniem. Dwukrotnie już otrzymałem informację, że przesyłkę dostanę przełom styczeń/luty. Dopiero jak będą opóźnienia wtedy będę ich torpedował telefonami.

Offline raurer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1370 dnia: Styczeń 25, 2013, 09:59:52 am »
Byłoby niefajnie, gdyby po 2 latach kupowania WKKM w kioskach dystrybucja przeniosła się tylko na prenumeratorów, a chodziły słuchy, że prenumerata jest dostepna tylko od początkowych numerów.

Wczoraj dzwoniłem do Hachette z pytaniem, czy można zamówić prenumeratę od dowolnego numeru. Pani z infolinii powiedziała mi, że "można zamawiać prenumeratę od dowolnego numeru parzystego". Więc jestem spokojny i kupuję w kioskach.

Offline Mariusz87

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1371 dnia: Styczeń 25, 2013, 10:39:49 am »
Odpowiadam na pytanie użytkownika opall. Prenumeratę od pierwszego numeru zamówiłem 27 grudnia. Według mnie jakby mieli fizyczną możliwość wysłania to zrobili by to od razu. Tak jak było pisane pewnie czekają na zwroty z kiosków.

Offline irisen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1372 dnia: Styczeń 25, 2013, 11:43:10 am »
Wczoraj dzwoniłem do Hachette z pytaniem, czy można zamówić prenumeratę od dowolnego numeru. Pani z infolinii powiedziała mi, że "można zamawiać prenumeratę od dowolnego numeru parzystego". Więc jestem spokojny i kupuję w kioskach.


Hmmm... na oficjalnej stronie kolekcji www.kolekcjakomiksow.pl   w zakładce "strona główna" po prawej stronie pod warunkami prenumeraty jest napisane: "... Oferta prenumeraty ważna jest do dnia31.01.2013r..."     Byc może osoba z redakcji powinna mieć solidniejsze informacje, ale radzę Ci sprawdzić ponownie abyś się nie obudził z ręką w nocniku.

Offline opall

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1373 dnia: Styczeń 25, 2013, 11:44:18 am »
@Mariusz 87 - Skwituję krótkim "no to lipa"

Offline krakers

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1374 dnia: Styczeń 25, 2013, 11:45:33 am »

Hmmm... na oficjalnej stronie kolekcji www.kolekcjakomiksow.pl   w zakładce "strona główna" po prawej stronie pod warunkami prenumeraty jest napisane: "... Oferta prenumeraty ważna jest do dnia31.01.2013r..."     Byc może osoba z redakcji powinna mieć solidniejsze informacje, ale radzę Ci sprawdzić ponownie abyś się nie obudził z ręką w nocniku.

Zakładka FAQ

PYTANIE 4. Czy można kolekcję zaprenumerować od dowolnego numeru?
ODPOWIEDŹ: Tak, przy czym oferta promocyjna dotyczy tylko prenumeraty od tomu 2 lub 3.

Polecam czytać ze zrozumieniem

Offline irisen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1375 dnia: Styczeń 25, 2013, 11:51:03 am »
Zakładka FAQ

PYTANIE 4. Czy można kolekcję zaprenumerować od dowolnego numeru?
ODPOWIEDŹ: Tak, przy czym oferta promocyjna dotyczy tylko prenumeraty od tomu 2 lub 3.

Polecam czytać ze zrozumieniem




Masz rację... ale przekaz jest niejasny na stronie głównej jest informacja że prenumerata jest ważna do 31.1 dopiero w FAQ można doszukać się odpowiedzi ... ale tak masz rację więc koryguję swoje wnioski.

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1376 dnia: Styczeń 25, 2013, 11:58:13 am »
Cytuj
Masz rację... ale przekaz jest niejasny na stronie głównej jest informacja że prenumerata jest ważna do 31.1 dopiero w FAQ można doszukać się odpowiedzi ... ale tak masz rację więc koryguję swoje wnioski.

Na stronie głównej wyraźnie jest napisane: " Prenumerata na warunkach promocyjnych dotyczy zamówień od tomu 2 lub 3, które zostaną złożone do dnia 31.01.2013r" Co w tym jest niejasnego?

Offline irisen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1377 dnia: Styczeń 25, 2013, 11:58:38 am »
Odpowiadam na pytanie użytkownika opall. Prenumeratę od pierwszego numeru zamówiłem 27 grudnia. Według mnie jakby mieli fizyczną możliwość wysłania to zrobili by to od razu. Tak jak było pisane pewnie czekają na zwroty z kiosków.


To dziwne powinieneś dostać zamówione numery 1-2-3 w terminie ukazania się tomu 3-go, moim zdaniem powinieneś kategorycznie zażądać nadania paczki przeciez tom 3 ukazał się ponad 2 tygodnie temu. Jeżeli wydawnicto będzie tak robić uważam, że powiniśmy zaprotestować, bo jak tak dalej pójdzie  to ktoś w wydawnictwie stwierdzi. że prenumeratę wyślą po zakończeniu całej kolekcji (przecież 1 przesyłka wyjdzie dużo taniej) a ponad to sprzedadzą wszystko to co wróci z kiosków.
 

Offline Cringer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1378 dnia: Styczeń 25, 2013, 12:13:01 pm »
Cytuj
eżeli wydawnicto będzie tak robić uważam, że powiniśmy zaprotestować, bo jak tak dalej pójdzie  to ktoś w wydawnictwie stwierdzi. że prenumeratę wyślą po zakończeniu całej kolekcji (przecież 1 przesyłka wyjdzie dużo taniej) a ponad to sprzedadzą wszystko to co wróci z kiosków.

Na razie nie ma co siać paniki. Poczekajmy jak to będzie z  większą ilością prenumerat. Wydaje mi się że to wszystko działa  systemowo, złożono zamówienie 26 grudnia. Komiks (3 tom) wydano 2  stycznia, i wtedy wysłano paczki prenumeratorom 1-2-3 lub 2-3.  Mariusz87 nie załapał się do tej tury. Kolejna partia będzie  wysłana wraz z ukazaniem się numeru 5.
To jest wydawnictwo a nie sklep. Działają według wewnętrznego  systemu. Tego i tego dnia wysyłamy paczki i koniec kropka. Jednym  słowem masówka, dzięki czemu ceny są takie a nie inne.
Jednak tak jak napisałem na początku  poczekajmy jeszcze te 2 tygodnie i zobaczymy.
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2013, 12:42:33 pm wysłana przez Cringer »

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #1379 dnia: Styczeń 25, 2013, 12:38:15 pm »
Może i ja wtrącę swoje 3 grosze.
 
Zadzwoniłem na infolinię w sprawie paczki z numerami 4 i 5. Prenumeratę miałem od numeru drugiego, zamówioną we wrześniu.
 
Pani powiedziała, że pod koniec lutego wyjdzie do mnie paczka, więc anulowałem prenumeratę i Wolverine'a kupiłem w kiosku.
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/