Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 470599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slay

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #390 dnia: Wrzesień 13, 2012, 08:59:22 pm »
Info z pozńańskiego KiKu: https://www.facebook.com/kikpoznan/posts/440103446042306

Cytuj<blockquote>Mamy   złe wieści. Udało się wreszcie skontaktować z szefostwem Hachette i   okazuje się, że dystrybucja Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela jest   prowadzona tylko w kioskach i tylko w pojedynczych województwach w   Polsce. Nie przewidują możliwości udostępniania swoich tytułów sklepom.   Tyle czasu minęło, żeby łaskawie coś takiego oznajmili... :(</blockquote>
No i problem się rozwiązał sam. Jeśli nie chcą moich pieniędzy to niech spadają. Mam w głębokim poszanowaniu takie wydawnictwo i nie rozumiem ich działania. Tzn. pewnie próbują zmusić potencjalnych czytelników do zamówienia prenumeraty, a ja bardzo nie lubię jak się mnie zmusza do czegokolwiek.

Offline Quithe

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #391 dnia: Wrzesień 13, 2012, 10:44:00 pm »
Jutro kupię Irona, co ciekawego wydadzą do końca listopada też. Tyle dobrego przyjdzie mi z pracy w Gdańsku, co będzie dalej, się zobaczy. Ale podejście mam podobne do poprzednika, jeśli chcą skupić się na prenumeratorach, niech się walą na plecy :)

Offline aniou

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #392 dnia: Wrzesień 14, 2012, 03:33:07 pm »
Ja zamówiłem dzisiaj prenumeratę, bo nie chce mi się niepotrzebnie po kioskach ganiać. BTW. Wiadomo jakie komiksy będą po Iron Manie?

Offline radzio78

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #393 dnia: Wrzesień 14, 2012, 04:25:17 pm »
Wiadomo, że po Iron Manie będzie Avengers Disassembled.

Offline Death

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #394 dnia: Wrzesień 14, 2012, 06:07:47 pm »
Wiadomo, że po Iron Manie będzie Avengers Disassembled.


I wtedy ile kasy? 40 zł? Bo Ród M był fajny. Może sobie kupię 4 numer kolekcji Hachette.

Offline cro_no

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #395 dnia: Wrzesień 14, 2012, 06:48:08 pm »

I wtedy ile kasy? 40 zł? Bo Ród M był fajny. Może sobie kupię 4 numer kolekcji Hachette.

Tak, ród M jest fajny. Ale Avengers jak dla mnie ssie. Patetyczne to aż się niedobrze robi pod koniec. Za 4 dychy można się jednak pokusić, ale tylko po to, żeby mieć "lepszy" obraz na Ród M.

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #396 dnia: Wrzesień 14, 2012, 09:37:08 pm »
Od numeru trzeciego wszystkie wydania będą po 4 dychy.

Chyba że Hachette podniesie potem cenę;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline nayroth

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #397 dnia: Wrzesień 14, 2012, 10:49:50 pm »
A propo cen, pierwszy numer w Czechach był po 49 koron, drugi po 99, czyli po obecnym kursie jakieś 8zł i 16 zł. Zakładając że od trzeciego bedzie już u nich normalna cena i że wyjdzie tyle co nasze 4 dychy, to Extremis powinien mieć okładkową 240 Kč. Wiadomo że z UK nie mamy co sie porównywać, ale ciekawi mnie jak to cenowo bedzie wyglądac u naszych sąsiadów, koprodukcja koprodukcją, ale stawiam że jednak poniżej 300 koron = 50zł nie zejdą.


Offline Hubert Ronek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #398 dnia: Wrzesień 15, 2012, 01:01:10 pm »
Post nie dotyczy bezpośrednio WKKM, ale Hachette z całą pewnością :)
http://mundialman.blogspot.com/2012/09/kolekcji-hachette-ciag-dalszy-czyli.html

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #399 dnia: Wrzesień 15, 2012, 02:35:46 pm »
iron
Dzięki. No, to jutro ja zaczynam polowanie. :D
Pfff! Też mi wielkie polowanie! Dostałem komiks już od razu w drugim kiosku. :roll:

Ale na szczęście nie są to moje ostatnie łowy! :D

Offline Quithe

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #400 dnia: Wrzesień 15, 2012, 11:59:25 pm »
Żadnych raportów o tym, czy Irona można kupić w innych miastach niż do tej pory były pozostałe? Dziwne. Czyżby było już wszędzie?

Czechy mają jeszcze korony? oO

EDIT dół (dudi1212)
Kojarzyłem, że to Czechy właśnie jakoś 3 lata temu przyjęły Euro, i też nie wyszły na tym dobrze.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2012, 12:09:27 pm wysłana przez Quithe »

Offline m010ch

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #401 dnia: Wrzesień 16, 2012, 01:09:07 am »
W poznańskich Empikach nadal pusto. Sam nie jestem zainteresowany kolekcją, ale zerkam z ciekawości jak już jestem. Na "hobbystycznych" i "kolekcjowych" regałach jest chyba każdy możliwy fetysz, który ktoś mógłby zachcieć kolekcjonować (chociaż do końca nie rozumiem po co patrząc na niektóre rzeczy, dzisiaj np. wpadła mi w oko kość piszczelowa czy coś w tym rodzaju :wink: ), ale WKKM niet...

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #402 dnia: Wrzesień 16, 2012, 08:40:27 am »
A czemu Czechy mają nie mieć koron? Tylko Słowacja bardzo szybko weszła do strefy Euro i odbiło się to u nich czkawką.

Kość pewnie była do Tyranozaura albo szkieletu człowieka dla dzieci:D

Ale ja nie o tym - patrzę na ankietę, która była dołączona do pierwszego numeru i dziwi mnie kilka kwestii:

- za wypełnienie ankiety wysyłają zwrotnie prezent - jakiś badziewny zegarek
- na ankiety czekają do 15.11.2012
- wszystko dopełniają pytania o tytuł i cenę

Biorąc pod uwagę tą ankietę ma się wrażenie, że kolekcja ruszy od nowego roku na terenie całej Polski. A ja już będę po kilku paczkach z prenumeraty:D
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

ramirez82

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #403 dnia: Wrzesień 16, 2012, 10:13:29 am »
Biorąc pod uwagę tą ankietę ma się wrażenie, że kolekcja ruszy od nowego roku na terenie całej Polski. A ja już będę po kilku paczkach z prenumeraty:D


Tego nie byłbym taki pewien. Może na razie dostaniemy w prenumeracie tylko te numery które zaplanowali na ten test w kilku województwach, a reszte dopiero jak już Hatchette ruszy na dobre z kolekcją? Bo jakoś podejrzanie nie wiadomo co będzie dalej po 4 tomie z Avengers...

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #404 dnia: Wrzesień 16, 2012, 10:26:07 am »
Wg ankiety będą Narodziny Venoma - dla mnie pozycja genialna. Sam mam sentyment do Venoma, bo sobie go dziarnąłem:)

Za wiele niewiadomych z tymi komiksami. Deagostini tak nie leci w kulki;/
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

 

anything