Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 463144 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matt@

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #285 dnia: Wrzesień 02, 2012, 12:10:39 pm »
Zwłaszcza, że  ktoś kupujący części tego statku, może przerwać w każdym momencie, ale ktoś inny nie może zacząć w którymkolwiek momencie. Zatem zbierający muszą zaczynać od początku, a większość nie dotrze nawet do połowy.
A kolekcję Marvela można kupować kiedy się ma ochotę i na pewno Civil War nie sprzedałoby się gorzej od o wiele wcześniejszego tomu She-Hulk, tak więc sprzedaż kolekcji byłaby zależna od zawartości wydania, a nie stale spadająca z kolejnymi numerami.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 02, 2012, 12:34:13 pm »
dokładnie. kolekcja jak dla mnie na pewno ukaże się cała, a anwet jakby przytrafiła się tragedia i urwali ją w połowie to nic wielkiego się nie stanie, bo każdy tom, każdy numer to oddzielny komiks oddzielny bohater i historia. :)

Offline Shinue

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 02, 2012, 12:38:15 pm »
a mi się wydaje, że motorem napędzającym całą serię będą prenumeratorzy, którzy łykają wszystko jak leci. osoby świadomie wybierające co smaczniejsze kąski będą stanowić znikomy/nieistotny odsetek. dlatego bardzo istotne jest, by wydawnictwo zebrało jak najwięcej prenumerat w ciągu paru pierwszych tomów. hachette jest w tym dobre: sondażowy/próbny nakład, ogólnopolska kampania reklamowa w mediach, kioskarze wykładający za szybę pierwsze numery, które dodatkowo przyczepione są do dużych kolorowych podkładek itp itd. dlatego jestem spokojny o kolekcję marvelowską. nie wątpię, że wydawnictwu bardzo zależy na sprzedaży i dołoży wszelkich starań/pieniędzy by zarobić na całej serii jak najwięcej. całe zamieszanie związane z serią testową dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że 'wielka kolekcja komiksów marvela' odniesie w wielki sukces.

Offline ^v^

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 02, 2012, 06:48:10 pm »
Jesli ktos ma numer 1 gora do 20zl do sprzedania lub moze mi pomoc w zakupie u siebie w kiosku, bede bardzo wdzieczny. Kase + koszt przesylki wplace w tempie ekspresowym na konto. Obszedlem mase empikow i kioskow w Warszawie i u siebie w miescie, bez powodzenia (niestety na infolini Hachete zycza sobie 39 + przesylka). W razie czego prosze o wiadomosc na priv.
v^

Offline burberry

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 03, 2012, 03:13:14 am »
cos wiadomo wam nt. obecnosci 1 i 2 czesci w Poznaniu?
Bóg Cię kocha

Offline sanek87

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 03, 2012, 09:52:57 am »
dzisiaj udało mi się dodzwonić do wydawnictwa, z odpowiedzi miłej Pani po drugiej stronie słuchawki dowiedziałem się że drugi numer już poszedł dużym nakładem i powinien być dostępny w całej Polsce, w Empikach i kioskach Ruchu, w Łodzi sprawdziłem w kilku kioskach i jeszcze nie było, niestety nie udało mi się dowiedzieć czy będzie jeszcze dostępny pierwszy numer

Offline cinus

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 03, 2012, 10:52:11 am »
Moze sie komus przyda ta informacja... Jesli ktos szuka kolekcji w Gdansku, to pierwsze dwa numery w sobote widzialem w kiosku na Przymorzu, ul. Czerwony Dwor (na wysokosci rynku).

Offline raurer

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 03, 2012, 11:35:09 am »
cos wiadomo wam nt. obecnosci 1 i 2 czesci w Poznaniu?

Melduję brak dostępności 1. i 2. tomu w Poznaniu. Szukałem w centrum miasta i kioskach leżących lekko na uboczu. Nigdzie nie ma. Dodam, że tylko trzech sprzedawców wiedziało o czym mówię. Może będzie w KiKu (sklep komiksowy).

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 03, 2012, 12:41:05 pm »
Dzieki wito1 dostalem nr 1 :). Dzieki serdeczne!
W szczecinskich kioskach ani widu ani slychu.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline josh30

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 03, 2012, 01:08:35 pm »
A to skubańce. Dzwoniłem do wydawnictwa i pierwszym pytaniem które usłyszałem wspominając o kolekcji było "czy zakupił pan pierwszy nr w kiosku"? Wygląda to trochę tak, jakby liczyli na profit ze sprzedaży pierwszego tomu jako archiwalnego, po normalnej cenie. Tak czy siak zamówienie złożone, mają realizować prenumeraty pod koniec miesiąca. Trochę żal, bo kupować w kiosku to jednak inaczej, dla mnie większa przyjemność, niż odbierać paczki w domu. Ale zaoszczędzi się trochę kasy, i na pewno sporo nerwów. Ciekawe czy drugi tom rzeczywiście się pokaże w całej Polsce...


Poza tym wielkie dzięki dla Rafa, za podrzucenie do Krk pierwszego tomu. Sprawiłeś mi sporo radości i zaoszczędziłeś niemało nerwów:D

Offline amsterdream

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 03, 2012, 02:13:27 pm »
A to skubańce. Dzwoniłem do wydawnictwa i pierwszym pytaniem które usłyszałem wspominając o kolekcji było "czy zakupił pan pierwszy nr w kiosku"? Wygląda to trochę tak, jakby liczyli na profit ze sprzedaży pierwszego tomu jako archiwalnego, po normalnej cenie.
Ja to się dziwię, że jeszcze nikt ich nie postraszył rzecznikiem praw konsumenta.

Offline Szekak

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 03, 2012, 04:05:09 pm »
dostałem w swoje łapska pierwszy tom i wykonanie jest rewelacyjne. Prenumerata zamówiona, więc pozostaje czekać i czytać i płacić oczywiście... i mieć nadzieje, że seria wytrwa do końca!

Offline szullder

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 03, 2012, 05:06:18 pm »
UWAGA ważna INFORMACJA
[/size]Dostałem potwierdzoną informację od kierownika Kolportera z woj. kujawsko-pomorskiego, że wydawnictwo obecny nakład dwóch tomów dało testowy na trzy województwa różnej wielkości, czyli (stolice) Gdańsk, Łódź i Lublin. Po zwrotach bieżących numerów, sprawą jaki jest zapotrzebowanie i kolekcja ruszy ponownie
OD NOWA!!.
WNIOSEK: wszystkie miasta dostaną od nowa kolekcję od 1 tomu, więc spokojnie :)
[/size]

Offline dudi1212

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 03, 2012, 05:17:12 pm »
To skąd Kolekcja Marvela wzięła się w Warmińsko-Mazurskim czy Lubelskim?

Swoją drogą - jadę jutro do firmy - centralę mamy w woj. Lubuskim. Zobaczę czy zachodnia część Polski ma w kioskach komiksy;)
Zapraszam na nowy blog z newsami:)

http://www.geek-nerd-news.pl/

Offline szullder

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 03, 2012, 05:31:45 pm »
Lubelskie - stolica Lublin ;) to chyba jasne. A w Warm.-Mazur. pewnie "mrówki" przeniosły.
To jest informacja sprawdzona i nie ma co szukać, jak będą w innych miastach to pojedyncze sztuki, które ktoś kupił w własnym zakresie z innego miasta.
TO BYŁ TEST WYDAWNICTWA - Gdańska duże miasto, Łódź średnie i Lublin mniejsze - badanie rynkowe.
Dlatego informacja dla tych co mają trudności z otrzymaniem 1 i 2 tomu, poczekajcie, będzie wznowienie kolekcji dla całego kraju.